SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".
SFRJ4EVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» MUZIKA KOJA POGAĐA U DUŠU...
KRIVI SMO MI! - Page 16 EmptySun Mar 17, 2024 1:07 am by Valter

» DOKAZI, CEGA ....
KRIVI SMO MI! - Page 16 EmptySat Jan 20, 2024 10:57 pm by Valter

» "KUD PLOVI OVAJ BROD?"
KRIVI SMO MI! - Page 16 EmptyMon Jan 15, 2024 12:48 am by Valter

» DALI ZNATE ZA OVO?
KRIVI SMO MI! - Page 16 EmptySat Jan 06, 2024 1:01 am by Valter

» TKO SNOSI NAJVEĆU ODGOVORNOST?
KRIVI SMO MI! - Page 16 EmptyMon Dec 25, 2023 11:43 pm by Valter

» KRIVI SMO MI!
KRIVI SMO MI! - Page 16 EmptyMon Dec 25, 2023 12:38 am by Valter

» ISTORIJA JUGOSLAVIJE
KRIVI SMO MI! - Page 16 EmptyTue Nov 28, 2023 11:15 pm by Valter

» GOVORI DRUGA TITA
KRIVI SMO MI! - Page 16 EmptyTue Nov 28, 2023 10:48 pm by Valter

» TEžINA LANACA(BORIS MALAGURSKI)
KRIVI SMO MI! - Page 16 EmptyTue Nov 28, 2023 10:40 pm by Valter

Gallery


KRIVI SMO MI! - Page 16 Empty
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Affiliates
free forum
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

KRIVI SMO MI!

4 posters

Stranica 16/16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

KRIVI SMO MI! - Page 16 Empty Re: KRIVI SMO MI!

Komentar  Valter Wed Nov 08, 2023 12:19 am

https://www.tacno.net/naslovnica/od-vardara-pa-do-triglava-turbofolk-kao-drzavni-projekat-srbije-ili-dziberaj-koji-nas-spaja/


Interesantan priiog. Trebalo bi ga pogledati. Naravno, ako neko ima interesa.



Valter
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 72
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

KRIVI SMO MI! - Page 16 Empty HRVATSKI ELDORADO

Komentar  Valter Wed Nov 08, 2023 12:23 am

https://www.tacno.net/naslovnica/hrvatski-eldorado-place-rastu-standard-pada/


„Ako sami sebi lažemo, a lažemo, onda imamo to što imamo.“ Hrvatski Eldorado u kojemu vlada masno laže općinstvu da sjedi na debelim zlatnim naslagama. Samo što tupani – kakvi već jesu, pa kronično dementni izlaze na izbore, sic transit – ne vide dobro, ne shvaćaju i nisu svjesni svog bogatstva na kojemu im, je li, zavidi cijeli svijet!?

Piše: Marijan Vogrinec


Vise na internet stranici tacno net.
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 72
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

KRIVI SMO MI! - Page 16 Empty OVO SU KRIVCI ZA SVE

Komentar  Valter Tue Nov 21, 2023 2:46 pm




Dali jedan normalan covek ovo moze da svari? Razmislite, sta nam je ciniti.

" Samo zajedno smo jaki".
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 72
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

KRIVI SMO MI! - Page 16 Empty KO CUTI, TAJ ODOBRAVA STANJE KAKVO JE

Komentar  Valter Wed Nov 22, 2023 11:27 pm

Posebno posle ovakvih saznannja, kao sto je ovo iznad bi moralo da se reaguje. Ovo su jasnni dokazi o onome sto se desavalo pre nase TRAGEDIJE.
Najkasnije sada bi svi gradjani morali da shvate da smo  svi mi "Obicni Gradjani" izgubili svoju celokupnu Domovinu i sve ono sto je bilo u vezi sa njom. Da ljudske zrtve ( koje su politicari bez problema  gurnuli u smrt ) ni ne spominjem.
Mislim da svako, ko i malo Ljudskosti u sebi ima treba da trazi odgovornost svih onih koji su u unistenju nase Domovine uscestvovali. Potrebno je ( bez obzira kako se nastavilo ) da se zna, Jugoslavija je "ubijena" od unutrasnnjeg neprijatelja. To mora da se ispravi i svim Gradjanima jasno kaze da su izigrani na najgori nacin. Ta Tragedija, koja je zadesila sve gradjane na teritoriji bivse Jugoslavije je neopisivi akt, po Sistemu koji prevazilazi  cak i nacin komunikacije Sicilijanske Mafije.

Ako na ovo niko ne reaguje u Evropi, smo svi zajedno izgubljeni za uvek.

Sada vi svi dobro razmiislite o svemu i donesite ispravnu odluku.  Ako zelite da i dalje podrzavate ovakvo stanje cete sa takvim postupkom unistiti zivote vase dece, koja sada odrastaju.

Drzava, koja se izgradjuje na lesevima i sa pokradenim novcem predhodnog Sistema nemoze da postane uspesna Drzava. Ne u Evropi a ni u Svetu.

Zelim vam puno Snage da pogledate  istini u oci i poduzmete ono sto svko ko zna sta je bila Jugoslavija treba da poduzme.

Pozdrav svima

Valter
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 72
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

KRIVI SMO MI! - Page 16 Empty VISE NEZNAM STA DA PISEM

Komentar  Valter Mon Dec 25, 2023 12:38 am

Kada se ode na YOUTUBE i pogledaju prilozi iz vremena Jugoslavije se kao prvo možemo zapitati, zasto ljudi i dalje cute?
Veliki broj Ljudi samo sto ne zaplače za " Starim vremenima" ali i pored svih dokaza da je bilo bolje u zajedničkoj Drzavi, niko nista ne preduzima. Zasto je to tako?

Kao prvo moram reci, zato sto je sve islo po "Planu"
Planski je bilo predvidjeno (od unutrasnjih, kao i spoljnih neprijatelja ) da se Drzava Jugoslavija unisti do Temelja, po svim relevantnim pitanjima. Spoljnim neprijateljima nije bilo bitno na koji nacin, samo da se uradi "temeljan posao". Unutrasnjem neprijatelju je to sve odgovaralo zato sto je on imao svoj plan o Velokoj Drzavi, ali pod  drugim nazivom. Da je to talo znamo jer imamo velike Drzave. Srbija je "konacno" samostalna, kao i Hrvatska.
Gospodin Dodik potvrdjuje politiku "Druga" Milosevica, daljnjim namerama da odvoji Republiku Srpsku iz BIH.

Dobro, ovo znaju i Vrabci na Grani, samo je zalosno sto danasnji politicari imaju jako " Kratkovid" pogled, kada je u pitanju buducnost nasih Drzava.
Od jake i velike nam zejdnicke drzave sada imamo sest + 1 malih razjedinjenih Drzava, koje nisu u stanju samostalno da donose pravilne odluke, posebno kada je napredak u pitanju.  Procitao sam u dnevnom listi da je jedan Novinar ocenio vecinu politicara u Hrvatskoj kao "POSTARE" EU, ( ni u drugim Drzavam nije bolje ) koji samo prenose naredjenja iz EU i sprovode ih u Drzavi.
Kada su Firme u pitanju je jos i gora situacija. Sve velike Firme su odavno presle u ruke Stranih Firmi, koje se tako sire po bivsoj Jugoslaviji, dok se politicari i nacionalisti prse sa " Dimiljubljem", I u isto vreme " Ovce" svemu tome jos i tapse. Mladi Ljudi se sve vise bave Drogom ili izseljavanjem iz Drzave, a i dalje niko nista ne  preduzima. Puno se govori o tome da treba iznaci nacin za resenje Demorgrafskih problema.
Potrebno je samo stvoriti normalne uslove za zivot i rad, i sve je reseno, samo izgleda je to tesko u "samostalnim" nam Drzavama.


" SAMO ZAJEDNO SMO NEKO I NESTO, RAZJEDINJENI SMO NIKO I NISTA".
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 72
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

KRIVI SMO MI! - Page 16 Empty Re: KRIVI SMO MI!

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 16/16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu