SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".
SFRJ4EVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Similar topics
    Latest topics
    » MUZIKA KOJA POGAĐA U DUŠU...
    O POLITICI I POLITIČARIMA... EmptySun Mar 17, 2024 1:07 am by Valter

    » DOKAZI, CEGA ....
    O POLITICI I POLITIČARIMA... EmptySat Jan 20, 2024 10:57 pm by Valter

    » "KUD PLOVI OVAJ BROD?"
    O POLITICI I POLITIČARIMA... EmptyMon Jan 15, 2024 12:48 am by Valter

    » DALI ZNATE ZA OVO?
    O POLITICI I POLITIČARIMA... EmptySat Jan 06, 2024 1:01 am by Valter

    » TKO SNOSI NAJVEĆU ODGOVORNOST?
    O POLITICI I POLITIČARIMA... EmptyMon Dec 25, 2023 11:43 pm by Valter

    » KRIVI SMO MI!
    O POLITICI I POLITIČARIMA... EmptyMon Dec 25, 2023 12:38 am by Valter

    » ISTORIJA JUGOSLAVIJE
    O POLITICI I POLITIČARIMA... EmptyTue Nov 28, 2023 11:15 pm by Valter

    » GOVORI DRUGA TITA
    O POLITICI I POLITIČARIMA... EmptyTue Nov 28, 2023 10:48 pm by Valter

    » TEžINA LANACA(BORIS MALAGURSKI)
    O POLITICI I POLITIČARIMA... EmptyTue Nov 28, 2023 10:40 pm by Valter

    Gallery


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty
    Navigation
     Portal
     Index
     Članstvo
     Profil
     FAQ
     Pretraľnik
    Affiliates
    free forum
    May 2024
    MonTueWedThuFriSatSun
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Calendar Calendar

    Affiliates
    free forum

    O POLITICI I POLITIČARIMA...

    3 posters

    Stranica 1/3 1, 2, 3  Next

    Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty O POLITICI I POLITIČARIMA...

    Komentar  Slaven Sun Sep 14, 2008 4:27 am

    Valter (citat):Politicari su predstavnici gradjana jedne zemlje.

    Politicari bi trebalo da iznose stavove i misljenje gradjana. Rolling Eyes

    Nazalost nejveci deo politicara iznosi samo svoje misljenje i time u sustini ne predstavlje gradjane vec samo sebe. Twisted Evil

    Takvo vodjenje politike se kad tad okrene ne samo protiv gradjana,vec i protiv samog politicara. Surprised


    Momentalna situacija u nasim zemljama je zabrinjavajuca i veoma eksplozivna. affraid

    Sasvim se jasno primecuje nesposobnost politicara da vode zemlju u interesu gradjana.

    Buducnost ce nam to i potvrditi.

    Sa jedne strane se odredjeni politicari po svaku cenu zele izboriti za ulazak u EU,dok se sa druge strane neki politicari bore protiv toga. Neutral

    Protiv toga,samo sta se nudi kao alternativa? bounce

    To ce isto pokazati naredno vreme. Suspect

    Valter


    Slaven: komentar modifikovan dana: Sun Sep 14, 2008 4:51 am; prepravljeno ukupno 1 puta
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty O politici i političarima...

    Komentar  Slaven Sun Sep 14, 2008 4:29 am

    Sintagmu da je politika kurva Twisted Evil ,to već svi znaju,al je ona pogrešna Exclamation Idea Arrow

    Naime,kurvu platiš i dobiješ seksualne usluge za uzvrat Embarassed ,a od političara dobivaš samo "pijesak u oči Razz i nož u leđa Evil or Very Mad ",a plaćaš ju daleko više i daleko češće nego kurvu,koju hebeš u rupu Embarassed ,a političari nas jebu u mozak. Embarassed

    "Naši" političari danas samo razmišljaju o Strasburgu kamo bi htjeli vidjeti i smjestiti svoje debele guzice Twisted Evil koje će postati još deblje imajući u vidu da su tamo plaće daleko veće nego u lokalnim balkanskim parlamentima,a i tamo nisu loše. Twisted Evil

    Radnike,naravno,"tko šiša",premda će u javnosti govorit suprotno. Twisted Evil



    JugoHrvat (citat):"ZAKLETVA NOVCU" Twisted Evil


    "U ime svih nas iz 90-i neke Mad

    Mi(političari,poduzetnici,sportaši,glumci,pjevači,ali i "obični" ljudi) zakletvu novcu smo dali skoro baš svi Twisted Evil

    Baš nas briga za prošlost i bitke u NOB-u Twisted Evil

    Tja,naši su preci ginuli,a nismo mi Twisted Evil

    A,sada mi imamo pregršt novca Twisted Evil

    Zato što radnike deremo i pljačkamo bez milosti baš svud Twisted Evil

    I:kuća i stanova i vila otud Twisted Evil

    Ljubavnika,ljubavnica,dječaka i djevojčica tamo posvud Twisted Evil

    Moć i privilegije naša su dika Twisted Evil

    A,narod tko jebe(ugašene i isljučene su kamere Twisted Evil ),spopala ga je neprilika Twisted Evil

    I još nas čeka mnogo pljačkaških privatizacija Twisted Evil

    Kroz naše osobne račune nam teče i pretače se silan novac Twisted Evil

    Jer Sotona,naš otac je tu Twisted Evil

    Ali,kako sve skupa to jako kratko traje Shocked

    Mi moramo još više zgrtati bogatstva te uživati u tom Twisted Evil

    Jer gore opaki sud vječno traje Twisted Evil

    Predsjedavajući:Bog,Isus i Tito Broz" Smile Very Happy Cool Laughing


    Danas,na prostoru ex SFRJ samo se još ektremna ljevica,pa i desnica bore za prava radnika,a utjecaj tih stranaka na političku scenu zemalja je malecki zbog glupog Razz ,ali i pokvarenog Twisted Evil naroda. Arrow

    Nije uzalud još Petar Petrović Njegoš u svom djelu "Gorski vijenac" za narod rekao da su stoka. Twisted Evil

    Evo još nekih razmišljanja na temu "naših" Evil or Very Mad političara... Arrow



    Vedrana Rudan (citat):"Političari su ZLO koji su uništili život našoj djeci i našim unucima"


    https://www.youtube.com/results?search_query=Vedrana+Rudan


    POKRENIMO HRVATSKU!

    Gdje se to uzvikivalo....?

    Čiji je to bio slogan.....?

    ...........................................................................................................

    Primjereniji bi bio izraz

    POKRETENIMO HRVATSKU,OD ZNA SE KOJE STRANKE


    ...........................................................................................................

    Oni koji su smislili slogan pokrenimo Hrvatsku su pokrenuli sebe,svoje devizne racune,pokrenuli svoje jahte i mercedese,pokrenuli su svoje firme i biznise,a vi svi ostali krepajte,jebe nam se za vas!

    ...........................................................................................................

    Ne možemo mi čekati državu i političare da nešto poduzme jer oni poduzimaju sve za svoje džepove,a na dobro plaćenim pozicijima zapošljavaju svoju djecu,rođake bez ikakovih kvalifikacija,sa srednjom školom.

    A nama obrazovanima sa fakultetom i znanjem po tri strana jezika

    OSTAJE BURZA(ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE,OP.A. Wink ),KOJA NIČEMU NE SLUŽI

    ,i nisu sposobni naći dobar posao jer takvi su već zauzeti preko "baba i stričeva" pa se prije zaposle Hercegovci nego mi Hrvati koji smo tu rođeni


    Čemu da se lažemo,živimo doslovno u BANANA DRŽAVI[gdje vlada samo korupcija i mito,veze i vezice a mi drugi možemo jedino živjeti u "očekivanju Godoa" ili još pametnije otići iz države!!
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Prokleti bili političari!

    Komentar  Slaven Sun Sep 14, 2008 4:31 am

    Ja sam oduvijek prezirao Mad i pljuvao Laughing po licemjerima Mad i farizejima Evil or Very Mad ) odnosno onim ljudima koji se okreću kako vitar puše",a sve za to da bi lagodno živjeli i zadržali postojeće privilegije. Twisted Evil

    Ti su ljudi vješti manipulatori Evil or Very Mad i slatkorječivci Twisted Evil tako da treba malo vremena da ih se prokuži a svoje moralno prostituiranje pravdaju time da se čovjek mijenja,što je i istina,ali oni se mijenjaju s promjenama Twisted Evil ,što je vrlo indikativno. Exclamation Idea


    Što nisu bili nacionalisti i vjernici u SFRJ?

    Što nisu Jugoslaveni i komunisti sada?

    Zato što ti nije trenutno isplativo,i to u tome je sva "filozofija",a sve ostalo je proseravanje. Razz

    Te licemjerne Twisted Evil ljude(uglavnom političari Idea ) više prezirem i od najokorjelijih ekstremista. Mad )

    A,zašto Question

    Zato što su ekstremisti bolesni Shocked ljudi koji ne vide da i u drugim narodima ima i dobrih ljudi Cool ,kao i u njihovim lošim i često im se desi u životu da ih njihov zajebe,a tuđi pomogne. Surprised

    A,ovi drugi,to su moralne gnjide i nakaze. Mad

    Fuj,gade mi se Exclamation

    A,narod Rolling Eyes

    Narod je:glup,nezahvalan i proklet Evil or Very Mad ) ,a političlari su:pohlepni,pokvareni i prevrtljivi Twisted Evil te me ne bi čudilo da kad/ako ideje Tita i SFRJ budu opet popularne i isplative,da političari ponovno prigrle te ideje(praveci se blesavi Twisted Evil da su "uvijek" bile za njih,a bile su dok se je to isplatilo Twisted Evil ) kako bi ostali u svojim toplim foteljama. Twisted Evil

    No,kako je moćnicima svijeta SFRJ bila "trn u oku" Surprised zbog samoupravljanja Exclamation i nesvrstanih Idea ,to se vjerojatno neće desiti,pogotovo ne u obliku tih ideja i ideala. Surprised

    Svi ovi procesi globalizacije imaju za cilj stapanje malih naroda u velike što zbog migracija koje će uslijedit otvaranjem granica(za što su ovi maloumni Razz Balkanci lili krv,da bi one ostale iste,a sa skorašnjim dolaskom EU i izbrisane) kao i utjecaju mas medija na mlade generacije forsiranjem engleskog u sferama:računala,glazbe i filmova. Suspect

    Sve u svemu,završit cemo kao Indijanci,a da smo ostali skupa,to se ne bi desilo. Surprised

    Dok narod ovih šest državica proizašlih iz SFRJ tone sve dublje u siromaštvo a političari i "poduzetnici" Razz te osobe iz "show businessa" Twisted Evil više ne znaju što će s bogatstvom kojeg su tom istom narodu perfidno oduzeli i oduzimlju i dan danas,a stranci preuzimlju sve vitalne firme koje vrijede,dotle se virtualni Jugoslaveni i dalje svađaju i prepucavaju te dijele na nove i nove sekte i frakcije. Suspect

    Sve u svemu,sramim i zgražam se činjenicom što pripadam ovim glupim Razz i ljigavim Razz narodima.

    Bilo bi mi draze da sam Čeh ili Rus.

    Koja je razlika između kraljeva i političara?

    U tome sto su kraljevi otvoreno rekli "tko šisa narod" Twisted Evil ,a političari se prave blesavi i puni su kojekakvih ispraznih obećanja "sveopće brige" za svoje narode. Evil or Very Mad

    A,jedino o čemu brinu je osobni i interes vlastite obitelji koju zapošljavaju preko "javnih" Twisted Evil natječaja na visokim pozicijama profitabilnih tvrtki(ono što je od njih ostalo) i državne administracije sa jako dobrim plaćetinama i to na više mjesta koje naravno,sve mi financiramo iz raznoraznih poreznih nameta. Mad


    A,mi svi ostali možemo da "se slikamo" sa našim malim i neizvjesnim plaćicama koje će bit još manje i neizvjesnije kad nas gospoda preko friziranog "referenduma" uvuku u novu Austro-Ugarsku. Shocked

    Dakle,Jugoslavija(to piše i u novom Ustavu RH) gdje su narodi slična jezika i mentaliteta,što ni najtvrdokorniji nacionalisti ne spore ne može,a EU "kompot" svega i svačega može Question

    A licemjerna Twisted Evil politička stoka nas je huškala protiv Srba i Muslimana da što žive na našoj grbači i da nam ne oni ne trebaju Twisted Evil ,da bi nas sada uskoro uvalili skupa sa:Englezima,Talijanima,Mađarima,Rumunjima,Turcima u novu "SAD"... Shocked

    Zašto su ljudi onda ginuli i išli u rat?

    Da bi sutradan stranci imali jednaka prava u HR kao i Hrvati Question Exclamation

    Da bi se mi Hrvati morali potucati po toj Evropi ko "gluve kučke" u potrazi za poslom,dok će za to vrijeme djeca političara putovati po svijetu,a kad dođu doma će sa svojim bijesnim autima ubijati nevine ljude po cestama,a suci ce ih oslobodit jer su iz "društveno prihvatljivih obitelji" Evil or Very Mad )

    PROKLETI BILI SVI POLITIČARI EX SFRJ(ČAST IZNIMKAMA Exclamation )

    PROKLET VAM BIO SVAKI PRLJAVI DOLAR UMAZAN KRVLJU NEVINIH LJUDI DA BI SPROVELI ON ZA ŠTO SU VAS VAŠI FINANCIJERI IZVANA REGRUTIRALI Mad )


    Najveći problem svijeta je u tome da se većina osoba,što zbog straha,što zbog vlastitih interesa klanja Evil or Very Mad i ulizuje Mad osobama koje imaju moć(žene,posebno one atraktivne se u takve muškarce "zaljubljuju" Razz ) bilo da se radi o političkoj moći(političari),bilo da se radi o ekonomskoj moći(šefovi),pa čak i u slučajevima minorne Razz moci(admini,moderatori na forumima).

    Te osobe koje se ulizuju Evil or Very Mad ) nisu ni svjesne koliku "medvjeđu uslugu" čine sami sebi,jer se osobe kojima se ulizuju,na taj način još više bahate i osiljuju Evil or Very Mad ,a u konačnici,kad naiđu nove osobe koje se još bolje ulizuju(nije nužno),onda se ove "stare" ulizice odbacuju. Laughing

    "Daj čovjeku vlast,pa ćeš vidjeti kakav je on uistinu,jer je vlast-slast"

    Kroz povijest je većina ljudi koji su došli na vlast bili samoljubljivi i egoistični,ali i inteligentni ljudi koji su svoju inteligenciju koristili samo za vlastite Twisted Evil probitke.

    Iznimka su naravno Tito i njegove idealističke generacije partizana te dok su one bile na vlasti,Juga je funkcionirala,a počela je "štekati" kad su njihova djeca došla na vlast(o njihovim unucima,tim moralnim i tjelesnim kurvama Twisted Evil ,neću trošiti ni riječi)


    Naš narod je jako naivan Embarassed ,a bogme i podosta neinteligentan Razz (naučili su da misli na njih,i bilo je to dobro dok su Tito i njegove poštene i idealističke generacije bile na vlasti),a dosta i tvrdoglav Rolling Eyes (znam i po sebi) Embarassed

    Ali,taj narod se sustavno truje(dok s jedne strane traje privatizacija tj.pljačka,s druge strane se narod opet plaši od Srba namještenim i plaćenim grafitima u kojima piše da će Zagreb biti srce Srbije) preko medija,naročito TV(zato sam svojedobno i bio rekao da su dobro bombardirali RTS premda su opet nevini stradali Crying or Very sad ,te da su trebali i HTV jer su sijali mržnju medju narodima. Mad )

    Stoga,bez obzira na sve,narod nikako ne može biti kriv za rat(već za to što u miru šuti i sve ovo podnosi Exclamation Evil or Very Mad ) već IZDAJICE I LICEMJERI TZV"LJUDI"-POLITIČARI koji su izdali i rasprodali SFRJ strancima,nahuškali narode jedne protiv drugih,da bi nakon toga te nahuškane(vojnici i generali) izručili Haagu,da bi sada cijele države perfidno i kamuflirano izručivali EU-u i NATO-u. Mad

    Sve su to radili bivši "komunisti",koji su bili i "nacionalisti",a danas su "evropejci",dakle SMEĆE I ĐUBRAD BEZ SRAMA I OBRAZA-LICEMJERI PRVE KLASE! Twisted Evil

    Nije slučajno Isus prezirao licemjere,Dante ih strpao u deveti krug pakla u svojoj "Božanstvenoj komediji",a himna SFRJ izrekla:

    "PROKLET BIO IZDAJICA,SVOJE DOMOVINE" Exclamation Idea

    Oni nisu izdali samo SFRJ,vec i sadašnje državice izdaju i rasprodaju strancima,dok za to vrijeme su oni koji bi se trebali buniti(mladi,zbog svoje mladosti)su na drogama,pijani i samo ih seks il karijera zanimaju. Suspect


    Nista ovo(pa i rušenje SFRJ i SSSR) nije "slučajno"!

    Sve je to dio strategije umnog porobljavanja svijeta od strane raznotraznih moćnika okupljenih u tajnim organizacijama i pretvaranju sviju nas u amorfnu skupinu zombija s ugrađenim čipovima u glavi,s jednim programom,radit za druge za sitniš i ništa ne misliti ni osjećati. Shocked

    Tko je pročitao knjigu David Icka:"Najveca tajna svijeta",uvidjet će da su ti "ljudi" stali iza svih svjetskih ratova u kojima bi sukobljavali ljude,dok bi oni na tome zarađivali i da svi oni u "bratstvu i jedinstvu" Twisted Evil ,da se cinično Very Happy izrazim tisućljećima.

    Ako se ovo ne zaustavi,radnička klasa ce nestati,a južni Slaveni će se "utopiti" u ostale narode. Shocked

    Zar baš nema nikakve šanse da postoji vremeplov Sad

    Najočitiji primjer "pranja mozga" je TV.

    U HR se 1990-ih neprestano govorilo protiv Srba,te Srbi ovo,te Srbi ono,za sve su oni krivi ti srbočetnici...a na kraju je ispalo to da je ta histerija sa Srbima ispala samo dimna zavjesa za pljačkanje Evil or Very Mad ) građana Hrvatske,i to Hrvata od strane Hrvata,dojučerasnjih "komunista",pa onda "nacionalista",a današnjih "evropejaca"(sutradan bi bili i "vanzemaljci" i "Jugoslaveni" opet po potrebi,glavno je da se lagodno živi na tuđoj grbači)

    Ti hrvatski političari su nabrijali hrvatski narod da ratuje protiv Srba i Muslimana govoreći da nam oni ne trebaju da bi bili svoj na svome Twisted Evil ,da bi nas sutradan ti isti "ljudi" uvlačili u još veću i različitiju državetinu EU u kojoj će svi Europljani imat jednaka,a neki i veća prava od Hrvata. Suspect

    Nemam ništa protiv nikoga Wink ,a ponajmanje da mrzim ikoga Rolling Eyes ,ali čemu su Hrvati onda ratovali protiv Srba i Muslimana da bi ih 10 godina poslije ti isti političari koji su ih nahuškali protiv susjeda uvlačili u 15 puta veću državu. Suspect

    Svojedobno sam bio rekao da su mi i Hrvati i Srbi antipatični,više mi Srbi nisu Wink

    Cijela se povijest čovječanstva na kraju svodi na to tko će raditi(robovi,kmetovi,radnici),a tko će naređivati(robovlasnici,feudalci,kapitalisti),a u novije vrijeme,tko će da "prodaje maglu"(svećenici,kraljevi,političari,sportaši,glumci,pjevači,birokrati...)

    Ujedno i velika hvala Ljubi koji mi je do kraja "otvorio oči" i spoznao u čemu je kvaka. Wink

    Žalosna te paradoksalna,a ujedno i objašnjavajuća je činjenica da se više manipulatori(buržuji) Twisted Evil drže zajedno i bore za luksuz,nego što se manipulirani(šljakeri) Suspect bore za golu egistenciju. Evil or Very Mad

    U današnje moderno doba današnje:sebične,narcisoidne i licemjerne Twisted Evil generacije gledaju samo svoju guzicu te kako bi ju izdigle iznad drugih i preko drugih dupeta. Twisted Evil

    Sve je dakle osobni interes,iako to nitko od danšnjih "kršćana",dojučerašnjih "komunista" ne želi priznat Twisted Evil ,al ni ne treba jer je to tako očito,a ujedno i gadljivo... Razz


    Još da nadodam,mislim da je Titu bilo kudikamo teze održati ove lude narode skupa,nego sjebati Laughing Amere i Ruse te sve ostale i stvorit nesvrstane,jer je ovaj prostor Balkana pun kontrasta:toliko ima puno dobrih Smile ljudi,al puno i loših Evil or Very Mad ,jako dosta pametnih Cool ljudi,al isto tako i glupih Razz ljudi,nevjerojatno mnogo iskrenih Embarassed ljudi,al i podosta pokvarenih ljudi,previše:divljih,bahatih i gramzivih Twisted Evil ) ljudi,al isto tako isuviše:pitomih,sramežljivih i skromnih ljudi Cool ,a održati sve to zajedno može samo osoba visoke:inteligencije,razuma i srca. Cool

    Sve sam,svakim danom sve više,uvjeren da je rušenje SFRJ bilo važnije od rušenja SSSR-a zbog dva razloga-samoupravljanje i nesvrstani koje je ugrožavalo pljačkaške Twisted Evil i licemjerne Twisted Evil interese kapitalističkih zemalja zapadne Evrope i SAD-a.

    A,da bi se to postiglo,trebalo je ljudima "oprati mozak" Shocked putem medija,posebice elektroničkim,što i dan danas čine posebice prema mladima koji bi zbog svoje mladosti trebali biti nosioci promjena,a ne ovisnici o svakojakim narkoticima. Suspect

    Humane ideje Cool koje je SFRJ preko Tita zastupala su daleko ispred Idea svog vremena bile,a ujedno ta Titova ideja miroljubive Exclamation koegzistencije je jedino rješenje za spas Idea planete Zemlje koja novi svjetski sukob uz nagrizajuće uništavanje prirode ne bi preživjela. Shocked

    Kad se sve zbroji i oduzme,moje poštovanje samo zaslužuju tzv.generacije partizana Cool koje su:obranile,oslobodile,stvorile i izgradile jednu legendarnu zemlju kao sto je bila SFRJ. Very Happy

    Nasuprot njima,tzv.djeca socijalizma,koja su sve to dobila na gotovs su tu zemlju izdala Mad i rasprodala Evil or Very Mad kao što i dandanas izdaju i rasprodaju EU-u i SAD-u državice proizasle SFRJ. Surprised )

    Ove izdaje se ne odnose samo na političare(manjinu),nego i na narod(većinu) koji i dandanas sramotno šuti Evil or Very Mad ) na pretvaranju sviju nas u moderne robove kapitalista sa Zapada. Suspect Shocked

    Ne smijem i na kraju zaboravit tzv."djecu Holivuda"(unuke partizana) kojima je il pervezni hedonizam popraćen neumjernim konzumiranjem svakojakih opijata il ulizivački materijalizam ljigavim Razz podilaženjem novopečenim bogatašima "modus vivendi" tj.način i smisao života. Mad

    Sve u svemu,meni osobno ne preostaje ništa drugo nego da se malo propitam kod Michaela J.Foxa oko vremeplova te da me otpelja u Titovo doba da ga mogu proživit "punim plućima". Laughing

    A,što se tice tzv."ljudi"(političari)premda to nije pristojno,prekršit ću bonton:

    POLITIČARI EX SFRJ,PROKLETO VAM SIME(SJEME) I SVI VAŠI PRLJAVI I KRVAVI NOVCI KAKO VAMA,TAKO I VAŠIM POTOMCIMA Exclamation Evil or Very Mad )

    Nije Vam dosta da ste uništili Evil or Very Mad SFRJ,već sada i uništavate Mad države proistakle iz nje,rasprodajući vrijedne resurse strancima,a sebi trpajući u džepove provizije za tako učinjene "usluge". Twisted Evil

    Mnogi od Vas do 1990 su bili netko i ništa,a sada su vlasnici koječega sve ne. Twisted Evil

    [color=red]Dobro je rekla legendarna Cool spisateljica iz Rijeke Vedrana Rudan kad je rekla(o političarima):

    "POLITIČARI SU ZLO KOJE JE UNIŠTILO ŽIVOTE NAŠOJ DJECI I NAŠIM UNUCIMA!"

    Dok zapadnoevropski političari gledaju kako će druge sjebati Embarassed kako bi oni i njihovi narodi živjeli što bolje i kvalitetnije od ostalih,dotle se istočnoevropski političari ulizuju Mad onim zapadnim i te pljačkaju Evil or Very Mad ) vlastiti Exclamation narod. Idea
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Što je politika?

    Komentar  Slaven Sun Sep 14, 2008 4:31 am

    Mali Ivica pita tatu što je politika

    Tata veli:

    "Evo,sad ću ja tebi lijepo objasniti.

    Ja radim i dobivam novac za to i stoga sam ja kapitalist.

    Tvoja majka troši moj novac,pa je ona Vlada.

    Naša kućna pomoćnica je radnička klasa.

    Svi imamo jedno zajedničko:

    tvoju dobrobit.

    Ti si narod,a tvoj mali brat je naša budućnost."


    Mali Ivica je bio toliko pod dojmom ovog odgovora da cijelu noć nije mogao spavati.

    Kasno u noći njegov brat počeo je plakati jer se bio pokakao,pa je mali Ivica otišao u roditeljsku sobu obavijestiti majku.

    Majka je ondje spavala u krevetu sama,toliko čvrsto da nije ni čula bebu kako plače.

    Onda je mali Ivica otišao u sobu kućne pomoćnice,gdje je našao nju i svojeg oca,da ne kažemo,in flagranti.

    Oni su,pak toliko bili zaokupljeni svojim poslovima da nisu ni vidjeli malog Ivicu koji je na kraju odlučio vratiti se u sobu.


    Idući dan tata pita Ivicu:

    "Onda,jesmo li naučili što je politika?"

    Mali Ivica kaže:

    "Da! Kapitalizam iskorištava radničku klasu dok Vlada spava,nitko se ne osvrće na narod,a naša budućnost leži u govnima!

    To je politika!
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Definicija psihopata(političara i biznismena)

    Komentar  Slaven Tue Sep 16, 2008 6:49 am

    "PSIHOPATE OKO NAS"

    "I to oni među nama,oni koji su isti kao i mi.

    Naizgled,naravno.

    Često su oni uspješni,bogati,priznati i prihvaćeni,poznati i uzori.


    Oni se znaju ponašati.

    Naučili su.

    Ali,oni istovremeno potpuno hladni.

    Pogledajte im oči - iza njih ne vidite - ništa.

    Nema duše.

    Njih prvenstveno zanima njihovo dobro - novac,ugled ili ugoda.


    Ponekad mogu biti vrlo dragi i duhoviti,ali ipak se čini da tu "nešto nije u redu".

    Za ono što žele - spremni su na sve.


    Mogu biti vrlo okrutni i nevjerojatno manipulativni.

    Druge ljude iskorištavaju beskrupulozno.


    Možda ih je lakše prepoznati po ljudima koji ih okružuju nego njih same za sebe,oko sebe imaju ovisnike,robove ili iste takve kao što su i oni.

    Ali,imaju i nas.

    Tako dobro skrivaju to što jesu da onima malobrojnima koji vide kroz njihovu masku predstoji samo još jedna - patnja.

    A i oni se znaju zapitati - je li to uistinu moguće?


    Naime,oni su često i veliki humanitarci, obročinitelji,veliki vjernici,dobri domaćini,mirni susjedi.

    Sve je to,naravno,samo krinka.


    Ako im niste bliski, ne znači da niste njihove žrtve.

    Recimo - ponekad je malo nejasna granica između okrutnosti i odlučnosti.

    Tko je prelazi?

    Svi.

    Ali,njima ne smeta niti malo.

    U tome je stvar - oni nemaju čime osjetiti unutarnju bol,ali imaju razum (često vrlo razvijen) kojim će vam to opravdati.

    Ili,npr.,njihovu aroganciju ćete osjetiti indirektno jer će paziti.


    Ako im je u interesu (novac,ugled ili ugoda),zgazit će vas,iživljavati se na vama,uživati u vašem strahu i vašoj patnji.

    Isto će učiniti i gomilama.

    Drugi su za njih samo meso jer su i sami takvi i ne osjećaju nikakvu krivicu niti grižnju savjesti.

    Možda će vas riječima (naučeno) i djelima (naučeno) uvjeravati kako su veliki emotivci,ali će istovremeno biti užasno sebični.

    Kad bi mogli voljeti,voljeli bi samo sebe.


    Potpuno je nebitno radi li se o državniku,izvršnom direktoru ili prodavačici iz susjedstva,na onoj razini i u onoj sredini na kojoj jesu - njihovo je djelovanje identično.

    Tragično je to što se nameću (tj. nameće ih se) kao uzore."



    DANKO PLEVNIK
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Što je cilj svjetskih psihopata?

    Komentar  Slaven Tue Sep 16, 2008 7:08 am

    1.Jedna Svetska vlada i jedinstveni monetarni sistem,pod upravom neizborne,nasledne oligarhije,koja se bira između sebe,u obliku feudalnog sistema,poput onoga u Srednjem veku.

    U ovakvom celovitom svetskom poretku,rast stanovništva bio bi zaustavljen ograničavanjem broja dece po porodici – bolestima,ratovima,glađu – sve dok na svetu ne ostane samo jedna milijarda ljudi korisnih vladajućoj klasi,i u oblastima koje bi bile striktno i jasno određene.


    2.Postojanje samo vladara i slugu,bez srednje klase.

    Svi zakoni bili bi uniformni,pod jednim pravnim sistemom svetskih sudova koji bi poštovali isti jednoobrazni zakonik.

    Postojale bi jedinstvena policijska sila i vojska,koje bi nametnule ovaj zakonik u celom svetu,u kome više neće postojati nacionalne granice.


    Sistem bi počivao na temelju države socijalne pomoći.

    Poslušni i oni koji su podređeni jednoj svetskoj vladi biće nagrađeni sredstvima za život;buntovnici će biti izgladnjivani do smrti ili će biti proglašeni prognanicima i tako izloženi svakome ko želi da ih ubije.

    Biće zabranjeno privatno posedovanje bilo kojeg hladnog ili vatrenog oružja.

    3.Biće dopuštena samo jedna religija i to u obliku crkve Svetske vlade,koja,kao što ćemo videti,postoji od 1920.

    Hrišćanska Crkva je ionako već potkopana;u poretku jedne Svetske vlade hrišćanstvo je osuđeno da postane stvar prošlosti.


    Satanizam,luciferijanizam i veštičarstvo će biti priznati programom Svetske vlade,i tu neće biti mesta ni za privatne ni za crkvene škole.

    4.Doći će do poretka u kome neće postojati individualne slobode,niti će preživeti bilo kakve ideje o zakonskoj ili društvenoj slobodi;neće postojati republikanstvo,suverenitet ili prirodna prava čoveka.

    Nacionalni ponos i rasni identitet biće zbrisani,a u fazi tranzicije ozbiljno će se kažnjavati čak i samo pominjanje nečijeg rasnog porekla.


    5.Svaka osoba će biti indoktrinirana kao biće Svetske vlade,s identifikacionim brojem na svakome,ubeleženim tako da bude lako dostupan.

    Identifikacioni brojevi će biti pohranjeni u velikom kompjuteru NATO-a u Briselu,da mogli lako i u svakom trenutku da budu provereni od strane agencija Svetske vlade.

    Fajlovi s podacima CIA-e,FBI-ja,državne i lokalne policije,IRS-a,Feme,Socijalnog osiguranja,ogromno će se uvećati i činiće osnovu ličnih podataka svih pojedinaca u SAD.


    6.Brak će biti prokažen,a porodični život kakav poznajemo neće više postojati.

    Deca će u ranom dobu biti uzimana od roditelja i stražarski odvođena kao državna imovina.

    (Takav eksperiment je izveden u Istočnoj Nemačkoj pod Erihom Honekerom,kada su oduzimana deca roditeljima koje je država smatrala nelojalnim građanima.)

    7.Žene će biti degradirane kroz stapni proces "oslobađanja žena".

    Biće obavezan slobodni seks.

    Propust da se žena bar jednom seksualno potčini do 20. godine biće kažnjavan ozbiljnim represalijama.

    Učiće se samo-pobacivanje i praktikovati posle rađanja drugog deteta;ti podaci će se nalaziti u ličnom dosijeu svake žene u regionalnim kompjuterima Svetske vlade.

    Ukoliko bi žena zatrudnela posle rađanja drugog deteta bila bi nasilno odvođena na kliniku gde bi se izvršili abortus i sterilizacija.

    8.Pornografija,koja uključuje i homoseksualnu i lezbijsku pornografiju,biće promovisana i obavezno prikazivana u svim bioskopima i na televiziji.

    9.Upotreba "rekreacionih droga" će biti obavezna,i svakome će biti određena dovoljna količina,koja će moći da se nabavi u prodavnicama Svetske vlade širom sveta.


    Upotreba droga za kontrolu svesti biće isto tako obavezna.

    One će se stavljati u hranu i vodu bez znanja i pristanka ljudi.


    Postojaće narko-barovi koje će voditi službenici Svetske vlade,gde će robovska klasa da provodi svoje slobodno vreme.

    Na taj će način neelitne mase biti spuštene na nivo ponašanja kontrolisanih životinja,bez sopstvene volje,koje će biti lako podvrgnute upravljanju i kontroli.


    10.Ekonomski sistem će biti tako organizovan da će vladajuća klasa dozvoljavati proizvodnju hrane i usluga samo u onoj meri u kojoj je dovoljno da se održe kampovi robovske radne snage.

    Sve bogatstvo će se slivati u ruke elitnih članova Komiteta.


    Svaki pojedinac će biti indoktriniran da prihvati da je potpuno zavisan od takve države da bi preživeo.

    Svetom će se vladati pomoću izvršnih dekreta Komiteta 300,koji će se trenutno pretvarati u zakone.(Kao probni balon,Boris Jeljcin koristi naredbe Komiteta 300 da bi njegovu volju nametnuo Rusiji)

    Postojaće samo sudovi za kažnjavanje,a ne sudovi pravde.

    11.Industrija će, kao i nuklearne elektrane,biti potpuno uništena.

    Samo će članovi Komiteta 300 i njihovi izabranici imati prava na korišćenje bilo kojeg resursa na svetu.

    Poljoprivreda će biti isključivo u rukama Komiteta,sa strogo kontrolisanom proizvodnjom hrane.

    Kad takve mere počnu da pokazuju rezultate,brojno stanovništvo iz gradova biće nasilno sklonjeno u udaljene predele,a oni koji odbiju da idu biće istrebljeni na način koji je primenjivao Pol Pot u Kambodži.

    12.Nad smrtno bolesnima i ostarelima primenjivaće se eutanazija.

    Ni jedan grad neće biti veći nego što je unapred određeno,kako to opisuje Kalergi.

    Važni radnici biće poslani u druge gradove ukoliko onaj u kome žive postane prenaseljen.

    Nevažni radnici biće nasumice birani i slati u manje naseljena mesta da popune "kvote".


    13.Uz pomoć ograničenih ratova,organizovanih epidemija,galopirajućih smrtonosnih bolesti i izgladnjivanjem,do 2050. će biti uklonjeno bar četiri milijarde "nekorisnih potrošača hrane".

    Energija,hrana i voda će se držati na nivoima opstanka neelitnih,počevši s belim stanovništvom Zapadne Evrope i Severne Amerike,a zatim će se to proširiti na ostale rase.

    Stanovništvo Kanade,Zapadne Evrope i SAD,biće desetkovano brže nego na drugim kontinentima, ok svetska populacija ne dostigne predviđeni nivo od jedne milijarde.

    Od tog broja,500 miliona će biti Kineza i Japanaca;oni su izabrani u tom broju zato što već vekovima žive pod striktnom disciplinom,naviknuti da se autoritetu pokoravaju bez pitanja.

    14.S vremena na vreme će se veštački izazivati nestašice hrane,vode i medicinske zaštite,da bi se mase podsetile da njihov goli opstanak zavisi od dobre volje Komiteta 300.

    15.Posle uništenja građevinarstva,auto industrije,čelične industrije i teške mašinske industrije,biće ograničen i broj stambenih objekata.

    Sve vrste industrije biće pod upravom NATO-vog Rimskog kluba,a sva svemirska i druga naučna istraživanja biće ograničena na elitu pod kontrolom Komiteta.

    Zajedno s nuklearnim oružjem,biće uništeno svemirsko oružje svih ranijih država.

    16.Svi lekari,zubari i ostali zdravstveni radnici,kao i svi farmaceutski proizvodi,biće registrovani u banci podataka centralnog kompjutera i nikakav lek ili medicinska nega neće se prepisivati bez izričite dozvole regionalnih kontrolora odgovornih za svaki grad,varošicu ili selo.

    17.SAD će biti preplavljene ljudima stranih kultura,koji će konačno zatrpati belu Ameriku;ljudima koji nemaju pojma šta predstavlja ustav SAD,za koje je koncept slobode i pravde sasvim beznačajan,i koji zbog toga neće ništa učiniti da ga brane.

    Oni će jedino brinuti za stan i hranu.

    18. Ni jednoj centralnoj banci, osim Međunarodne banke za poravnanja (BIS) i Svetske banke,neće biti dozvoljeno da radi.

    Privatne banke će biti proglašene nezakonitima.

    Nadoknada za izvršeni rad će se određivati po jedinstvenoj,unapred određenoj normi.

    Prepirke o plati neće biti dozvoljene,niti bilo kakvo odstupanje od jedinstvene standardne platne skale,koju je postavila Svetska vlada.

    Oni koji prekrše zakon biće odmah uklonjeni.


    19.Za neelitne neće biti papirnog ni kovanog novca.

    Sve transakcije će se vršiti na osnovu kreditnih kartica koje će imati identifikacioni broj vlasnika.


    Svi koji na bilo koji način prekrše pravila i zakon Komiteta 300 biće uskraćeni za karticu,na različito vreme,prema prirodi i ozbiljnosti prekršaja.

    Zbog toga što im je kartica na crnoj listi,takve osobe neće biti u stanju da dobiju bilo kakve usluge.

    Pokušaji da se prodaju stare kovanice,tj. stari srebrni novac tretiraće se kao zločin kažnjiv smrću.

    Zahtevaće se da se sve takve kovanice predaju u određenom roku,zajedno s revolverima,puškama,eksplozivima i automobilima.

    Samo elita i visoki funcioneri Svetske vlade moći će da imaju privatni prevoz,oružje,novac i automobile.


    Ukoliko je prekršaj ozbiljan,kartica će se oduzimati na kontrolnim punktovima.

    Bez kartice takva osoba neće biti u stanju da dobije hranu,vodu,stan,zaposlenje i medicinske usluge,i zvanično će biti označena kao izgnanik.


    Tako će se stvarati velike bande izgnanika koji će živeti u predelima koji im najbolje omogućavaju opstanak i koji će biti proganjani i ubijani na licu mesta.

    Oni koji im na bilo koji način pomažu takođe će biti streljani.

    Prognanici koji se posle utvrđenog vremena ne bi predali policiji ili vojsci trpeli bi zbog toga što bi nasumice izabrani članovi njihove ranije porodice izdržavali kaznu umesto njih.

    20.Rivalskim grupama,kao što su Arapi i Jevreji i razna afrička plemena, veštački bi se zaoštravala netrpeljivost i bili bi izazivani da vode istrebljujuće ratove,jedni protiv drugih,pred očima NATO i UN posmatrača.

    Ista taktika će se koristiti i u Centralnoj i Južnoj Americi.

    Ovi ratovi će se događati i pre nego što nastupi Svetska vlada i biće izazivani na svakom kontinentu gde žive velike grupe ljudi s etničkim i verskim razlikama,kao što su Siki,pakistanski muslimani,i Indusi.


    21.Sve informativne službe i štampa biće pod kontrolom Svetske vlade.

    Redovne mere ispiranja mozga prolaziće kao "zabava",poput "fine veštine" koja se danas praktikuje u SAD.

    Mladi,oduzeti od "nelojalnih roditelja",dobijaće specijalno vaspitanje smišljeno da ih učini brutalnim.

    Takvi mladi,oba pola,biće obučavani za zatvorske čuvare u radnim logorima Jednog sveta."
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Američki san postao svjetska noćna mora...

    Komentar  Slaven Sat Feb 28, 2009 3:57 pm

    Na poslovnom doručku 11.02.2009,raspravljalo se kako se Vlade Europske Unije trebaju nositi sa,drugim riječima platiti ili dati novac za otrovne imovine bankarsko financijsko ekonomskog sistema koji je zapalio fitilje globalne financijske krize.

    Sume koje se nalaze u tajnim papirima Europske Komisije su iznenađujuće.

    Lukavo zakamuflirani i zamaskirani financijski paketi banaka širom Europske Unije,dostižu sumu od 16.3 triliona funti.

    I policajci su na milosti i nemilosti kreditora koji nemaju niti 5 para.

    Bez ikakve dvojbe,i njihov je posao uvjetovan.

    Bitno je sjetiti se ovoga svaki puta kada platite brojne kazne za najgluplje prekršaje nove generacije,kojima vam se otima vaš teško zarađeni novac.

    Zakon naime nije predvidio,kazne za zločine i kriminal samog sebe i svojih kreditora.

    Upravo je ovo razlog zbog kojega još nije nastala pomutnja:

    vojska je navalila na policiju kako bi izbavila narod iz kandži lešinara policija je navalila na vojsku kako bi odbranila narod od veleizdaje,narod je navalio i na policiju i na vojsku iz samoodbrane.[

    Po informacijama iz Bloomberg-a 09.02.2009,zbog globalne recesije i financijskog kolapsa,Američka Vlada treba 9.7 triliona dolara.

    10.02.2009,Senator Byron Dorgan:

    "Nitko ne zna šta i koliko je izašlo iz Federalni Rezervi,kome i u koje svrhe,kada i zašto"?


    Najgora ekonomska kriza ikada,koja nas je sve uhvatila tako iznenada i nespremne,samo par mjeseci nakon tvrdnji svih vlada svijeta,političara i ekonomista kako je sve u redu,kako globalna ekonomija grabi naprijed punom parom,zadnjih dana je popala,istopila 40% svjetskog bogatstva.

    Svjetske Vlade su se ujedinile u histeričnom naporu kreiranja novog "novca".


    Da se pozabavimo malo matematikom:

    1 + 1 = 2

    kreiranje novca = kreiranje duga
    više novca = više duga
    dug = obveza na isplatu
    veći dug = veća obveza na isplatu

    neisplaćena obveza = bankrot
    nepriznanje bankrota = život na laži
    život na dugu = život na ratu

    donacija = nema profita
    investicija = profit
    investicija u donaciju = investicija bez profita
    investirati novac drugih ljudi u siguran gubitak = prevara
    ova vrsta prevare = kriminal

    vrijednost = dug
    uvjeravanje ljudi da je dug vrijednost = prevara
    ova vrsta prevare = kriminal
    demokracija 21 stoljeća = apsolutna moć u rukama nekolicine
    novac = moć
    dug = ropstvo
    kreacija novca iz ničega = neograničen izvor novca
    neograničena masa novca = neograničena moć
    neograničena masa duga = neograničeno ropstvo
    novac kojega kreira nekolicina = moć za nekolicinu
    javni dug kreiran od nekolicine = ropstvo za sve
    zakoni doneseni od nekolicine = zakoni za sve
    poštivati zakon = poštivati prevaru
    poštivati istinu = ne poštivati zakon
    provoditi zakon = sakrivati istinu
    kažnjavati pravdu = nagrađivati kriminal


    Kako je ovo moguće?

    Samo Vladi Sjedinjenih Američkih Država treba 9.7 triliona dolara na štetu globalnog poreznog obveznika.

    Ova potreba je samo kapljica u oceanu globalnih dugova,ali suma predstavlja više nego dovoljno "vrijednosti" za izbjegavanje katastrofe u snabdijevanju korupcijskog lanca novcem.

    Za stvaraoca novca,mogućnost korumpiranja svakog

    - lokalnog javnog službenika
    - regionalnog javnog službenika
    - nacionalnog javnog službenika
    - internacionalnog javnog službenika

    - lokalnog političara
    - regionalnog političara
    - nacionalnog političara
    - internacionalnog političara

    - lokalne vlade
    - regionalne vlade
    - nacionalne vlade
    - internacionalne vlade

    - lokalne javne organizacije
    - regionalne javne organizacije
    - nacionalne javne organizacije
    - internacionalne javne organizacije

    - lokalne privatne organizacije
    - regionalne privatne organizacije
    - nacionalne privatne organizacije
    - internacionalne privatne organizacije

    - lokalnog suda
    - regionalnog suda
    - nacionalnog suda
    - internacionalnog suda

    - lokalnog policajca
    - regionalnog policajca
    - nacionalnog policajca
    - internacionalnog policajca

    - lokalne institucije za zaštitu ljudskih prava
    - regionalne institucije za zaštitu ljudskih prava
    - nacionalne institucije za zaštitu ljudskih prava
    - internacionalne institucije za zaštitu ljudskih prava

    - odgajatelja
    - instruktora
    - učitelja
    - profesora
    - javne edukacijske ustanove
    - privatne edukacijske ustanove

    - novinara
    - medija

    - financijske institucije
    - i svakog drugog važnijeg subjekta ili objekta bilo koje vrste

    u cijelom svijetu,ostaje otvorena.


    Amerika je u dugovima zato jer i želi i hoće biti u dugovima.

    Generacijama su Sjedinjene Američke Države živjele u uvjerenju da je su dug i dugovi u stvari predstavljali izvor njihove moći,izvor njihovog blagostanja i pretjerivanja u svemu.

    Amerika je promišljeno i s punom namjerom grabila u deficite i financirala ih dugovima,do sada pravim i istinskim izvorima gotovine kojom je kupovala ekonomsku nadmoć u svijetu i plaćala svoju ugodnu budućnost.

    Drugdje se za to vrijeme ratovalo.

    Negdje je ipak trebalo naći budale koje su spremne kupovati dugove.

    Tako smo stigli i do ove najveće ekonomsko financijske krize u povijesti ljudskog roda,2009 godine.

    Međutim,teško je riješiti problem,ako je to onaj kojega slijepac ne želi vidjeti.

    Nacionalne financijske knjige se vode na godišnjoj bazi,u njima se dolazi do krajnjeg računa.

    Ako je država potrošila više nego što se ulilo u kasu,onda nastupa deficit.

    Ako je država pak namakla više u kasu od onoga koliko je potrošila,onda je u suficitu.

    Puno toga treba potrošiti i trošiti zbilja puno toga,da bi se postalo Amerikom.

    No nije sva potrošnja tako loša.

    Dobro je prisjetiti se drugog svjetskog rata,najveće budalaštine u povijesti.

    Kako Amerika,tako i ostale zemlje svijeta,ratnom proizvodnjom su otišle u deficite

    Iako su ovi deficiti bili itekako potrebni u to vrijeme,nakon rata se postavilo pitanje,a šta sada?


    S obzirom da je baš zahvaljujući drugom svjetskom ratu,privatna novčanica privatne centralne banke,Federalnih Rezervi,postala globalnom valutom sa monopolom kao devizna rezerva i jedinim sredstvom za kupovinu nafte,odgovor nije trebalo dugo tražiti.

    Zapravo,odgovor je na neki čudan i neobičan način,pronađen mnogo prije završetka drugog svjetskog rata,osnivanjem novog svjetskog monetarnog sustava na sastanku u Bretton Woods-u.

    Američki odgovor je dakle kao i uvijek bio posudba koja se nikada neće vratiti,odnosno platiti.


    Neisplaćeni deficit jednim jedinim potezom postaje dug, u ponoć svakog prvog Oktobra u godini.

    Dogovi se skupljaju u knjigama do sljedeće godine,kada isti birokrati u istoj zgradi,ponovo sa istim čuđenjem otkrivaju da je država opet više potrošila nego što je zaradila.

    Kako su godine prolazile,tako su i dugovi rasli.


    Osim dugova treba platiti i kamate,a kamate su ona osnovna karika koja pogoni motor svjetskog gospodarstva.

    S obzirom da je u nekakvoj teoriji,dolar imao nekakvu zlatnu podlogu,svima je ubrzo postalo jasno da zahvaljujući monopolu kao devizna rezerva svih ostalih zemalja na svijetu i jedinim sredstvom za kupovinu nafte,ogromna masa dolara koja je počela kružiti planetom u stvari predstavlja veliku zamku.

    Kada su druge zemlje počele od Amerike tražiti zlato u zamjenu za bezvrijedne papire,predsjednik Nixon je 1971 godine umjesto bankrota morao donesti zakon o ukidanju zlatne podloge novcu.

    Tog su trenutka svi shvatili da je izdavanje novog novca iz ničega postao najunosniji posao na svijetu.

    Sve zemlje svijeta za međusobnu razmjenu i trgovinu trebaju dolare,a Amerika ih velikodušno štampa.


    $214,145,028,847.73 je cifra koju je Amerika platila kao kamate na dugove 1988 godine.

    $451,154,049,950.63 je samo suma kamata nakon dvadesetak godina,kao dodatak na sve ostalo što ta zemlja treba platiti.

    I evo nas u današnjici.

    $100,000,000,000.00 kamata u samo jednom mjesecu,decembru 2008 godine.

    Nitko,ali zbilja nitko ne radi ovakve stvari greškom.


    Do sada,kada je god Americi trebao novac,ona ga je jednostavno štampala,a račun su plaćali svi stanovnici ove planete.

    American Express kartice,dužničke obveznice i boja za štampu,stvorili su od Ramba i Terminatora bogove.

    Nikome nije padalo na pamet usprotiviti se dužničkoj religiji koja je zavladala svijetom,i uspostavljala pravdu na Američki način u svakom kutku ovog planeta.

    U tome nije bilo izuzetaka niti na prostorima Balkana,među našim novim,za vijeke vijekova postavljenim političkim i ekonomskim gospodarima.

    Više nije niti tužno,u trenutcima raspadanja globalnog financijskog sistema,zapravo je postalo smiješno guranje u čekanju u redu za skloniti se ispod plavo crvene suknje sa žutim zvjezdicama.
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty II dio

    Komentar  Slaven Sat Feb 28, 2009 3:58 pm

    No kao i svakoj drugoj priči koja je previše dobra da bi bila istinita,i ovoj je došao kraj.

    Godinama su se naše vlade lažno borile protiv visokih cijena.

    Umirem od smijeha od njihovih napora da srušene cijene umjetno napumpanih proizvoda i usluga širom svijeta ponovo dignu u nebeske visine.

    No kao i svaka druga godina prije,i ova nova godina mora biti plaćena štampanjem novog novca-duga.

    A duga i bezvrijednog papira ko u priči,u svakoj žili i pori hipnotisane gomile.

    Sva sreća da se osim na medijima,naljepnica nezavisna nalazi i na nauci zvanoj matematika,a u njoj postoje limiti,ha,ha,ha.

    Hmmm,hoće li nam vratiti sa kamatama ovo što smo im posudili?

    Ne,neće.

    Kula od karata se srušila,zamak od pijeska je kiša pretvorila u blato,a Snješka Bijelića je istopilo sunce.

    A jedino sredstvo i oružje,lijek i cjepivo protiv krize koje je preostalo je dug,beskonačno veliki,dug u beskonačnost,kojemu nitko više ne vjeruje.

    Posljedica koju gubitak povjerenja donosi za kapitalistički sistem je tragična.

    Povjerenje je naime sama osnova,temelj suludosti na koju smo navučeni.

    Povjerenje se dobija kroz medije i svaki drugi oblik komunikacije kojega je sistem čvrsto zagrlio u njedra.

    Kako virtualnost,realnost konačno razbija i sve ostalo oko sebe,sve što joj se nađe na putu,a na putu ispred nje je zbilja mnogo toga:

    vlade,banke,mediji,škole,biznisi,zdravlje,religija, svi ostali bakrači...


    Panika Financijskog Kolapsa - Pobjeda Ili Poraz?

    Novca na sve strane,a opet novcu ni traga.

    Nitko više ne posuđuje,a kako i bi?

    Jedini koji to može su banke,a banke su iako plivaju u novcu,bez prebijene kinte.

    Sve one vrijednosti kojima su se kitile,ne vrijede više ni pišljiva boba.

    Zato se sav novostvoreni novac slijeva u njihove kase i krpa rupe,pa iako je taj novac prisutan,inflacije još nema jer ga u stvarnosti još nema u prometu.

    Banke su u krizi,panika svugdje oko nas.

    Ljudi su se počeli bojati za svoj novac.

    Ljudi koji investiraju,s pravom strahuju da se novac kojega šalju vani da radi za njih,više neće vratiti kući.

    Kada će se stanje smiriti?

    Kada se dugovi vrate na normalne razine.

    A normalna razina duga je nula,znači njegovo vraćanje,plaćanje,ha,ha,ha.

    Naravno da postoji i drugi izlaz,a on je u povećanju svačije dobiti.

    Kako u moru dugova nema drugog načina za povećanje dobiti cijelog potrošačkog društva osim štampanjem novih planina novca,...

    Vlade i mediji to još nisu,ali obični ljudi su shvatili da su otišli predaleko.

    Pametan novac,glupi novac,svemogući novac,nazovite ga kako god hoćete,zbog njega smo svi sada u gadnoj neprilici.

    Zbog običnog komada papira,he,he,he.

    Sve oko nas vrvi proizvodima i uslugama,nikada ih na svijetu nije bilo više,a mi u krizi zbog komada papira,ha,ha,ha.

    Problem u panici je da nitko ne zna tko je bankrot i insolventan,a tko to nije.

    U biti, svi dobro pretpostavljaju da su svi i bankrot i insolventni,samo što je netko to manje,a netko više.

    Nevjerovatno,ali oni manje u bankrotu i manje insolventni,u ovim trenutcima su uvjereni da pucaju od zdravlja,ha,ha,ha.

    Evo kako se globalni centralni bankar obratio ljudima svijeta:

    "Ok, sve smo zajebali srušili smo civilizaciju,zbilja nam je žao,a sada nam dajte novac".

    Ihiihihii,pa nisu li banke te koje izdaju novac?

    Jesu,ali na osnovu naših zaduživanja,a mi preko glave u dugovima,blesave li situacije.

    Bez obzira na to,političari im u zadnje vrijeme,u naše ime kao naša nova zaduženja poklanjaju trilione.

    Pa zašto banke uopće trebaju novac?

    Pa zato što ga nemaju,ni pet para.

    A opet,njihova reklama na svakoj stranici Hrvatskih nezavisnih medija, onim zavisnim da niti ne pričamo,uahaha.

    U vremenu toliko strogih zakona,kamera,kompjutera,transparentnosti,demokracije i policajaca,nitko ne zna koliko je velika rupa koja stoji iza banaka,ha,ha,ha.

    I sada svi žele znati koliko nešto vrijedi,prije nego što u dug ulože novi dug,prije nego što dug kupe novim dugom.

    Kojeg li razočaranja za sve nas,sve vrijedi apsolutno ništa.

    Nezaposlenost u Americi je stigla do 8%, ona u Zimbabveu na 94%.

    Nije teško pretpostaviti da će prije onih velikih i glavnih,ovi Zimbabvei uskoro postati patuljci poput Hrvatske.

    Zdravlje globalnog financijskog sistema?

    On je na izdisaju umire,i svi se počinju paliti na zlato,čak i oni koji to nikada nisu namjeravali, li još bolje,i oni koji nisu znali da zlato uopće postoji.

    Otići će cijena zlata nebu pod oblake,dok naivni ljudi ne otkriju i tu zadnju,posljednju prevaru: papir kojega su kupili i na kojemu piše zlato ima istu vrijednost kao i wc papir.

    Onda će shvatiti da wc papirom barem mogu kao ljudi pristojno obrisati guzicu,guza je nježna stvar i ne sviđa joj se šmirglanje.


    Kako protumačiti današnju izjavu predsjednika Međunarodnog Monetarnog Fonda?

    Dominique Strauss-Kahn:

    "Problem je što se problemi i njihovi efekti još nisu odrazili na realnu ekonomiju,najgore tek dolazi".

    Oprostite gospodine Dominique,sa izvinjenjem i bez ikakve uvrede:

    "A,koji vam je to kurac,mislim ta virtualna ekonomija"?

    Ljudi koji znaju šta rade,rade već naveliko.

    Tihe i neopažene,elektronske trke na banke su već postale naša stvarnost.

    Za kraj,evo kako situaciju opisuje Gerald Celente.

    Najbolji među najboljima,Nostradamus naših dana.


    [color=red]Ovu je pričicu sasvim zgodno ubaciti kao finale analize :

    "Zašto i kako je srušena Jugoslavija."



    http://forum.cromalternativemoney.org/viewtopic.php?t=151


    "u 2009 godini ćemo vidjeti najgori ekonomski kolaps u povijesti,nešto što svijet još nije doživio.

    Njime neće biti pogođena samo Amerika,ne,ovo je globalni krah.

    Na kraju 2008 godine, mali smo veliki pad potrošnje za božićne i novogodišnje praznike.

    Imali smo i bankrote velikih trgovačkih lanaca,kao Circuit City.

    Jedan bankrot za drugim.

    Onda smo gledali zatvaranje trgovina,Starbucks,Home D&D Power,i tako redom dalje.

    Pitanje je tko će preuzeti njihova mjesta?

    Tko će htjeti to unajmljivati?

    Odgovor je nitko.

    Vidjeli smo i bankrote najvećih banaka,Merrill Lynch se sakrila ispod kreveta,a dečki iz Lehman Brothersa su bankrotirali.

    Gledamo kako padaju financijske ustanove jedna za drugom.

    Tko će htjeti unajmljivati njihove poslovne prostore?

    Nitko.

    U 2009 godini,stiže onaj pravi real estate kolaps.

    Neazaposlenost će eksplodirati.

    Već se desio gubitak od 61,000 radnih mjesta u jednom danu.

    Sa kolapsom biznisa nekretnina,cijeli niz koji je vezan za njega se prekida i ruši.

    Cijela popratna industrija nestaje,graditelji,reklame,...

    Ljudi su već pri kraju,što se tiče svega.

    Amerika je već najdepresivnija nacija na svijetu.

    Kljukaju se anti-depresivima i ostalim tabletama u mnogo većim količinama od drugih.

    U Americi ćemo imati kriminal koji se neće stidjeti onog iz zemalja trećeg svijeta,dobrodošli u Mexico City.

    Imat ćemo veliki porast nasilja u Sjedinjenim Američkim Državama.

    U krizi iz 30ih godina prošlog stoljeća,nije bilo toliko nekretnina,dugova i financijskih instrumenata derivata.

    Ja ne pretjerujem.

    Ovo su činjenice koje stoje ispred nas.

    Kada ljudi sve izgube,i kada više nemaju šta izgubiti,izgube i to.

    Imat ćemo novu revoluciju u ovoj zemlji.

    Ova revolucija će početi pobunom protiv poreza.

    Gledat ćemo rat protiv poreza u Americi.

    Vidjet ćemo mnoga zatvaranja,proba povrata dugova i zapljena, jude će se dovesti do iscrpljenosti.

    U državi New York je već predloženo 130 novih poreza.

    Ljudi će se prvo pobuniti protiv poreza na imovinu,a onda i na poreze za školovanje,to će se desiti."



    O POLITICI I POLITIČARIMA... Matrix%20System%20Failure-716519
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Prosvjedi SVJESNIH Amerikanaca protiv FED-a

    Komentar  Slaven Mon Apr 27, 2009 3:57 am

    Poznata je izreka bivšeg američkog ministra vanjskih poslova (i neslužbenog člana Obamine administracije) Henry-a Kissingera:

    "Kontroliraj naftu i kontrolirat ćeš države,kontroliraj hranu i kontrolirat ćeš ljude
    kontroliraj novac i kontrolirati ćeš svijet'.


    To je ono što tzv.ljude PSIHOPATE Mad samo zanima,KONTROLA. Twisted Evil


    SAD U FAŠIZMU-USKORO REVOLUCIJA?-PRVI DIO


    https://www.youtube.com/watch?v=oCP7FaYejYg


    SAD U FAŠIZMU-USKORO REVOLUCIJA?-DRUGI DIO


    https://www.youtube.com/watch?v=LoJVeQ6imRg


    "Amerika je upletena u ubijanje nevinih ljudi u Iraku i Afganistanu.

    Činjenice govore same za sebe.

    Dokazano je da Saddam Hussein nije imao oružje za masovno uništenje,kao ni veze sa Al-Qaeda-om.

    Ipak,SAD i dalje vode rat u Iraku.


    Broj dva,ta cijela stvar oko Afganistana,okupiranje zemlje iz bilo kog razloga,a Rusi to znaju još bolje od Amerikanaca,a Englezi još prije od Rusa,sve se to vrtilo i vrtilo.

    Afgan(istanki)ski narod nije ništa učinio Amerikancima.

    I sada Predsjednik Obama šalje novih 21.000 vojnika u Afganistan.

    Dakle,ubijanje nedužnih ljudi je protiv moje moralnosti.


    Drugi dio revolucije,zašto nas revolucija poziva je da smo opljačkani usred bijela dana.

    Brojevi i činjenice o kojima smo razgovarali govore sami za sebe.

    Kradu od malih ljudi kako bi platili velikim momcima.

    To je protiv svega što su nas naučili u ovoj zemlji koja je odrastala na slobodnom tržištu.

    To je fašizam."



    O POLITICI I POLITIČARIMA... Protest%20against%20the%20fed


    O POLITICI I POLITIČARIMA... End%20the%20fed%20boston


    O POLITICI I POLITIČARIMA... 3050908596_052ea38d35


    O POLITICI I POLITIČARIMA... We%20are%20change%20end%20the%20fed


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Eftsf


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Etfv


    O POLITICI I POLITIČARIMA... 2%20end%20the%20fed%202009


    O POLITICI I POLITIČARIMA... End-the-fed-matthew-caldwell-300x400


    O POLITICI I POLITIČARIMA... 3%20end%20the%20fed%202009


    O POLITICI I POLITIČARIMA... 1%20end%20the%20fed%202009


    O POLITICI I POLITIČARIMA... 3052102486_375eb608df
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Ma,tko su zapravo oni...

    Komentar  Slaven Fri Jun 26, 2009 3:47 pm

    "Bilderberg- grupa 'mudraca' tajno zasjeda u Ateni


    Mi ovdje pišemo o nekavom ološu - Bildebergima?

    MA TKO SU ONI UOPĆE?

    OLOŠ SA DNA!

    To su zapadni isluženi političari,mafijaški kumovi i ostarjele kraljice - kurvetine - koji svi skupa umišljaju da su nešto važni!

    A nula su i GAZI ih ISTOK koji dolazi i vrijeme koje zapadu istječe!

    Rusija je budućnost,Kina,Iran,Turska,Indonezija... Azija.

    Ma kolilko bi zavjereničke zvijeri da spriječe razvoj istoka... ali bit će satrane zvijeri.

    Sastaju li se ruski lideri s Bildebergima?

    Ma boli neka stvar Ruse za ishlapjele štakore pederske sa zapada,i izblajhane kurčeve kraljice!

    Koji umišljaju da su vlasnici svijeta!

    Pokazat će Rusija ubrzo što misli...

    Jao tada štakorima,cika će ih stajati a neće im biti nigdje spasa!

    Boli neka stvar Ruse i za ostarjelog prdonju židovskog Kissingera!

    Obmanjivača i sotonistu,špijuna i luđaka mitomana!

    RUSIJA NE IDE S NJIMA!

    Zato su se uscičali štakori,zato Miroljub Petrović prdi židovske mržnje na svojim stranicama,čuj,kreacionista i nutricionist a najednom izbija iz njega pljuvanje Rusije i ha ha ha... "kružnog toka"!

    E jebem ti pamet!

    Bildebergi su ološ!

    Kojeg je utemeljio upravo mitomanski prdonja i PSIHOPAT,ratni zločinac - Kissinger!

    To je njegov privatni ladanjski krug pa se mogu i jebavati zajedno na svojim sastancima!

    Ima li tamo ineza,Indijaca,Rusa,Bjelorusa,Iranaca,Venecuelanaca,Sirijaca... Indonežana???

    NEMA!

    I ne boli nikoga kita za Kissingera i njegov privatni klub pedera,lezbijki i izjebanih ostarjelih tzv. "kraljica" koje će uskoro njihvi "mili podanci" jebati tj. zbaciti!


    SMRT GOVNIMA!

    ŽIVJELA REVOLUCIJA!

    Tako famozni KOMITET 300?

    Ma ko su oni?

    OLOŠ!

    Uglavnom sa zapada iz bogatih čifutskih obitelji koje su nepravdom OTELI NAŠE BOGATSTVO,koje mi trebmo raditi da to NAŠE bogatstvo vratimo u naše ruke a ne se zanositi nekakvim pričicama o "moći" štakora!

    Moć zla je u nepravdi i nasilju a to nije dovoljno velika moć da bi se uspostavile nove strukture i nova arhitektura!

    Oni su SLABI zato prikrivaju svoju slabost izvanjskim podmetanjem (glumom) "moći"!

    Mi mislimo svojom glavom!

    Nego RADIMO na tomu da povratimo NAŠE bogatstvo u ruke naše rase i naše nacije!

    Radimo na tomu svatko pojedinačno koliko i gdje može da u času sudbonsone bitke ... uništimo naše neprijatelje i neprijatelje naše djece!

    Istovremeno radimo i duhovno u molitvi Onomu koji će nam pomoći silnom svemoćnom rukom Proviđenja!

    Zapamtite.

    ORA ET LABORA-RADI I MOLI!"
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Političari-mafijaši-izdajice-licemjeri...

    Komentar  Slaven Tue Oct 05, 2010 1:26 pm

    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty NE POLITIČARIMA-PSIHOPATIMA-MANIPULATORIMA-LICEMJERIMA!

    Komentar  Slaven Wed Dec 08, 2010 3:49 pm

    NE POLITIČARIMA!


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Trece%20oko1


    Ko se opredijeli za laž,mora da ima dobro pamćenje.


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Dd395-Tentacles%20(s)


    Kao što Lobaczewski ističe u njegovoj knjizi,postoji određena zabuna između Psihopatije i Antisocijalnog Psihološkog Poremećaja ili Sociopatije.

    Robert Hare naglašava da postoji veliki broj psihopata koji su također i “anti-socijalni”, međutim,postoji i veliki broj onih koji nikada nisu kalasificirani kao anti-socijalni ili sociopate!

    Drugim riječima oni mogu biti doktori,odvjetnici,sudije,policajci,kongresmeni,predsjednici korporacija koji otimaju od siromašnih i daju bogatima,pa čak i premijeri i predsjednici država.



    O POLITICI I POLITIČARIMA... 162


    “Psihopatija,prvobitno definirana po Cleckley-u (1941) nije ograničena samo na umješanost u ilegalne aktivnosti već obuhvata i takve karakterne osobine kao što su manipulativnost,neiskrenost,egocentričnost i nedostatak krivice.

    Ove karakteristike naći ćemo ne samo kod kriminalaca nego i kod supružnika,roditelja, šefova,odvjetnika,političara,da nabrojimo samo neke.

    Naše istraživanje zastupljenosti psihopatije među akademskom populacijom sugerira da bi možda 5% ili više od ispitivanog uzorka moglo biti karakterizirano kao psihopate,te da velika većina ispitanika pripada muškom rodu (više od 1 na 10 muškaraca,dok je kod žena ta brojka - 1 na 100).



    O POLITICI I POLITIČARIMA... 255


    Psihopatija dakle može biti karakterizirana kao ispoljavanje tendencije prema dominaciji i hladnoći.

    Wiggins (1995) daje sažetak svih prijašnjih raznovrsnih istraživanja u kojem indicira da su takve individue sklone ljutnji i iritaciji,te da jako naginju iskorištavanju drugih.

    Obično su ovakve osobe arogantne,manipulativne,cinične,egzibicionistički nastrojene,u potrazi za senzacijama,makijavelijanski tipovi,osvetoljubivi i zainteresirani samo za svoju korist.

    Dok sebi pridaju ljubav i važnost,smatrajući se visoko vrijednim,drugima ne pridaju tu istu ljubav i status i vide ih kao nedostojne i bezvrijedne.

    Ovakva karakterizacija je sasvim u skladu sa svim karakteristikama psihopatije koje se obično navode.



    O POLITICI I POLITIČARIMA... 171


    Naše istraživanje pokušavalo je odgovoriti na neka osnovna pitanja koja se odnose na strukturu psihopatije u tzv. ne-forenzičkim okolnostima.

    I tu se vraćamo na Cleckley-ev (1941) originalni naglasak na psihopatiju kao karakternu osobinu ne samo među kriminalcima već i među uspješnim članovima našeg društva.

    Ono što smo zaključili je slijedeće:

    (a) Psihopatiju indicira kombinacija dominantnih i hladnih interpersonalnih karakteristika
    (b) Psihopatija je prisutna u društvu u većoj mjeri nego što se to misli
    (c) Psihopatija se rijetko preklapa sa drugim poremećajima ličnosti

    Osoba koja može preuzeti odgovornost za 4,5 milijona sudbina,

    DALI MOŽE BITI BEZ PSIHIČKIH POREMEČAJA ?

    Ja nebi mogao preuzeti tu odgovornost!.

    Njihovo glatko samopouzdanje funkcionira kao jedan natprirodni magnet za normalne ljude koji čitaju knjige za jačanje svog samopouzdanja ili traže pomoć psihologa da bi bili sposobni za neopterećenu interakciju s drugim ljudima.



    O POLITICI I POLITIČARIMA... 224


    Psihopat za razliku od njih,nikad ne pati od neuroza,ne sumnja u sebe,nikad ne osjeća duševnu bol i tako liči na ono što “normalni” ljudi žele biti.

    Čak i kada nisu previše aktivni, psihopate su uvijek “magnet za žene”.

    Cleckley-eva početna hipoteza je da psihopat pati od dubokog i neizlječivog afektivnog defekta.

    Ukoliko zaista bilo što osjeća,onda su to emocije najpovršnije vrste.

    U stanju je učiniti što god želi,rukovođen najobičnijim hirom,zato što ga posljedice tog istog čina koje bi ispunile običnog čovjeka sramotom samo-prezirom i neugodnošću, nikada ne muče.

    Jedan istraživač,Alan Harrington, ide toliko daleko da tvrdi da je psihopat novi tip čovjeka kojeg su iznjedrili pritisci modernog života.

    Naravno, prevaranti i hoštapleri su uvjek postojali ali u prošlosti glavna preokupacija je bila usmjerene a na identifikaciju neuspješnih a nikad na identifikaciju psihopata.

    Sada se to promijenilo.

    Sada nam prijeti super–sofisticirana moderna varalica koja zna što radi i radi to tako dobro da nitko ni ne primjeti.

    Da,psihopate vole svijet biznisa.

    Poenta je u tome da,po svemu sudeći, novu masku trezvenosti za psihopatu podjednako predstavlja trodijelno business-odjelo,isto kao i razbojnička maska i pištolj.

    Harington kaže:

    Danas imamo psihopatu u viđenim krugovima,on više nije gubitnik.

    ’On citira Williama Krasnera,kada kaže:

    ’Psihopate jako dobro prolaze u beskrupuloznim poslovima prodaje jer za njih predstavlja posebno zadovoljstvo izvuči se sa takvim nečim a nemaju nikakvu savjest u vezi sa svojim klijentima’.

    Naše društvo koje postaje sve više materijalističko,te je „uspjeh po bilo koju cijenu“, postala krilatica mnogih businessmen-a.

    Tipični psihopat cvijeta u ovakvoj okolini i obično je viđen kao “business-heroj“.

    Lobaczewski se bavi problemom psihopatije i njenog znatnog doprinosa makrosocijalnom zlu

    Njenoj sposobnosti da se ponaša kao jedna siva eminencija u pozadini osnovne strukture našeg društva.

    Ono što je vrlo važno je činjenica da ovakav jak utjecaj dolazi od relativno malog dijela čovječanstva.

    Preostalih 90% ljudskih bića nisu psihopate.

    A ovih 90 % ljudi dobro znaju da nešto nije u redu!

    Problem je što jednostavno ne mogu to jasno identificirati,ne mogu točno naslutiti o čemu se radi.

    I zato što to nisu u stanju,oni misle da ne mogu ništa učiniti u vezi s tim,da je to jednostavno tako i da je to možda način kojim bog kažnjava ljude.

    Ono što se u stvari zaista događa, kako će nam Lobaczewski opisati u ovoj knjizi,to je da psihopate,kao virulentni patogeni organizmi unutar tijela,napadaju tamo gdje smo najslabiji i cijelo društvo biva gurnuto u situacije koje neizbježno dovode do tragedije i užasa velikih razmjera.



    O POLITICI I POLITIČARIMA... 269


    Film Matriks,dodirnuo je mnoge baš zbog toga što daje primjer mehanističke klopke u kojoj se ljudi mogu naći zarobljeni,klopke iz koje je nemoguće pobjeći,zbog toga jer misle da svatko iz njihove okoline mora biti isti kao i oni – emotivno,spiritualno ili u bilo kojem drugom pogledu.

    I to samo zato što neko “izgleda kao čovjek“.

    Robert Canup u svom radu Socijalno Sposobni Psihopata,daje nam primjer kako psihopate imaju utjecaj na preostali dio ljudskog društva,navodeći tzv. ‚legalni argument’. Legalni Argument je temelj našeg društva.

    Uvjereni smo da je nešto sofisticirani princip društvene pravde.

    A to nešto je u stvari jedan veoma lukavi trik nametnut normalnim ljudima od strane psihopata,kako bi ih bolje kontrolirali.

    Razmislite malo o tome:

    Legalni argument zasniva se na principu da je onaj tko je najspretniji u korištenju pravne strukture s ciljem da bi ljude uvjerio u nešto,istovremeno i onaj kome vjerujemo.

    Ovaj ’legalni argument’ je postepeno nametnut kao dio naše kulture i kada on napadne naše privatne živote,mi nismo ni svjesni dinamike koja se ovdje dešava

    Evo o čemu se tu zapravo radi.



    O POLITICI I POLITIČARIMA... Trece%20oko%20543


    Ljudska bića su naviknuta smatrati da i druga ljudska bića – u najmanju ruku - nastoje činiti ispravne stvari,“biti dobri, pošteni i pravični”.

    I tako,vrlo često niti ne zastanemo da bismo se upitali da li je osoba koja je ušla u naš život zaista “dobar čovjek”.

    Kada dođe do sukoba,automatski preuzimamo gore spomenuti ‘legalni argument’ i podrazumjevamo da je u bilo kojem konfliktu jedna strana djelimično u pravu,na jedan način kao što je i druga strana djelimično u pravu,na drugi način.

    Podrazumjevamo da možemo formirati mišljenje koja je strana uglavnom u pravu a koja uglavnom u krivu.

    Zbog naše naviknutosti na norme ‘legalnog argumenta,’čim dođe do nekog konflikta, automatski ćemo pretpostaviti da istina leži negdje između dvije zavađene strane.

    Ovdje bi nam moglo pomoći malo matematičke logike.



    O POLITICI I POLITIČARIMA... 297


    Pretpostavićemo da je u razmirici jedna strana nevina,poštena i da govori istinu. Sasvim je očevidno da laganje ne čini ništa dobro nevinoj osobi.

    Koje laži nevina osoba može izgovoriti u tom slučaju?

    Jedina mogućnost je da prizna da je nešto učinila .

    S druge strane,za onoga tko je kriv laganje može donjeti samo korist.

    On može izjaviti da ‚nešto nije učinio’ i optužiti drugoga za takvo djelo.

    Kada dobar lažov majstorski izvrne istinu,nevina osoba će izgledati jako loše,naručito ukoliko je nevina osoba poštena i priznaje svoje greške.

    Osnovna pretpostavka da istina leži negdje u sredini između dvije zavađene strane,u stvari,uvijek daje prednost strani koja laže.

    Ovo neminovno rezultira prednošću na strani onih koji lažu odnosno,psihopata.

    A sam čin davanja svjedočanstva pod prisegom nije ništa drugo nego farsa.

    Ukoliko je osoba lažov,ništa joj neće značiti prisega da će govoriti istinu.

    S druge strane prisega ima snažan efekt na iskrene svjedoke.

    I opet,prednost je na strani lažljivca.

    Dakle osnovna postavka je da psihopate imaju jasnu prednost nad ljudskim bićima sa razvijenom savješću i osjećajima.

    Izgleda da su savjest i osjećaji povezani sa apstraktnim konceptima ’budućnosti’ i ’drugih’.

    Ovdje se,u stvari, radi o ‘prostorno-vremenskim’ konceptima

    Možemo osjećati strah,saosjećanje,tugu, itd.zato što smo u stanju zamišljati apstraktne koncepte,zamišljati budućnost na osnovu naših vlastitih iskustava iz prošlosti,kao što možemo zamišljati ‘koncepte događaja’ na milion različitih načina.

    Možemo sebe vidjeti u tim zamišljenim događajima iako su oni izvan nas i to u nama izaziva određene osjećaje

    Ne možemo učiniti nešto što će nekog povrijediti, zato što možemo zamisliti kako bi bilo da to netko učini nama,tj. kako bismo se mi tada osjećali.

    Drugim riječima,u stanju smo se sa drugim individuama identificirati ne samo prostorno (nego i u vremenu).

    Izgleda da psihopate ovo nisu u stanju.

    Za njih je ’zamišljanje’ u smislu povezivanja slika između sebe i drugih nemoguće.

    Naravno,oni mogu imitirati osjećaje ali jedini stvarni osjećaji koje oni izgleda imaju su osjećaji “predatorske gladi” za onim što žele.

    Tako oni osjećaju potrebu/želju kao ljubav i ukoliko im je ovo uskraćeno,oni će reći da nisu voljeni.

    Štoviše,ova perspektiva kroz potrebu/želju pretpostavlja da je jedino “glad” psihopata stvarna,a sve što se nalazi izvan psihopate nije stvarno,osim ukoliko to nije pogodan material za konzumaciju od strane psihopate.

    “Može li se to iskoristiti i može li mi to nešto omogućiti?”jedina su pitanja o kojima psihoate razmišljaju.

    Sve ostalo podređeno je tim pitanjima.

    Ukratko,psihopata je predator.

    Ukoliko se prisjetimo kako izgleda interakcija predatora i njegovog plijena u životinjskom carstvu,možemo dobiti određenu sliku šta se nalazi iza “maske razumnosti” koju nosi psihopata.

    Kao što životinjski predator razvija sve moguće taktike za vrebanje plijena,njihovo odvajanje od krda,približavanje i onemogućavanje njihovog otpora,tako i psihopata konstruira sve moguće načine kamuflaže-riječima i svojim izgledom, ažima i manipulacijama,ne bi li što bolje asimilirao svoj plijen.

    Ukoliko osoba sa vrlo infektivnom bolesti preko posla dolazi u kontakt sa velikim brojem ljudi,doći će do epidemije.

    Na isti način,ukoliko je osoba na poziciji političke vlasti psihopata,on ili ona će izazvati epidemiju kod ljudi koji suštinski nisu psihopate.


    O POLITICI I POLITIČARIMA... 257

    Lenjin je uvek bio pun takta,blag i ljubazan,ali ga je istovremeno karakterisao oštar, nepopustljiv i brutalan stav prema političkim protivnicima.

    Simptom:

    Astenzija,Fiksacija i stereotipi

    Nikada nije dopuštao ni najmanju mogućnost da bi oni i minimalno mogli biti u pravu,niti da bi on sam i minimalno mogao grešiti. -

    Patološki egoizam

    Često je nazivao svoje oponente piljarima,lakejima,slugama,ćiftama,agentima ili podmitljivim Judom,koji se može kupiti za trideset zlatnika. - Paramoralizam

    Nije pokušavao da uveri svoje oponente tokom diskusije.

    Nije razgovarao s njima,već s onima koji su prisustvovali diskusiji,da bi se narugao i kompromitovao svoje suparnike. -

    Opčiniteljstvo i svest o njegovom dejstvu

    Nekada su takvi svedoci bili samo nekoliko ljudi nekada hiljade delegata kongresa, nekada gomile čitalaca dnevnih novina. - Nedostatak samokritike

    Dal vas ovo gore možda asocira na naše vođ,predsjednike stranaka ili možda premijera!?

    ONI KOJI MANIPULIRAJU SU MANIPULIRANI

    STRANKE su kao i sekte,skupina istomišljenika,podobnika,samo što danas nose odijelo i kravatu,a ne kapuljaće.

    Zamislite,takvi nam ljudi vode zemlju,donose zakone,u rukama imaju sve poluge vlasti,SUDSTVO,POLICIJU,VOJSKU,ZDRAVSTVO,ŠKOLSTVO.



    O POLITICI I POLITIČARIMA... 259


    http://www.2012-transformacijasvijesti.com/MEDIJSKE%20LAZI.htm
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Naša "dika i ponos"

    Komentar  Slaven Mon Feb 07, 2011 9:53 pm

    Immanuel Kant:"Ljudi koji koji gledaju samo osobne interese su skloni pretvaranju,u vjeri su licemjerni,a u politici prevrtljivci"


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Ispiranje%20mozga
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Bla-bla-bla

    Komentar  Slaven Wed Dec 21, 2011 1:59 am

    O POLITICI I POLITIČARIMA... 2841_strpitese


    O POLITICI I POLITIČARIMA... True_power


    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Bahati,sebični,narcisoidni materijalisti,lažovi i licemjeri

    Komentar  Slaven Wed Mar 11, 2015 8:25 pm

    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Prava zastava političara svijeta-osobni novčanik

    Komentar  Slaven Sat Nov 21, 2015 8:21 pm

    O POLITICI I POLITIČARIMA... 11karikatura_620x0
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Komentar

    Komentar  Valter Sun Nov 22, 2015 1:27 am

    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty U očima rulje oni su "uspješni"

    Komentar  Slaven Mon Feb 08, 2016 11:57 am

    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Konstatacija...

    Komentar  Valter Mon Feb 08, 2016 1:06 pm

    Kad bi politicari "videli" pravu situaciju u zemlji,bi pola problema u njoj vec bilo reseno.

    Politicari su izabrani (a neki i nisu) od biraca u zemlji.

    Dobijaju platu od biraca,a ponasaju se kao da su oni ti koji placaju gradjane.

    Takvo stanje samo "Ovce" mogu na duge staze da trpe.

    Odredite svoje mesto.

    Ukljucite svoj mozak,i razmislite dali stvarno hocete da budete i dalje "Ovca".

    Izgleda da nekima nesmeta sto zive i "sto godina" kao "Ovca".

    Samo oni ljudi koji drugacije misle menjaju svet.

    Zapamtite to!

    Pa i ako nemate "petlju" da promenite svet,nemojte bar podrzavati one koji ga zele porobiti.




    Valter


    Evil or Very Mad
    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Laži,laži,laži me...

    Komentar  Slaven Tue Mar 22, 2016 10:59 pm

    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Besmisao kapitalističkih izbora!

    Komentar  Slaven Mon May 02, 2016 8:19 am

    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Re: O POLITICI I POLITIČARIMA...

    Komentar  Valter Wed Apr 04, 2018 8:59 pm

    [url=.logicno.com/politika/globalisticka-elita-gubi-najvecu-bitku-zbog-cega-vuce-ocajnicke-poteze.html].logicno.com/politika/globalisticka-elita-gubi-najvecu-bitku-zbog-cega-vuce-ocajnicke-poteze.html[/url]

    Globalistička “elita” gubi najveću bitku, zbog čega vuče očajničke poteze
    02/04/2018 N. Babić 59 comments

    Svijet se u XXI stoljeću mijenja takvom brzinom da je mnogima koji su do jučer bili njegovi neprikosnoveni vladari to naprosto nemoguće pratiti. Naravno, govorimo o Sjedinjenim Američkim Državama i NATO paktu u vojnom smislu i sustavu međunarodne monetarne politike iz Bretton Woodsa koji je donedavno besprijekorno funkcionirao. Međutim, čini se da američki “Deep State” to polako počinje shvaćati, obzirom da su promjene toliko očigledne da ih ne moguće ne vidjeti.

    Vjerojatno se iz tog razloga “Deep State” u posljednje vrijeme ponaša vrlo “čudno”. Bez obzira gdje dojučerašnji vladari svijeta pogledali, jedina im je zadaća da pokušaju očuvati svoje privilegirane pozicije, bilo da govorimo o ekonomiji, geopolitici ili vojsci. Na svim frontama gube kontrolu i ovo je veliki povijesni trenutak. S druge strane, nekada neupitna globalna, bolje rečeno globalistička, zbog svega toga je doslovno u panici.
    Ekonomija i nafta

    Kao što se i očekivalo, Šangajska međunarodna energetska burza (INE) je pokrenula sklapanje ugovora za isporuke nafte u juanima. Na burzi trguju već 23 velika vanjska posrednika. U samo tjedan dana je bilo ukupno 27 8234 transakcija, vrijednih 115,92 milijardi juana. Kina je trenutno glavni potrošač energije i od sada želi diktirati tokove valute koja će se koristiti za kupnju nafte. Naravno, ovo je jedan od najvećih udaraca za ratnu i naftnu industriju temeljenu na petrodolaru.

    Međutim, ovo nije samo promjena između dva ključna čimbenika istog svjetskog poretka. To bi bilo apsolutno pogrešno tvrditi. Danas u Kini postoji 33 naprednih nuklearnih elektrana i srednjoročni cilj Pekinga je izvoz elektrana po modelu “ključ u ruke”, diljem svijeta i po cijeni koju samo Kina može ponuditi. Donald Trump je pokušao prisiliti Kinu da kupuje skuplje američke energente, a onda se iznenada odlučio Kini nametnuti carine.

    No, Sjedinjene Države su ovim mjerama prerezale granu na kojoj sjede, budući da su kineski proizvodi, uključujući čelik, još uvijek puno jeftiniji od bilo koje druge zemlje u svijetu. Zašto? Kina ne igra gospodarsku utakmicu Zapada, na temelju nedostatka. Ona želi pokazati da na drugoj strani postoji bolji način planskog upravljanja za dobrobit svih. Kinezi su mudro shvatili kako je jedini način da se zaštiti osnažiti druge nacije, pomoći im s ogromnim razvojem i masovnim ulaganjima u slobodne energetske sustave i mirno korištenje nuklearne energije.
    Svrgavanje “režima” je zaustavljeno

    Britanska imperija nije bila zadovoljna porazom svojih terorističkih skupina u Siriji, posebno u Istočnoj Gouti. U prvom valu je oko 6000 terorista koje je regrutirala CIA položilo oružje i dobilo siguran prolaz do Idliba.

    Jedan od sirijskih novinara se odlučio suočiti s jednim od njih i pitao ga za smisao njihovog besmislenog djelovanja. Teroristima je ponuđeno pomirenje sa sirijskom vladom i amnestija, ali su oni to odbili i izabrali odlazak u Idlib, gdje će se pridružiti ostalim skupinama koje vode CIA i obavještajne službe zapadnih i zemalja Perzijskog zaljeva. No, među drugima je od financiranja terorističkih skupina u Siriji odustao Katar, dok je i Turska napravila selekciju i odustala od podrške vehabijskim skupinama odanim Saudijskoj Arabiji.

    Trump s druge strane vrlo jasno sugerira da će SAD uskoro odustati od Sirije. Ako to zaista učini, tu odluku treba pozdraviti, ali time neće popraviti štetu učinjenu Siriji. Osim toga, prije nekoliko tjedana je potpisao najveći proračun za Pentagona u povijesti. Čak i najnoviji britanski pokušaj protiv Trumpa pomoću Cambridge Analytica nije uspio i na kraju je “Deep State” u studio televizije CBS dovukao ocvalu porno “divu” Stormy Daniels, koja je u emisiji “60 Minutes” pričala kako je s američkim predsjednikom imala “aferu” 2006. i kako je njezinom odvjetniku navodno plaćeno 130 000 dolara da o šuti o svemu. Sve navedeno sugerira da globalistička elita više nema učinkovite alate da zaustavi svijet koji se mijenja, jer je pozvati umirovljenu porno “glumicu” kako bi pred svekolikim javnim mnijenjem priznala da je prije 12 godina “imala aferu” s Trumpom. Zaista očajnički.
    Propalo carstvo

    Velika Britanija se pokazala kao nezrela da uopće sudjeluje u međunarodnim poslovima. To se vidi u amaterskom scenariju nekada vrlo opasne službe MI6, koja je pokrenula neuspjelu antirusku kampanju s navodnim trovanjem agenta Sergeja Skripala, za što je Rusiju okrivila za “počinjenje napada kemijskim oružjem na britanskom teritoriju”.

    Tome je uslijedilo masovno protjerivanje ruskih diplomata iz SAD-a, Kanade, Australije i dijela europskih zemalja. Rusi su odgovorili razmjernim protjerivanjem zapadnih diplomata. Barem za sada.

    Očaj Velike Britanije se nastavlja s neopravdanim napadom na ruski zrakoplov kompanije Aeroflot, koji je neovlašteno i neopravdano pretresen u međunarodnoj zračnoj luci u Londonu.

    London i dalje provodi sustavno nasilje nad Julianom Assangeom. Švedska vlada je rekla kako više nema nikakvog slučaja protiv osnivača WikiLeaksa, Juliana Assangea, ali ga London i dalje proganja, a jedini njegov zločin je što čini ono što ozbiljni novinari trebaju činiti i što istražuje i objavljuje dokaze o kriminalu vladajuće elite. Dakle, vlade koje kontrolira “Deep State” žele ograničiti slobodu izražavanja i miješaju se u naše živote, ali to samo po sebi ne može nego stvoriti otpor i zgražanje javnosti.
    Multipolarni svijet ide dalje, sa Zapadom ili bez njega

    Zemlje koje žele i stvaraju multipolarni svijet iznose svoje prijedloge, ali druga strana odbacuje sve uvjete, iako su od obostrane koristi. Ni, kineski projekt obnove drevnog Puta svile se nastavlja, a afričke zemlje imaju koristi od masovnih infrastrukturnih projekata koje Kina financira sa 70%. Ovaj važan gospodarski uspon prati i prijenos tehnologija koje će imati značajan utjecaj na živote lokalnog stanovništva.

    U usporedbi s farsom od rock koncerta za Afriku, kada su prihodi ušli u džepove onih koji su upravljali lažnim humanitarnim organizacijama, kineska ulaganja su stvarna, a samim time i pomoć ovim zemljama. Sve što zapadni kritičari mogu učiniti je promatrati takve događaje i ismijavati Kinu, te usput tvrditi kako Peking samo nastoji iskoristiti prirodne resurse Afrike, baš kao što je Zapad činio proteklih 500 godina.

    Ali to nije istina i sudjelovanje Kine u izgradnji osnovne infrastrukture u Africi čini kontinent neovisnim o eksploataciji Zapada i to je ključ svega. Ina to čini bez svrgavanja “režima”, ratova i biokemijskih napada na Afrikance, kao što to čine zapadne zemlje. Sjetite se samo kako je “Deep State” kontrolirao Ujedinjene narode 1994. godine, reagirajući na genocid u Ruandi. Tko je isplanirao i pokrenuo taj događaj ako ne zapadne obavještajne službe u regiji?

    Danas je Istok umoran od suočavanja s nezrelošću i navodne zapadne izuzetnosti i napreduje u razvoju multipolarnog svijeta, sa ili bez Zapada. Zapad više nikome ne može diktirati uvjete po kojima će čovječanstvo ići ka zajedničkom prosperitetu. Povlaštena zapadna parazitska elita uskoro će biti nevažna, jer će narodi u svijetu steći dovoljno znanja o tome kako dezinficirati i demontirati zidove imaginarnog zatvora u kojem su živjeli.

    Nikad nisu postojala teorijski i fizička ograničenja onoga što ljudska bića mogu učiniti. Dogmatska ograničenja koja je utemeljila znanost su ono iz čega zapadna globalistička elita crpi moć. No, znanstvena postignuća u kombinaciji sa savezom između Rusije, Kine i Irana su učinkovito neutralizirali ove dogme i ovo su pravi uzroci panike u carstvu kojeg utjelovljuje “Deep State”, globalistička “elita” svjesna vlastitog izumiranja.

    Valter
    Valter
    Admin

    Broj postova : 9623
    Age : 72
    Location : schweiz
    Registration date : 2008-01-11

    https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Političari-psihopate!

    Komentar  Slaven Fri Jun 22, 2018 8:36 pm

    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Političari su govna!

    Komentar  Slaven Mon Aug 20, 2018 4:54 pm

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Politi11
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Ovce su nojevi!

    Komentar  Slaven Wed Oct 10, 2018 9:58 pm

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Hijera11


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Politi10


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Rat13


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Oni11


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Narod10


    O POLITICI I POLITIČARIMA... Noj10
    Slaven
    Slaven

    Broj postova : 6432
    Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
    Registration date : 2008-08-23

    https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

    Na vrh Go down

    O POLITICI I POLITIČARIMA... Empty Re: O POLITICI I POLITIČARIMA...

    Komentar  Sponsored content


    Sponsored content


    Na vrh Go down

    Stranica 1/3 1, 2, 3  Next

    Na vrh

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu