SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".
SFRJ4EVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Similar topics
    Latest topics
    » MUZIKA KOJA POGAĐA U DUŠU...
    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! EmptySun Mar 17, 2024 1:07 am by Valter

    » DOKAZI, CEGA ....
    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! EmptySat Jan 20, 2024 10:57 pm by Valter

    » "KUD PLOVI OVAJ BROD?"
    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! EmptyMon Jan 15, 2024 12:48 am by Valter

    » DALI ZNATE ZA OVO?
    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! EmptySat Jan 06, 2024 1:01 am by Valter

    » TKO SNOSI NAJVEĆU ODGOVORNOST?
    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! EmptyMon Dec 25, 2023 11:43 pm by Valter

    » KRIVI SMO MI!
    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! EmptyMon Dec 25, 2023 12:38 am by Valter

    » ISTORIJA JUGOSLAVIJE
    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! EmptyTue Nov 28, 2023 11:15 pm by Valter

    » GOVORI DRUGA TITA
    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! EmptyTue Nov 28, 2023 10:48 pm by Valter

    » TEžINA LANACA(BORIS MALAGURSKI)
    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! EmptyTue Nov 28, 2023 10:40 pm by Valter

    Gallery


    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty
    Navigation
     Portal
     Index
     Članstvo
     Profil
     FAQ
     Pretraľnik
    Affiliates
    free forum
    April 2024
    MonTueWedThuFriSatSun
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

    Calendar Calendar

    Affiliates
    free forum

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    2 posters

    Stranica 1/2 1, 2  Next

    Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    Komentar  Slaven Mon Sep 15, 2008 4:02 am

    Dok većina naših zemljaka,"kršćanski" Twisted Evil gleda samo svoje interese,dok današnji mladi,"ispranih mozgova" Shocked od strane kapitalističke propagande tonu u sve veći ekstremni individualizam Surprised i egocentrizam Twisted Evil ,dotle ona manjina nas koja smo se okupili oko ovih:neisplativih,opasnih i zloupotrebljenih ideja i ideala Suspect se izgleda ili bori međusobno za neke buduće pozicije Twisted Evil ili ne shvaća onu poruku koju je proklamirao drug Valter kao "prva yu lasta" na internetu Arrow

    ZAJEDNO SMO JAČI Exclamation Idea

    Evo npr. u današnjoj Hrvatskoj koja više nema "problema s mrskim:Srbima,komunistima i Jugoslavenima" Twisted Evil ,nikad nema toliko međusobna:pljuvanja,vrijeđanja,omalovažavanja,podmetanja Evil or Very Mad Mad među samim Hrvatima koji su se međusobno podijelili u 100-ak Exclamation Idea stranaka koje danas djeluju u Hrvatskoj.

    Pohlepa Evil or Very Mad lopovluk Mad ,nesolidarnost i sektaštvo(klanovi,frakcije) je prisutan na svim razinama počevši od najviše kod političara,pa do najniže kod radnika. Surprised

    A,kad dođu stranci u ex SFRJ bilo kao turisti bilo kao političari bilo kao gospodarstvenici,bilo kao pripadnici "show businessa" Twisted Evil ,onda se svi naši ljudi,koji su prije toga pljuvali Twisted Evil po svojima,počevši od političara pa sve do "običnih ljudi" istima uvlače u šupak Embarassed


    I onda se čudimo i isčuđavamo Rolling Eyes što nas stranci ne cijene Surprised i još se k tomu sprdaju s nama. Razz

    Ja mislim da velika većina nas Balkanaca Rolling Eyes treba stati ispred ogledala(zrcala) i pogledati svoj odraz u njemu i vidjet će ono što piše na mnogim grafitima u ex SFRJ:

    "MALO NAS JE,AL SMO GOVNA Twisted Evil Exclamation "


    Slaven: komentar modifikovan dana: Fri Mar 13, 2009 10:54 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Balkanci-govna bila,govna ostala...

    Komentar  Slaven Mon Sep 15, 2008 4:03 am

    HRVATSKO-SRPSKA STOKA Mad BI VJEROJATNO I RUSIJU I KINU RAZJEBALA Shocked


    A NA KRAJU BI,KAO I UVIJEK,PROFITIRALI ANGLOAMERIKANCI Twisted Evil



    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Iskrcavanje-Ajvo-Dzima-nafta-niz


    Ilegalac (citat):"Hrvati stoljecima nisu imali svoju državu.

    Nije to bez razloga.

    Nesposobni su za samostalnost.


    Jal,zavist,pohlepa,sebičnost samo su dio mentalnog sklopa većine naroda ex SFRJ."


    Zapadnoevropljani su širili svoj utjecaj i jezik diljem svijeta Surprised dok su se Balkanci i prije dok su bili pod tuđom vlašću i zajedno u Jugi i sada u odvojenim državama međusobno pljucaju Evil or Very Mad ne samo prema drugima nego i među sobom,a strancima se ulizuju. Mad

    A,da ne govorim(o) o tome Rolling Eyes koliko je južnih Slavena i prije pojave Jugoslavije 1918.iselilo sa Balkana u "potrazi za kruhom"(a nisu se potrudili taj hljeb ostvarit u domovini Evil or Very Mad )i tamo se prilagodili domaćinima(umjesto ić,na kraju prezimena ch Mad)i zaboravili na svoje korijene(dok npr.Muslimani,ali i ostali to ne rade Surprised),a onda kad bi došli u domovinu bi se kurčili Mad prema onima što su ostali i optuživali Evil or Very Mad ih da nisu veliki Hrvati i veliki Srbi(a,njihova djecu nisu niti naučili svoje materinje jezike Mad Evil or Very Mad)

    I onda tko je veće govno,zapadnoevropljani ili Balkanci nije teško zaključiti. Twisted Evil


    Slaven: komentar modifikovan dana: Fri Mar 27, 2009 9:02 pm; prepravljeno ukupno 8 puta
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Što nas snađe...?

    Komentar  Slaven Sun Dec 28, 2008 1:17 am

    U školama u SFRJ se je uz osnove marksizma trebalo učit i osnove psihologije budući da zli ljudi manipuliraju dobrima već stoljećima upravo na temelju psihologije!


    https://sfrj4ever.forumieren.de/ekonomijapolitikaobrazovanje-f26/manipulacije-ispiranje-mozgova-propaganda-medija-t310.htm

    "Narod uglavnom gleda svoja posla,a elita uglavnom gleda svoje trenutne interese.

    A onda se posle svi pitaju "šta nas snađe" i "kako nam se to dogodilo".


    Slaven: komentar modifikovan dana: Fri Jan 16, 2009 9:24 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Odgovor

    Komentar  Valter Sun Dec 28, 2008 8:48 am

    Na zalost ova pojava (manipulacije drugima) nije samo pojava naseg podrucija.

    Dogadjaji koji su predhodili svestskoj ekonomskoj krizi,su jasan dokaz da se velika vecina ljudi po tom principu od manje grupe ljudi manipulise.

    Izgradjivanje svesti kod svakog pojedinca je jedini nacin unapredjenja (dugorocan proces) izgradnje svesti kod svakog pojedinca.

    Sistem u drzavi treba da obezbedi mogucnost razvoja svakog pojedinca prema svojim mogucnostima.

    To kapitalisticki sistem ne omogucava.

    Naprotiv,kapitalisticki sistem podrzava samo one koji su materijalno opredeljeni,pa se netreba cuditi da se sve razvilo u smeru,koji nas je do ovoga,sto danas imamo i doveo.

    Iz toga razloga se ja i zalazem za sistem koji je okrenut gradjanima i radnim ljudima.

    Sistem koji podrzava interese gradjana,danas nepostoji,zato sto ga je sitnosopstvenicki interes pojedinaca i naivnost vecine gradjana,(kod nas) nedovoljno postovala.

    Sada je medjutim trenutak,kada velika vecina oseca da se nesto treba menjati i mozda je dosao momenat kada je gradjanin spreman da ukljuci mozak,u svom sopstvenom interesu.


    Valter

    bounce
    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Vjerovali ili ne,hrvatski desničari hvale Jugoslaviju!

    Komentar  Slaven Tue Dec 30, 2008 9:09 pm

    Koji ti dio nije jasan Chater u pogledu Njemačke i Austrije i Jugoslavije?

    1918. slaba Njemačka,nastaje Jugoslavija.

    1941. jaka Njemačka,raspad i rat u Jugoslaviji.

    1945. slaba Njemačka,obnavlja se Jugoslavija.

    1991. jaka Njemačka,rasapad i rat u Jugoslaviji.


    Jugoslavija je bila štit od Njemačke i Austrijske kolonizacije Balkana i prodora na istok.

    SFRJ nije bila loša država za malog čovjeka uz sve mane,u svakom slučaju manje zlo od onog u čemu živimo danas i od ono što nudi Zapad i EU.

    Postojala je socijalna sigurnost,kriminala je bilo manje,nije se previše radilo,a solidno se živjelo.


    Takva je država smetala Njemačkoj i Austriji,jer bi Jugoslavija da je 1992. ušla u EU,bila izlog za istočno-europske zemlje,imala je na tim tržištima skoro monopol,a sve je to danas preuzela Njemačka.

    Banke,telekom... sve je to uglavnom u rukama Njemačkog i Austrijskog kapitala,kako u Hrvatskoj,tako i u svim bivšim europskim komunističkim zemljama.


    Jugoslaviju je rušio i Vatikan,koji je ovdje radio najpapskiju državu na svijetu,koja ima 7 ugovora sa njim,i daje najviše para po glavi stanovnika za RKC.(Hrvatska)

    Jugoslavija je bila veliki prijatelj arapskog svijeta,pa je kao takva smetala i SAD-u i Izraelu.


    Jesi li gledao TAKEN(96 sati) šiptarska mafija hara po Europi,premjer Kosova je bivši diler,imaju svoju državu u srcu negdašnje srpske države,šire se po Balkanu kao epidemija,Šiptari,nebijeli narod,kazarski svodnici,nekršćani,još malo pa će biti većina i u Makedoniji,a ti bi da se dok oni osvajaju Balkan,mi Hrvati i Srbi (nama nema sličnijeg naroda od Srba) međusobno koljemo?!

    Smeta ti što ovdje podržavamo Rusiju,pa Rusija i Iran su jedina,kakva-takva opozicija ZOG(Zionist organised government)-u,jedini koji nisu spustili hlače pred cionistima i anglo-amerikom,to je ono što mi kod njih cijenimo.


    Chater tvoj problem je što si polupismen,neobrazovan i intelektualno inferioran za svaku diskusiju.

    JEDINO TI(nažalost i mnogi Hrvati) se ovdje baviš Srbima,JEDINO TI si sa Srbima opsjednut!

    Zato mi se gadi tzv. hrvatska desnica,dok vam se po Zagrebu šeću pederi,vi bi klali bijele Srbe,dok vaše žene tisuće i tisuće bijelih Hrvata abortiraju,vi bi klali bijele Srbe,dok vam vlast rasprodaje obalu,tvornice,vi bi klali bijele Srbe,dok nam vanjski dug juri prema 40 milijardi eura,vi bi klali bijele Srbe... kakav je to sjebani mentalni sklop?

    Kompletnu desnu ideju u Hrvatskoj kreirali sa i vodili nehrvati,Židov Frank,Srbin po majci Starčević,kazar Tuđman,jedino je Pavelić bio Hrvat,ali židovski zet,nije ni čudo da ste takvi ispali.


    Veličate Vatikan,šta su bile ustaše nego papina privatna vojska za razračunavanje sa bradatim hereticima?

    Zato je osnova i ustvari jedini sadržaj vaše "desničarske" ideologije mržnja prema Srbima,za drugo niste sposobni.

    Ko je stvorio Hrvatsku?

    "Desnica" je popušila,ustaše su bili najveći jadnici,da ih nije zgazio Tito pojeo bi ih Draža,prošli bi još gore nego na Blaiburgu.

    Hrvatsku su stvarili komunisti i radićevci u partizanima,ZAVNOH i AVNOJ,da nije bilo Tita (koji opet nije Hrvat) nebi bilo ni Hrvatske.

    Ko je obranio Hrvatsku 1991.?

    Opet bivše komunjare


    Bobetko,Tuđman,Červenko,Stipetić,sve bivši JNA kadar,da ne pričam o Manolićima,Boljkovcima,Degoricijama i ostalim govnima udbaškim.

    Desnicu je Tuđman postreljao na početku,od Parađika do Kraljevića i na njeno čelo doveo svoje ljude,klauna i pedera Paragu i bivšeg udbaša i komunjaru Đapića,lizača židovskog šupka.

    Ti koji si sebe prozvao vođom desnice,ti nisi dostojan čak ni da vodiš taj šljam i za njih si dno."




    Slaven: komentar modifikovan dana: Thu Mar 19, 2009 10:31 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Valteru i Vuku te Milanu

    Komentar  Slaven Fri Mar 13, 2009 10:51 pm

    Valter (citat):Neki me (kao i tebe) napadaju da sam preostar prema nasim ljudima i da nisu oni krivi za nemrdanje sa mrtve tacke.

    Zato nocima nemogu da spavam razmisljajuci o nekoj varijanti koja opravdava ponasanje nasih ljudi.

    Vrtim se na jednu,vrtim se na drugu stranu.

    Pokusavam traziti izgovore za tolerisanje bahatog ponasanja politicara (u ime narod),za vredjanja istorije nase (okretanje,kako kome odgovara ).

    Od jednom postadose heroji oni koji su do juce bili zlociici.

    Takvo ponasanje nemoze dobro zavrsiti.


    Pitam se,dali je moguce da sam samo ja i jos jedna saka ljudi svestan stvarne situacije u kojoj se nalazimo,ili toliko blesav,da postujem radnicko smaoupravljanje,samoupravni socijalizam i sve ono sto nam je  drug Josip Broz sa svojim partizanima stvorio i dao u ruke da cuvamo,kao zenicu oka svoga???

    Vreme ce,ili potvrditi moja tvrdjenja ili dokazati ispravnost ponasanja nasih ljudi i time dokazati da sam se ja  a i ti ) ponasao nerealno.

    Kada bude dosao taj dan (a nije daleko) ja necu biti sretan sto sam bio u pravu,necu osecati gordost u svome srcu,vec tugu i zalost zbog vremena koje nas je sve pregazilo bez milosti.

    Zemlja se okrece,priroda se priprema za novo ledeno doba,a mi (ne ja i ne ti) tu mislim na ljude, (pogotovo nase) se ponasamo kao da se nista nije promenulo.

    To nase nonsalantno = bas me briga,ponasanje ce nas sve kostati jako skupo.


    Izgleda da covek nije u stanju da uci od gresaka drugih (daljnja istorija) vec stalno ponavlja iste greske,koje svaki put  nakon mirne faze)narode unazadjuju i koce u napredku .
    Mozda je i to samo jedan deo evolucije prirode na nasem planetu.

    Mozda ce jednog dana priroda uspeti da postigne svoj cilj i stvori bice koje ce je postvati i ceniti njene lepote i lepote zivota samoga.

    Valter:o


    Poštovani druže Valter

    Sami ste rekli kako ste otišli iz domovine jer Vas je nerviralo ko što i mene nervira  ono:

    "Ja,pa ja,i samo ja"

    Možete samo misliti u kojem omjeru se je drastično povećalo takvo ponašanje naših ljudi danas u odnosu na prije 20 godina!

    Zbog toga takozvanog "kršćanskog" gledanja samo vlastite guzice(dupeta)Twisted Evil(jer se pravi kršćani tako ne ponašaju) propala je ne samo SFRJ,već i propadaju ove državice proistakle iz nje,propada naposljetku i bijela rasa,a propast će i svijet na kraju.Shocked

    Zbog toga:

    "Ja,pa ja i samo ja"Twisted Evil

    Je i nastala ova svjetska financijska kriza i dominacija SAD u svijetu koja je promicala takvo egocentrično i narcisoidno Evil or Very Mad ponašanje preko holivudskih filmova. Evil or Very Mad

    I na kraju,zbog toga:

    "Ja,pa ja i samo ja"Twisted Evil

    Ova civilizacija će nestati u krvi.Shocked



    Vuk (citat):Cini mi se da je sve manje patriota.

    Naime prije neki dan u kvizu "Jedan protiv sto" pitanje je bilo kad se u Hrvatskoj slavi isti praznik koji je amerikancima 4. jula.

    Ponuđena su tri alternativna odgovora.

    Zaprepascujuce je bilo koliko mnogo (skoro 1/3 od onih sto) nije znala odgovor.


    Nesto razmisljam da u vrijeme SFRJ nije bilo covjeka koji nije znao da je Dan Republike 29, novembar.

    Mozda grijesim ali me iznenadilo to u kvizu.


    Ne griješiš uopće druže Vuče. Surprised

    Današnje generacije(ja ih zovem Holivudske Twisted Evil jer su odgojeni na američkim filmovima koji promiču:seks,drogu,alkohol,nasilje Suspect ,a iznad svega:materijalizam,egocentrizam i licemjerstvo i glumu kao nepriznavanje ovoga prije navedenoga Mad )gledaju "kršćanski" Twisted Evil  samo svoju guzicu i kako joj udovoljiti preko leđa drugih guzica. Evil or Very Mad

    Upravo zbog tih razloga je propala SFRJ,propadaju i ove državice proistakle iz nje,EU,SAD i NATO imperij se širi svijetom bez otpora Evil or Very Mad ,zato što današnja omladina(kojoj su "krila" narasla zahvaljujući i djeci socijalizma i njihovom tetošenju njihovih "prinčeva i princeza "Razz )gledaju samo sebe i uvijek sebe. Evil or Very Mad

    Na takvo SOCIPATSKO ponašanje i na njegove buduće posljedice Shocked  upozorava ono malo intelektualaca koji se nisu prodali za "krupno sijeno"(jahte,vila,auta,dijamante,dionice,novac....)zapadnoevropljanima,a "obični ljudi" za tzv. sitno sijeno(neki činovnički položaj,komad namještaja,robu,pa čak i za slatkiše) Twisted Evil

    Dobro ih je drug Valter okarakterizirao kao sebičnu i narcisoidnu rulju koja gleda samo svoje interese i ponaša se po načelu:

    "Pošteno,pa ko koga prvi zahebe" Twisted Evil



    Baš mi je drago što si druže Vuk dao na uvid javnosti ovaj primjer "velikih Hrvata i domoljuba"  Razz koji ne znaju ni kad im je državni praznik(iako su im puna usta "brige i ljubavi" Razz za domovinu.)

    Za razliku od Slovenaca,koji drže do svoje zemlje i na riječima i na djelu(pogledajte samo kako se malena Slovenija opire moćnom Bruxellesu oko vinjeta tj.naplatnih cestarina,dok Hrvatska sve naredbe od strane bruxelleskih birokrata skrušeno izvršava Razz)  te koji su od svoje zemlje napravili solidnu državu Cool,Hrvati su puni riječi,a praznih djela su od svoje zemlje napravili karikaturu i doveli je do ruba bankrota Evil or Very Mad

    Dobro je rekao jedan Slovenac koji ima "sreću" živjet sa Hrvatima da su Hrvati nesretni što više nema Srba(Jugoslavena i komunista) jer nemaju više kome "prišiti"(pripisati)krivnju za njihove:lopovluke,krađe i nemoral. Mad


    Anti-Jenki (citat):Hrvati koji su cetiri godine ratovali da bi bili "slobodni i suvereni" i da bi se oslobodili "beogradske tutele" danas trce u EU gde ce biti sve samo ne slobodni i suvereni i gde ce tutela Beograda biti zamenjena briselskom.

    Kada tu i tamo neko spomene cinjenicu da se jedna tutela zamenjuje drugom uglavnom dobija odgovor da je briselska "bolja i naprednija" od beogradske i da je bolje biti neslobodan i nesuveren u EU nego u mrskoj Jugoslaviji.

    Ali tutela je tutela pa makar bila i briselska a nesloboda je nesloboda pa makar bila zamotana u plast "evropskih integracija".

    Sad ćete Vi reći,pa Slovenci su preko Ljubljanske banke dobrano opljačkali Mad  građane ostatka ex SFRJ,a gdje je još afera "Izbrisani"(oduzimanje državljanstva neslovencima),NE Krško koji su gradili i Hrvati i blizu je granice,a Slovenci ne daju struju...Evil or Very Mad

    Sve je to istina Rolling Eyes,no s druge strane,
    Slovenci ne pljačkaju Slovence ko Hrvati Hrvate(a ovi,na to šute Mad ,za razliku od Srba Laughing )

    Dobro je okarakterizirao Hrvate jedan ISTINSKI hrvatski desničar:

    "Kombinacija bečke uštogljenosti i vatikanske licemjernosti" Twisted Evil


    Zato i nisu nikad imali svoju državu jer gledaju samo svoju guzicu te kako se ulizat strancu Mad ,a svome "zabit nož u leđa" Evil or Very Mad (za razliku od Srba i Crnogoraca pa su zato iskompleksirani Rolling Eyes i nadrkani odnosno ljubomorni Mad na njih jer oni nisu prodali dušu đavlu za novac tj.papirušinu običnu Laughing ) koju su dobili zahvaljujući Jugoslaviji koju su popljuvali Twisted Evil ,za razliku od Slovenaca koji su se "đentlmenski zahvalili istoj" 1991. Exclamation



    milan (citat):Lezi Crnogorac u zatvoru,ulazi komandir...svi iz sobe ustali da ga pozdrave,Crnogorac i dalje lezi...komandir pita,a ti neces da ustanes...da me pozdravis....a bogumi meni rekli da odlezim dvije godine odje u Spuzu.

    Mlada,sposobna,lepa teniserka (individualni sport)...se slikala sa deBilom Klintonom...od koga je bezala u podrum (nije pedofil nego ubica !)...na neke kritike u javnosti odgovara...*ne mesaj te sport i politiku*...mozda *deka* rekreativno igra tenis,ali upravo je Ana pomesala sport i politiku...a natuknula nama da smo se mi *slikali* sa politicarem cija supruga kao hijena,trazi strv iza svoga muza.

    Verujem da Ana i Jelena ne citaju...

    A nase teniserke Ana i Jelena se neki dan slikale sa Bilom Klintonom..popularnije i lepse od njega..ali to je novi sistem vrednosti..........


    Nije vic Smile

    Crna Gora prvi put na pjesmi Evrovizije. Wink

    A,pjevačica pjeva pjesmu na engleskom jeziku jer kako kaže mlada pjevačica,to je jezik koji svi razumiju. Rolling Eyes

    Zaboravila je reći Twisted Evil  da je to jezik naroda i države koji je zasuo bombama njihovu državicu prije samo desetak godina,a to još dan danas čini prema svim pravdoljubivim narodima svijeta Evil or Very Mad

    Ali,tko šiša pretke i tradiciju Twisted Evil ,to je omiljeno geslo današnje holivudske omladine. Twisted Evil


    U tom smislu možemo spomenuti i Fahretu Jahić Živojinović alias Lepu Brenu koja je zaradila novce i stekla slavu zahvaljujući pjesmama o Jugoslaviji,a sad živi u zemlji koja ju je razbila(SAD),a njena djeca uče "materinji" engleski Mad,tko šiša Jugu,ona je ionako poslužila kao kondom. Twisted Evil

    Jesam Vam rekao da je pučina stoka jedne grda Evil or Very Mad ,kao da iz groba poručuje Njegoš. Surprised

    Novi sistem vrijednosti obožavanja kulta poganskog boga Baala ili Mamona iliti Sotone Evil or Very Mad  boga $novca$ -javno negirati,tajno slaviti Twisted Evil,a taj američki egocentrizam preko holivudskih filmova kojim su odgojili nove generacije je glavni razlog njihove,nažalost Sad uspješne ekspanzije po svijetu.Exclamation

    A,pučina ko pučina Mad  misli da će se lijepe djevojke(izvana,ne iznutra tako da ti Milane ne pašu ove ruže  Wink  one su za partizanske dame Cool,a ne za drolje moralne i tjelesne od njihovih unuka Evil or Very Mad )slikati sa njima,a one neće,iako ih pučina neizravno financira. Razz



    "Halid Bešlić imao saobraćajku!

    I o tomu se raskokodakali hrvatski mediji!

    Gledam velike naslove na večernjaku... i jel'te pozive "obožavatelja" da što prije ozdravi!?


    Pitam vas... brine li tko o HRVATSKIM BESKUĆNICIMA i sirotinji?

    Koja traži hranu po kantama za smeće?

    Vidite li stare i nemoćne ljude kako prose ili kopaju po kantama za smeće,ili skupljaju plastične boce... može li to sutra biti vaša majka,otac?

    Ali TO nije važno,kažu "hrvatski mediji" nego... jel'te... saobraćajna nezgoda jednog bogatuna i prodavača jeftine magle?

    Ovo je stvaranje društva idiota,obožavanje ljudskih "polubogova" za goysko smeće!

    Kao što je bilo u poganskoj Grčkoj,gdje su obožavani,ljudski "polubogovi" koji su bili iznad zakona!

    A sirimašni su ismijavani (i gaženi)... tek je sveto KRŠĆANSTVO zgazilo taj demonov duh i svijet i proglasilo kao vrlinu - skromnost,čednost,čast,poštenje!

    Zato su se "bogovi" (demoni poganstva) digli na kršćanstvo!!!!

    Hrvatski novnarski okotu:

    imate li vi pisati o hrvatskim bijednicima,siromasima,i o hrvatskim dobrim i pravednim ljudima (akli i o hrvatskim uspješnim,poštenim ljudima) a gle,koji nisu "poznati" (nisu "polubogovi" NOVOG HRVATSKOG POGANSTVA (a sve "veliki katolici"!???)!


    Jebo vam Bešlić mater sotonsku!

    BEZOBRAZNU!

    Kao što ste se nedavno... raspisali i raskokodakali o obojstvu jedne kurvice tzv. "visokog društva" (čitaj: ološa i mafije,društvenog talog i dna,povezanog s vlašću
    ali ne pišete o siromašnima (jer to RULJI nije interesantno!

    Jer rulja pati umišljati sebe na mjestu "slavnih" "polubogova" svjetovne bljuvotine i demonske kaljuže nemorala!


    Premalo pati ovaj goyski hrvatski puk... za svoje bezakonje,amoralnost i svjetovnost,ŠTO JE BEZBOŽNOST I SOTONIZAM... (veliki "katolici" i "kršćani"??? )

    Do sada su kažnjavani bičevima... ali vjerujem da će Bog dati napredak pa će biti kažnjavani bićevima s bodljama... a kad budu jaukali i vapili "zašto Bože" još jače im stezati okove i još okrutnije udarati bičevima kazne razorne...


    Dakle,bogati su važni!

    A gazi običnog malog čovjeka...

    Bogati su KULAČKO SMEĆE! GOVNA!

    I doći će red na njih..."


    milan (citat):Medvedev i Putin masu,a iz Beograda,kako je u drugim *zonama srece*...nije mi poznato *odmahuju*...maho ti ne maho ja mislim na Moniku Levinski...


    Pučina ne zamjećuje pozdrave i mahanja Mad,na nozdrvi joj kokain,a na usnici spermatozoid,u ušima USB,a na licu sunčane naočale,pa kako će išta primijetiti Twisted Evil uzalud  im Staljin Stric Razz maše sa Marxom,njih to ionako ne zanima Evil or Very Mad ,samo im je partijanje na pameti Rolling Eyes,a za "parti" trebaš imati dobru "pilu",već će tatica rasprodati djedovinu kako bi njihovo čedo moglo ući u to "visoko evropsko društvo" Twisted Evil


    Nema više zle babaroge SFRJ da smeta PUČINU u njenim "aktivnostima" Twisted Evil


    http://www.net.hr/crnakronika/page/2009/03/25/0357006.html

    PUČINA  je...nastavak znate i sami. Wink


    Slaven: komentar modifikovan dana: Tue Mar 24, 2015 7:39 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Balkanska bagra

    Komentar  Slaven Fri Apr 03, 2009 6:32 pm

    Vuk (citat):A to kakva su bagra NATO drzave pokazano je u zadnjim ratovima koje su vodili.

    Zbog nafte su spremni da ubijaju i zene i djecu samo da okupiraju one djelove svijeta u kojima nemaju dominaciju.

    Na svu srecu jos veliki dio svijeta je slobodan i nije pod njihovom okupatorskom cizmom.

    Tako da mnoga djeca sirom svijeta jos uvijek imaju bezbrizno djetinjstvo jer ima nije zapadan bagra usla u njihovu zemlju.


    Da je Zapad bagra to već i ptice na grani znaju. Rolling Eyes

    Da su naši političari "prodane duše" Mad i beskičmenjaci Evil or Very Mad to mnogi ne vide nažalost. Sad

    A,to da je PUČINA(narod)koji sve to mirno promatra i šuti još veća bagra to mnogi ne žele priznati. Mad

    Jer,koliko god nas Zapadnjaci svađali i huškali jedni na druge Surprised ,koliko god su nas političari izdali Mad i prodali Evil or Very Mad toliko narod (sado)mazohistički šuti Shocked ili čeka priliku da se i on "osladi plodovima izdaje". Twisted Evil


    Ako nije bilo spasa za Jugoslaviju i socijalizam,bilo je i ima za ove državice proistakle iz nje(za koje su jelte ginuli Shocked),ali očito nikoga nije briga ni za njih,ni vlast,ali niti narod. Twisted Evil Evil or Very Mad Mad

    Sve što su kroz povijest radili Zapadnjaci radili su drugima Exclamation,a ne svojima Idea ,za razliku od nas(ne samo poslije 1918,već i mnogo prije) Twisted Evil ,pa se stoga zapitajte,tko je tu
    veća bagra Mad Evil or Very Mad ,mi ili oni,budite iskreni prema samom sebi. Surprised
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Gdje Balkanac prođe,tu trava više ne raste...

    Komentar  Slaven Sun May 10, 2009 4:09 pm

    Cirkus oko euintegriranja HR(naravno bez ili sa friziranim referendumom Twisted Evil )se i dalje nastavlja. Wink

    Slovenci ne popuštaju ni milimetar aplauz ne odstupajući od svojih zahjeva,a mazohistički Razz Hrvati se samo nadaju da će ih svemoćna EU pritisnuti kako bi ušli u EU što prije i pobjegli sa mrskog Balkana i još mrskijih Srba. Suspect

    Oli Rehn već pomalo gubi živce Laughing i ne zna što će napraviti da se izvuku iz ove pat pozicije. Rolling Eyes

    Ja sam duboko uvjeren da zapad sad žali Sad što je razbijao Jugoslaviju i pustio duha tj. vraga Twisted Evil iz boce jer ne zna više što će s nama Suspect Rolling Eyes ,a ovako nas je elegantno mogao uvući u EU,pučina Twisted Evil je ionako bila zasljepljena blještavilom kapitalizma i maštala o vlastitim "Dinastijama i Dalasima" samo za sebe naravno "kršćanski" Twisted Evil preko leđa drugih. Evil or Very Mad

    Ovako smo mi opet,ludi Very Happy i udreni u glavu Laughing kakvi jesmo Rolling Eyes (ne)svjesno odmogli zapadu,a pomogli Rusima jer je zapad OPET izgubio dragocijeno vrijeme zahebavajući se sa Balkancima Suspect ,a ne na pohod na Rusiju(što im je bio skriveni cilj Twisted Evil ) koja je u međuvremenu ojačala i nije tako slaba ko 1990-ih. Exclamation Idea


    Kaže se da su Crnogorci najveći jugonostagičari jer su najviše svirali curcu u njoj. Rolling Eyes

    Nisu samo Cnogorci lješkarili Cool u Jugi,lješkarili su(zahvaljujući ingenioznosti Tita kroz nesvrstane i samoupravljanje Wink i ondašnje blokovske podjele svijeta Surprised ) više-manje svi osim Slovenaca i Hrvata kojima su nabijani kompleksi,prvima za bečke konjušare Mad ,a drugima za ustaštvo Evil or Very Mad ,pa nije čudno što su čekali prvi momenat da se odcijepe Surprised od nametljivih seljačina sa juga. Razz

    No,20 godina poslije,Slovenci su pokazali i dokazali da su drugačiji Wink od Hrvata jer su sasma solidno riješili svoju državu Cool ,dok su je Hrvati zbog svoje "katolički skromne" Twisted Evil ambicije(pohlepe) te izrazite međusobne nesolidarnosti Mad i lopovluka Evil or Very Mad ,doveli svoju državu do ruba bankrota Shocked ,a nema dežurnih krivaca Srba da ih optuže da su oni i samo oni Twisted Evil krivi za to. Twisted Evil


    No,uvjeren sam kako vrijeme bude više odmicalo,tako će svi žaliti za Jugoslavijom(pa i Hrvati Suspect )jer kako i sam Valter reče više puta,interes nam je zajednički,a i sudbina također. Cool
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Pješčani sat neumitno curi...

    Komentar  Slaven Mon May 18, 2009 3:48 am

    Blesavi Razz i ludi Rolling Eyes Balkanci su opet (ne)svjesno Suspect pomogli Rusiji ko što su joj pomogli 1941. Surprised

    Zapad je napravio katastrofalnu grešku što je rušio Jugoslaviju i pustio "duha iz boce" Shocked među njenim narodima tako da se već skoro 2 desetljeća muči i ne zna što će s njima. Suspect

    U međuvremenu,Rusija je ojačala Cool i nije više ona ista Rusija iz 1990-ih koja bi gore prošla da ju se napalo tada nego u nekoj bliskoj budućnosti. Surprised

    Pučina bi ionako sama ukinula:socijalizam,samoupravljanje i nesvrstane i "kršćanski" Twisted Evil krenula prema Dinastiji i Dalasu Karingtonovih sa Zapada. Twisted Evil


    Zapad je izgubio dragocijeno vrijeme zbog huškanja i financiranja raspada Juge i proći će gore nego Napoleon i Hitler zajedno kada takne ruskog medvjeda i kineskog zmaja. Cool
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Ko je kriv?

    Komentar  Slaven Fri Jun 26, 2009 8:35 pm

    "Šta nam je ovo trebalo i ja se pitam...

    Svijet se doista zaprepastio kakvo smo zvijersko lice pokazali!

    Svijet taman bio povjerovao da su "jugoslaveni" civilizirana europska čeljad!

    Ali aveti mraka nisu sve uništene... živjele su i dalje u mračnim šumama... naših atavističkih umova i prošlosti...

    Prošlost je naša budućnost!

    Naprijed!

    Vidio sam grafit negdje na zgradi... PROŠLOST JE NAŠA BUDUĆNOST!

    To eto i klinci znaju da smo budale...


    Ali najgori 'belosvetski ološ' je ovdje podigao najgore ološe za vođe narodima... i svima su svjetski ološi sa zapada obećali "rajsku državicu" (nisu govorili o bantustanima) i "prava" (koja moramo ispunjavati a ne postavljati) i mahanje zastavom... te staklene perle za urođenike,dok ti ološ otima sve vrijedno što imaš pa i... živu dušu čupa iz tebe i korijene tvoga bitka iz tvoga srca!

    Crne orlušine su obećale gozbu u pustinji... ali nisu rekli da je to gozba za NJIH ne za nas... gozba na našoj ludosti i na leševima naše suverenosti i ponosa... lešinari su se gostili i tamnice za nas pravili,sudove i 'falake grozne'.

    Koliko smo se izmrzili,koliko smo oružja jedni protiv drugih utrošili... doista vam kažem ne bi nas mogao cijeli NATO okupirati NIKADA!


    Sjećam se... Španjolci,SFOR-ovci... u Mostaru... poslije 95' kad se ono smirilo... dole na trgu i slikaju i kamerama snimaju one strašne ruševine,onu sabalast Hirošime... što su Hrvati i Muslimani uradili jedni protiv drugih...(ispalivši 12 mlijuna komada streljiva jedni na druge,samo u onom dijelu Mostara...i 20 000 ručnih bombi,tromblona,zolja,minobacačkih granata...)

    Španjolci nisu mogli vjerovati... da su to oni Jjugoslaveni".

    Od tada... svi koji su dolazili na i stranci,političke delegacije u posjetu itd,su posjetili i gledali onu sablast ne srušenih zgrada nego kosturova od zgrada,'pojedenih' nebrojenim milijunima komada metaka!! (i to snažne zgrade još austrijske gradnje...)

    Tisućama bombi i zolja,troblona...minobacačkih granata...


    Čuo sam Španjolce kako govore međusobno... vojnici... "ovo je nevjerojatno!

    Ovo je nevjerojatno,kakva je ovo mržnja bila"!

    Ili dijelovi Sarajeva...ili dijelovi Konjica gdje je bila prva linija i HVO-a i "armije" udaljeni jedni od drugih samo 50-tak metara...ubijali su se doslovno,ručnim bombama i pištoljima... (juriši i kontrajuriši...štekću pakleno mitraljezi,"kalašnjikovi thopson a i zbrojovke"...detonacije paraju uši... odskočne i nagazne ( i MRUD-ovi) mine cijepaju ljudsko meso i kosti kao papir...u komadeće s crvenom prašinom krvi po zraku... komadi zubala,prstiju... nogu po travi i žbunju... jauk... vika,smrtnog hrpoca... gore zgrade... dim...) a zgrade u tom naselju na brdu su 'opjeskarene' u stravične kosture ostataka čelične konstrukcije i strčećih komada razbijenog i oglodanog betona...!


    Čovjek se videći to u nevjerici pita... kakva je mržnja,kakvo je đavolsko zlo bilo u ovim ljudima!

    Kakvo su pakleno kole vragovi ovdje igrali?

    SFOR-ovci su obavezno kad bi novi došli u Konjicu,snimali svojim kamaricama ove sablasne prizore da ponesu pokazati u daleki svijet... mađu kakvim "ljudožderima" su 'čuvali mir'!

    Priče su strašne i kad stranci ovo slušaju oni 'dođu izvan sebe' pitaju se kakav je to narod?

    Jesmo li mi opsjednuti?

    Kakav Tito zločinac kakvi su zločinci došli za titiće poslije Tita?

    Bože šta učinismo?


    Ne kaže se uzalud da u svakom čovjeku čuči beštija(životinja) Suspect

    U slučaju Balkanaca,riječ je o cijelom čoporu. Shocked

    I onda svi seru Razz po "pičkicama" Slovencima(ko što se npr.sprdaju sa kulturnim Cool Česima tj.pičkicama Twisted Evil po Balkancima) što su pobjegli glavom bez obzira kad su uvidjeli što se sprema među divljacima Evil or Very Mad Mad sa juga?

    Dobro je rekao Omer Wink da naši ljudi znaju biti jako dobri Cool ,ali i jako zli Shocked ovisi o trenutku "inspiracije" Rolling Eyes

    Dobro je netko rekao da smo mi stoka Evil or Very Mad Twisted Evil kojima treba čvrsta ruka Cool
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Slovenija u mom srcu

    Komentar  Slaven Wed Jul 22, 2009 2:24 pm

    Anti-Jenki (citat):Bile su to dve dakle nepomirljive opcije a otvoreni sukob zataskavan je snagom Titovog autoriteta koji je pocetkom sedamdesetih stao na stranu konfederalista cime se,cini se za sva vremena zamerio Srbima.

    E dobro,desilo se to sto se desilo i pitanje je sta sad?

    Da se nekim cudom danas-sutra organizuje referendum o obnovi Jugoslavije ja bi licno bio medju najvecim protivnicima te ideje.

    Jednostavno nakon dva pokusaja i dva krvava medjuetnicka rata,nakon svih medjusobnih optuzivanja za eksploataciju,hegemoniju,zivot na tudjoj grbaci,nakon svih preseravanja sa "kulturom" i "junastvom"smatram da bi zaista bio zlocin obnoviti nekakvu zajednicku juznoslovensku drzavu.


    Milan često ističe da je su famozni Ustav iz 1974.potpisali Mika Špiljak i Kiro Gligorov,a ne Tito. Surprised

    Uostalom,Tito je već bio star i umoran tada Suspect tako da se ne može sve njemu pripisivat Evil or Very Mad ,čovjek je imao najbolje namjere Cool spojiti hrvatsku kulturu Cool i srpsko junaštvo Wink u jugoslavensku snagu Cool ,ali što se može kad s balkanski političari licemjeri Twisted Evil ,a balkanski narodi stoka sitnog zuba Twisted Evil



    Anti-Jenki (citat):Slovenci su najinteligentniji i najpraktičniji južnoslavenski narod,mada ne i najsimpatičniji


    Da,za ulogu najsimpatičnijih Balkanaca "mrtvu trku" vode Bosanci i Dalmatinci Wink

    Slovenac Tito je držao licemjerne i ljigave Twisted Evil Hrvate te umišljene i (pre)ponosne Srbe Mad ,a bahate i divlje i jedne i druge Evil or Very Mad na okupu i to im je bilo u zajedničkom interesu i jednima i drugima Exclamation Idea

    I vrijeme pokazuje i pokazat će još više kako je i Krleža prognozirao da će isprva svi popljuvat Razz Tita i SFRJ,a kasnije žalit za njom. Sad Crying or Very sad

    Hrvati su imali pravo se žalit na odnos prema njima u Jugi,neprestano "trljanje nosom" Srba da su oni čistili staje Bečanima(bečki konjušari)Razz dok su oni Srbi jeli zlatnim kašikama Twisted Evil na Dušanovom dvoru,protežiranje zapošljavanja Srba u svim državnim službama i vojsci na položajima,podbadanje za hrvatstvo(Jelačić je bio uklonjen sa trga u Zagrebu,dok konjanik nije,u Srbiji je postojala tvornica Srbijanka,dok u Hrvatskoj nisi naglas mogao reći da si Hrvat),zatvaranja za isticano hrvatstvo,prebacivanje za Jasenovac ko da svu svi ustaše bili...Twisted Evil itd. opravdano je razgnjevilo mnoge Hrvate i oni su samo čekali priliku za osvetu i dočekali je 1990-ih.


    20-ak godina poslije,Slovenija je daleko više razvijena i prosperitetna Cool država od Hrvatske,a bile su na istoj razini 1989(rat nije kriv Surprised jer je pravi rat bio u BiH,a ne u HR) dok je Hrvatska pred bankrotom Shocked a nema više:Srba,Jugoslavena,komunista,Tita da budu "krivci" Twisted Evil

    Zašto je tomu tako Suspect

    Zato što su skromni i samozatajni Wink Slovenci istinski patriote Cool i da su zaslužili da imaju svoju državu Cool,a Hrvati su lažljive Evil or Very Mad i gnjusne Mad sociopate Evil or Very Mad Mad koji gledaju samo kako zahebati i iskorisiti bližnjega svoga(a glume,vrlo vješto neke "rodoljube" Twisted Evil),a uvući se strancu bogatom,pa makar bio i mrski Srbin u guzicu Razz samo zato što ima para zato što je tim "katolicima" novac Twisted Evil smisao života i mjerilo uspjeha kao i kod njihovih ljubimaca Amerikanaca i Židova Twisted Evil i zato nisu zaslužili Surprised da imaju svoju državu(dok npr.Albanci koji se zajedno drže kao čopor vukova Shocked jesu,a glupi Razz i prokleti Evil or Very Mad Mad Hrvati likuju što su Srbi izgubili Kosovo i misle da su im Albanci "prijatelji",a napravit će im isto kad i oni "dođu na red". Twisted Evil

    Slovenci nisu svoj ni bankarski sektor,pa niti ostalu industriju (ras)prodali strancima ko Hrvati,niti se diče da su "neki vjernici" Twisted Evil sa skupocjenim materijalnim "vrijednostima" zato i jesu dobro prošli u ovoj recesiji,dok Hrvati tonu Very Happy i uskoro će potonut Laughing u svom egoizmu i hipokriziji.Twisted Evil Evil or Very Mad Mad
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Anti-Jenkiju

    Komentar  Slaven Wed Jul 22, 2009 9:01 pm

    Anti-Jenki (citat):Nisam ni ja za to da se Titu stavlja na dusu sve i svasta no cinjenica je da je jos krajem 1970 on inicirao ustavne promene koje su prvo dovele do ustavnih amandmana 1971 a potom i do novog Ustava 1974.

    Uostalom ti Lolek i Bolek stalno spominjes kako je Tito govorio da ce se Srbi i Hrvati poklati kada njega vise ne bude bilo i ukoliko je on to zaista rekao ja samo mogu da se zapitam zasto je zamajavao narod i zasto nas nije podelio jos za svog zivota

    Da je hteo mogao je to da ucini na sasvim miran nacin.

    Znati da ce se Srbi i Hrvati poklati a ne uciniti apsolutno nista da se to spreci mi se cini malo pokvareno...


    U Jugi nije bilo zabranjeno biti Srbin ili Hrvat,ono sto je bilo zabranjeno je biti veliki Srbin i veliki Hrvat.

    Takvima je pendrek radio po ledjima.


    "Mali" Srbi i "mali" Hrvati nisu imali nikakvih problema (pod uslovom da nisu u pitanje dovodili sistem).

    Da li je to maltretiranje velikih Srba i velikih Hrvata bilo u redu je naravno neka sasvim druga prica...


    Tito kao i Bog Smile nije nikoga na ništa silio Rolling Eyes,samo im je ponudio alternativu Wink i neprestano im je ponavljao da čuvaju bratstvo i jedinstvo i da su odvojeni nitko i ništa Sad ,a zajedno netko i nešto Cool,kao što i sam kažeš Surprised (ind)direktno ih je podijelio Ustavom 1974. i stoga je neumjesno tom Čovjeku išta spočitavati Mad ,bez obzira što je pred smrt Shocked navodno Suspect rekao to što je rekao.

    Što se tiče "velikih hrvata i srba",neki dan čitam u novinama kako je jedan Hrvat koji je završio na Golom Otoku 5 godina jer je samo rekao:"Živjela Hrvatska" sada ogorčen ne zato što je 5 godina bio u zatvoru Suspect nego zato što su ga oni koji su ga tamo postali bili na vlasti u SKJ prije,a u HDZ-u sada. Twisted Evil

    Vrlo vjerojatno se radi o bivšim promicateljima "bratstva i jedinstva te samoupravljanja i nesvrstanih",a sadašnjih gorljivih "evroatlantista" Twisted Evil jednom riječju licemjera-sociopata Mad koji svoje osobne interese i privilegije vješto maskiraju u "nacionalne interese"(imamo jednog takvog na tzv.ju forumu Evil or Very Mad )

    Polako "obični ljudi" počinju shvaćati u "čemu je kvaka i kom grmu leži zec tj.lija-lisica." Twisted Evil



    Da tacno,u svom splitskom govoru Tito je fino iskritikovao sve te nacionalisticke birokrate koji su po njegovom misljenju vodili zemlju ka dezintegraciji tad je i rekao ono cuveno:

    "Nijedna nasa republika ne bi bila niko i nista da nismo svi zajedno"

    i nakon svega toga nije uradio apsolutno nista da spreci pojave koje je i sam kritikovao.

    Znaci da se radilo o najobicnijem bla bla.

    Doduse,hajde da ne budem tako prestrog,mozda je covek nedugo nakon toga shvatio da su Juzni Sloveni ipak stoka i da ih je bolje "dezintegrisati" ali ako je to ukapirao onda je bilo posteno da to i kaze.


    A ne sve do pred smrt kad su mnogi ispod njega jasno upozoravali kuda ide jugoslovenski brod i dalje prodavati muda za bubrege.

    Tito vice "cuvajte bratstvo-jedinstvo" a zemlja vec tad podeljena na osam drzavica.

    Malo mi je to licemerno.

    No ipak i pored svega ne smatram da je Tito bio jedini krivac za takvu situaciju,bilo ih je oko njega podosta i sasvim je moguce da Tito nije mogao sve da ih kontrolise pa zato nije nista ni poduzimao.

    Taj sto je popio Goli Otok jer je viknuo "Zivela Hrvatska" u kom je svojstvu to viknuo?

    Je li kao podrsku ideji o nezavisnoj Hrvatskoj ili cisto onako napio se covek pa dreknuo?

    Ako je bilo zbog nezavisnosti onda moras da znas da se u Titina vremena to ipak nije moglo,barem ne tako otvoreno.

    Ni Srbi nisu mogli da se razvicu sa "Zivela Srbija" iako oni nisu trazili nezavisnost.

    Hebiga,takva vremena bila,nedostatak demokratije i te sitnice...


    Sama logika kaže da jedan čovjek,ma kako karizmatičan bio Surprised ,ne može kontrolirati sve svoje nadležne ljude i utjecati na promjenu mišljenja njima u prilog Cool pogotovo kad se radi o 22 milijuna pokvarenih Evil or Very Mad i prevrtljivih Mad psihopata Suspect i sociopata Twisted Evil

    Tito je,daleko bio ispred svog vremena Surprised vizionar Smile i za npr.razvijeni Cool skandinavski mozak,a kamoli nerazvijeni balkanski Razz


    A,u kom svojstvu je rekao onaj:"Živjela Hrvatska" pijan ili trijezan Suspect nije bitno,poanta je u nečem drugom,da su ga oni koji su ga špijali i strpali u zatvor tada bili i sada jesu na rukovodećim mjestima u državi i žive na grbači(špalama) naroda Twisted Evil
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Vreme "tece" i prolazi....

    Komentar  Valter Fri Jan 22, 2010 9:36 am

    Vreme "tece" i prolazi, i dalje se vecina nasih politicara a i gradjana pravi kao da je ono sto smo mi imali bila tama,a ovo sto danas imamo izlazak iz "tunela".

    Moglo bi se sada komentarisati,za i protiv.

    Moglo bi se puno toga reci,samo dali postoji jos snaga za to?

    Osim toga se postavlja pitanje,dali narodi koji tako svesno gaze svoju proslost,posebno sve ono potizitivno sto nam je pruzala zajednicka drzava,zasluzuju da se neko za njih bori??

    Svako mora sam da se bori za svoju srecu.

    Znaci svaka osoba mora da doprinese pokretanju "tocka" ka resenju.

    Ni najveci heroj,nemoze nista uciniti ako je sam.


    Setite se :"Kasno Janko na Kosovo stize"....

    Sve dok vecina gradjanstva ne izadje na ulice i pokaze da je stvarno licno zainteresovan da se sadasnje stanje promeni,se nece nista pokrenuti sa "mrtve" tacke.

    Valter

    What a Face
    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Svatko bi svakoga...

    Komentar  Slaven Fri Oct 15, 2010 4:35 pm

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Slovenija-kokos


    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! 10062009_1_v


    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Brigate_rosse


    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Raf


    Slaven: komentar modifikovan dana: Tue Mar 24, 2015 7:39 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Jugoslaviju rasturili hoshstapleri

    Komentar  Valter Thu Apr 11, 2013 8:38 am

    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Re: BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    Komentar  Valter Sun Jan 07, 2018 10:51 pm

    Toliko je vemena proslo,a pored svega vecina i dalje nereaguje na ispravan nacin.

    Zato i nije cudo sto je ovako kako je.

    I sve dok radnicka klasa nebude shvatila da se samo organizovano i zajednicki nesto moze promenuti,ce ovako i ostati.



    Valter


    Sad
    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Prava slika Balkanaca!

    Komentar  Slaven Mon Jul 23, 2018 4:25 am

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Balkan10



    Slaven: komentar modifikovan dana: Tue Jul 24, 2018 9:48 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty CINJENICA JE...

    Komentar  Valter Tue Jul 24, 2018 9:00 pm

    CInjenica je, da nivo inteligencije coveka vodi napred ili nazad.

    Koliko smo napredovali od kako je "neko" upalio "svetlo" ?
    koliko smo inteligentni?
    Dali se nama to svidelo ili ne. Budimo iskreni i pogledajmo istini u oci. I da se nisu ameri umesali. I da se nemci nisu umesali. I da se albanci sa kosova nisu po "vampirili" bi se sve ovo verovatno desilo. Godine koje su iza nas to pokazuju.
    Koliko smo napredovali od stvaranja "samostalnih" drzava. Konstantno idemo u nazad. A u jugoslaviji?
    Kome je palo na pamet da to izusti u vezi sa samoupravnim socijalizmom. Kome je palo na pamet da se seti reci druga Tita:
    " Sami smo niko i nista. Samo zajedno smo neko i nesto". Ziveli smo dobro u Jugoslaviji. I bez obzira sto protivnici stalno iznalaze neke nove razloge i dokaze da to nije tacno. Samo sto ti isti nisu proanalizirali zasto je sve islo, kako je islo. Kada se uzme u obzir ko je danas na kom politickom mestu, a kad se zna ko je na kom mestu u YU bio je vrlo brzo jasno ko je sve ovo zakuvao.

    Naravno da je u medjuvremenu dosta toga promenjeno. Mnogi su "otisli" ali su "tragovi" njihovi ostali. I vuku se i dalje. Ni jedna novo nastala drzava nije napredovala u onom smislu kao sto je to titova jugoslavija cinila. Pored svega se krivica za sve sto se desilo i dalje desava svaljuje na one koji se nemogu braniti. To nije pravedno.

    Zato predlazem da se proanalizira ( ali ispravno i neutralno ) razvoj jugoslavije i usporedi sa razvojem danansjih drzava na teritorili njenoj.

    Meni je vec sada jasno kako bi ta analiza prosla. Pod uslovom da se izvrsi ispravno.

    "JUGOSLAVOJA NIJE BILA PROBLEM. JUGOSLAVIJA JE BILA RESENJE PROBLEMA"

    Valter
    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty SMRT JUGOSLAVIJE

    Komentar  Valter Mon Jan 14, 2019 11:04 pm

    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Re: BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    Komentar  Valter Tue Apr 02, 2019 9:26 pm

    www.express.hr/life/ustaska-sestorka-mracna-tajna-u-srcu-australije-20742
    Ustaška šestorka: Mračna tajna u srcu Australije
    Piše Raif Okić
    Za sebe govore da su im sve smjestili, a istraga pokazuje da možda u tome ima i istine

    Hrvatska šestorka naziv je za jedan od najvažnijih pravosudnih procesa za čitavu Australiju. Bila je veljača 1979. godine kada je odjeknula vijest da su uhićeni ustaški ekstremisti netom prije izvođenja terorističkog napada. Navodno su htjeli raznijeti glavni vodovod u Sydneyju te postaviti eksploziv u nekoliko zgrada.

    "Ova grupa fašističkih emigranata planirala je likvidirati dvije osobe iz svog društva i za ovo ubojstvo, kao i planirane terorističke eksplozije, baci krivnju na druge članove jugoslavenske zajednice u Sydneyju", opisao je jedan jugoslavenski list događaje iz tog vremena.

    Međutim, stvari nisu tako jednostavne. Desetljećima kasnije će australski istraživački novinar Hamish McDonald objaviti knjigu pod naslovom "Namještaljka" i to je dobar uvod u čitav slučaj.

    Australske savezne vlasti objavile su 2010. godine analizu protuterorističkih aktivnosti tijekom četrdeset godina i u oči je upadao jedan izostavljeni slučaj. Hrvatska šestorka je, prema policijskim tvrdnjama, planirala postaviti bombu u kazalište u trenutku kada je tamo bilo više od 1.500 posjetitelja, još nekoliko zgrada i već ranije spomenuti vodovod. Šestorka je osuđena na 15 godina zatvora, a kazne su izdržale čak i dugotrajne žalbene procese.
    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Re: BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    Komentar  Valter Fri Jul 19, 2019 2:57 pm

    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Re: BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    Komentar  Valter Fri Jul 19, 2019 2:58 pm

    https://www.tacno.net/zagreb/biljeznica-robija-k-police-blues/
    Barba Evelin je rekao: ‘Jel kužiš ti, Robi, u kakvu smo kašetu brokava upali mi iz pandurije? Zamisli da mi vatamo sve koji kradu odma u mladosti? Pa sutra se ne bi moglo nać lupeže koji bi vodili ovu zemlju!
    Mi ekipa na Bačama mažnjavamo stvari od strenđera. Strenđeri dolaze na Bače za okupat se. Strenđeri stave boršu sa stvarima i šugamane na plaži na pjesku. Onda oni sa šugamanom pokriju boršu ka da im ne vidi se. Onda se oni skinu u mudantine i kostime i piče u more.

    Moj drug Dino piči u more za strenđerima. Onaj Kane Šteta ostane u plićaku malo se šljapkat. Ja ka slučajno sidnem na plažu na pjesak do šugamana i borše od strenđera. Dino ima zadatak da maše iz mora Kani Šteti ako se strenđeri vraćaju sa kupanjca na obalu. Kane Šteta ima zadatak da maše meni ako mu Dino maše. Ja imam zadatak da maknem šugaman sa borše i otvorim je.

    U borši su bile same bezvezne đinđe i minđe. Đinđe i minđe su četke za kosu i kreme za sunčanje i slične đinđe i minđe. Samo onda sam ja u borši od strenđera vidijo roza smartfon. Ja sam u roku munja utira ruku u boršu i ćopijo sam ga. Onda sam ja iša da ću se dignit i opalit bris. Samo onda je neko iza mene rekao: ‘I? Šta ćemo sad?’ To je bijo onaj barba Evelin iz pandurije.

    Barba Evelin je sidijo na pjesku iza mene i keserijo se. Ja sam promucao: ‘Ne razumin pitanje…’ Barba Evelin je rekao: ‘Šta ti radi ti roza smartfon u ruci? Jel sad razumiš pitanje?’ Ja sam porumenkijo po faci i rekao sam: ‘Iša san vidit jel me ko zva!’ Barba Evelin je rekao: ‘Aaaa, tačno kužim šta ti je sad u glavi! Sad dumaš ovako – barba Evelin je glupi pandur, a glupi pandur će mislit da je normalno da te neko zove na tuđi telefon! Jel tako?’ Ja sam snuždijo facu prema pjesku i rekao sam: ‘Nije…’ Barba Evelin je pitao: ‘I šta ćemo sad?’

    Ja sam dubinski uzdahnijo sa tugicom i rekao sam: ‘A ništa! Saš me odvest u stanicu i zvat mi mamu i tatu! Tako ću bit izložen i murijskom zlostavljanju i roditeljskoj brutalnosti!’ Barba Evelin je rekao: ‘Ja da te vodin u stanicu? Nema šanse, čoviče!’ Meni je tu uletijo u glavi živi ršum i iznered. Barba Evelin je rekao: ‘Nisan lud da hapsin budućeg ministra! Šta ti misliš, jebate, da san ja pa s kruške?’

    Ja sam piljio u barba Evelina sa tupilom od nekuženja. Barba Evelin je mene značajski pogledao i rekao je: ‘Ne bi ja tija bit taj koji te koči u razvoju karijere! Razumiš, miki? Pa da sutra rečeš: E jebente živote, ja bi bija posta ministar, a možda i premijer, da me barba Evelin nije uvatija u lupeštini čim san počeja krast! A sad san obični pošteni jadnik! Tipična hrvacka guba! Mogu poć il u Irsku il u kurac! A barba Evelin, koji je u korjenu sasika moje talente, nek ide u tri pizde strinine! Pa jel meni triba da me ti cili život proklinješ?’

    Ja sam promrmorijo: ‘A ne triba…’ Barba Evelin je rekao: ‘Bome da ne triba! U zadnje doba se često sitin onog momka sa frčkavon kosom…’ Ja sam pitao: ‘Kojeg momka?’ Barba Evelin je rekao: ‘Bija je prije pusto vrimena jedan momak šta je maznija mercedesa nekom guzonji! Ja ga uvatin, jebiga, dečko je odleža šest miseci zatvora! I posli kad je izaša, vidimo se mi na ulici, dođe on do mene i kaže: Eto, da me nisi uvatija dok san mažnjava mercedesa i zakočija me u razvoju, bija bi dogura do potpresjednika vlade! A sad ti je potpresjednik vlade tip koji je kra škode! Pa jel to nije za bogu plakat? Ja mučin, šta ću, neman šta reć, a momak vrti glavon i kaže: Ova zemlja ne može nego nizbrdo!’

    Barba Evelin je zapalijo španjulet i uzdahnijo je. Ja sam piljio u njega i šutijo sam. Barba Evelin je rekao: ‘Jel kužiš ti, Robi, u kakvu smo kašetu brokava upali mi iz pandurije? Zamisli da mi vatamo sve koji kradu odma u mladosti? Pa sutra se ne bi moglo nać lupeže koji bi vodili ovu zemlju! A nikad je nije vodija niko osim lupeža, jel tako? Ko san ja, molinte lipo, da na ti način iden krojit kadrovsku politiku hrvacke vlasti? I da svaki put kad hapsin mlade kriminalce nanosin udarce budućem režimu! Jesan li ja onda policija ili opozicija?’

    Ja sam gledao u barba Evelina sa teškom zbunjozom. Onda sam ja slegnijo sa ramenima i rekao sam: ‘Neam blage…’ Barba Evelin je potegnijo žešći dim iz španjuleta i rekao je: ‘Vidiš, Robi, ja san uša u panduriju zato da čuvan, a ne da rušin poredak! A ako je vlast lupeška, ako u vladi sidi lopina do lopine, ne mogu čuvat poredak tako da vatan one koji kradu! To ne bi bilo logično, jebemu mater, tako bi rušija poredak! Drugin ričima, mogu bit pravi murac jedino ako ne radin svoj posal! Jel bereš tu bazu, miki? Ja jesan samo ako nisan! Pandurija u Hrvackoj postoji zato da je nema!’

    Ja sam rekao: ‘Ne kužim, barba Eveline, šta onda vi radite na Bačama?’ Barba Evelin je rekao: ‘A šta radin… Sad san ti ja samo promatrač! Hadezeov skaut za mlade talente!’ Onda je on nagnijo se prema meni i šapnijo je: ‘Kako ne bereš, klipsone, da van je hadeze namistija boršu na plažu! Onda sinjaju priko skauta ko će izvest lupeštinu, da ga mogu primit u stranku ka perspektivni kadar i pripremat za odgovorne dužnosti!’ Ja sam šapnijo: ‘Nemoj me jebat? Znači ovo je hadezeov smartfon?’ Barba Evelin je mignijo i šapnijo je: ‘Ovkors! Strenđeri su samo paravan!’

    Ja sam zinijo od ošamuta. Onda sam pitao: ‘Pa šta da ja sad radin?’ Barba Evelin je rekao: ‘Ne mogu se ja u to mišat! Sad si na životnoj prekretnici, miki! Koliko ja beren, imaš dvi mogućnosti! Iliš vratit ti smartfon u boršu i srozat se na poštenog građanina koji će sutra bit gladan, gubav i ogorčen! Iliš lipo maznit smartfon i postat istaknuti hadezeovac, sa ozbiljnin šansama da doguraš do ministra, a možda i do premijera!’ Tu sam ja skupijo usta i bacijo sam teže dumanje. Barba Evelin je pitao: ‘Onda, miki? Štaš napravit?’

    Ja sam još malo dumao i rekao sam: ‘Pitaću dida!’ Barba Evelin je rekao: ‘To ti je pametna odluka! Kad god ne znaš štaš činit, pitaj onog ko će bit kriv ako faliješ!’ Onda sam ja na smartfonu utipkao didin broj. Kad je dida javio se ja sam njemu ispričao sve šta je bilo. Plus sam mu rekao da barba Evelin kaže da imam dvi mogućnosti. Onda je dida meni odvalijo spiku. Kad je on završijo ja sam njemu rekao: ‘Dobro, dida!’

    Barba Evelin je pitao: ‘I? Šta kaže mudra starina?’ Ja sam rekao: ‘Kaže da ima i treća mogućnost!’ Barba Evelin je pitao: ‘A koja?’ Ja sam rekao: ‘Ova!’ Onda sam ja dignijo se iz pjeska i svom forcom sam zafrljacnijo smartfon u more. On je letijo priko Kanine glave i bućnijo je u vodu. Barba Evelin je zinijo: ‘Šta si to napravija, glupsone?’ Ja sam rekao: ‘Razjeba san hadezeu smartfon!’ Barba Evelin je pitao: ‘Ali zašto, jebate?’ Ja sam rekao: ‘Zato šta je hadeze mom didi razjeba Jugoslaviju!’

    Robi K. (IIIa)

    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Re: BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    Komentar  Slaven Sat Nov 09, 2019 8:03 pm

    ”Moderna vremena zahtijevaju moderna rješenja. Ja ne bih bježao ni od konfederacije, saveza država ili svejedno šta da se dogovorimo, samo da ostanemo zajedno, da granice budu otvorene i protok robe i ljudi slobodan, a ne da se svađamo, ili još gore, zaratimo između sebe. Čitav civilizovani svijet bi nas tada prezrio i odgurnuo.”

    Ante Marković, posljedni predsjednik SIV-a

    Poruka premijera Ante Markovića građanima Jugoslavije u intervjuu Yutelu. Nažalost, ono što je želio nije se ostvario, a ono od čega je strahovao na nesreću jeste. Ova poruka je iz te nesretne 1990. kada su građani Jugoslavije na izborima gotovo plebiscitarno dali vlast u ruke nacionalšovinistima, a uz Antu i njegov ekonomski program stalo tek nekih 10-ak % građana. I gdje smo sada? Tamo gdje su nam Rumunija, Bugarska pa čak i Albanija ”zapad“. Ali vrijedi se podsjetiti šta nam je poručivao posljednji političar koji nam je nudio život dostojan čovjeka, bez lažnih floskula o tome da ćemo živjeti kao Švicarska na čemu su oni “j*bem mater onome ko je upalio svjetlo“ dobili izbore i odveli nas u kataklizmu, plaćenu stotinama hiljada nedužnih života i totalnom ekonomskom i moralnom propašću društva!


    Овај је дошао да нас умеси, да будемо грамзиви и потрошачки настројени, да би нас лакше разјебали на делове...
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Re: BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    Komentar  Valter Sat Nov 09, 2019 10:21 pm

    Slaven (citat):
    ”Moderna vremena zahtijevaju moderna rješenja. Ja ne bih bježao ni od konfederacije, saveza država ili svejedno šta da se dogovorimo, samo da ostanemo zajedno, da granice budu otvorene i protok robe i ljudi slobodan, a ne da se svađamo, ili još gore, zaratimo između sebe. Čitav civilizovani svijet bi nas tada prezrio i odgurnuo.”

    Ante Marković, posljedni predsjednik SIV-a

    Poruka premijera Ante Markovića građanima Jugoslavije u intervjuu Yutelu. Nažalost, ono što je želio nije se ostvario, a ono od čega je strahovao na nesreću jeste. Ova poruka je iz te nesretne 1990. kada su građani Jugoslavije na izborima gotovo plebiscitarno dali vlast u ruke nacionalšovinistima, a uz Antu i njegov ekonomski program stalo tek nekih 10-ak % građana. I gdje smo sada? Tamo gdje su nam Rumunija, Bugarska pa čak i Albanija ”zapad“. Ali vrijedi se podsjetiti šta nam je poručivao posljednji političar koji nam je nudio život dostojan čovjeka, bez lažnih floskula o tome da ćemo živjeti kao Švicarska na čemu su oni “j*bem mater onome ko je upalio svjetlo“ dobili izbore i odveli nas u kataklizmu, plaćenu stotinama hiljada nedužnih života i totalnom ekonomskom i moralnom propašću društva!


    Овај је дошао да нас умеси, да будемо грамзиви и потрошачки настројени, да би нас лакше разјебали на делове...







    NISTA SE NE DOGADJA SAMO TAKO, ILI SLUCANJO. Onaj ko je dobro informisan zna dobro ko je za svu tragediju kriv. Sve to pise na nasem forumu.
    Interesantno je, da i nakon toliko godina najveci broj gradjana nezna pravu istinu. Zasto je to tako? Prvo zato sto je vecina nezainteresovana. Drugo, zato sto vecina smatra da se i tako nista nemoze promenurti. Sto je naravno pogresno. Trece zato sto je ....

    No, kao sto sam napisao. sve je to vec napisano na forumu. Treba samo procitati.

    Zelim vam ugodno citanje. Nasi prilozi su upravo zato tu, da se Vi pravilno informisete.


    Valter
    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Re: BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    Komentar  Slaven Wed Jan 08, 2020 11:01 am

    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA! Empty Re: BALKAN(CI)-MALO NAS JE,AL SMO GOVNA!

    Komentar  Sponsored content


    Sponsored content


    Na vrh Go down

    Stranica 1/2 1, 2  Next

    Na vrh

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu