SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".
SFRJ4EVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» MUZIKA KOJA POGAĐA U DUŠU...
ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! EmptySun Mar 17, 2024 1:07 am by Valter

» DOKAZI, CEGA ....
ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! EmptySat Jan 20, 2024 10:57 pm by Valter

» "KUD PLOVI OVAJ BROD?"
ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! EmptyMon Jan 15, 2024 12:48 am by Valter

» DALI ZNATE ZA OVO?
ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! EmptySat Jan 06, 2024 1:01 am by Valter

» TKO SNOSI NAJVEĆU ODGOVORNOST?
ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! EmptyMon Dec 25, 2023 11:43 pm by Valter

» KRIVI SMO MI!
ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! EmptyMon Dec 25, 2023 12:38 am by Valter

» ISTORIJA JUGOSLAVIJE
ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! EmptyTue Nov 28, 2023 11:15 pm by Valter

» GOVORI DRUGA TITA
ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! EmptyTue Nov 28, 2023 10:48 pm by Valter

» TEžINA LANACA(BORIS MALAGURSKI)
ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! EmptyTue Nov 28, 2023 10:40 pm by Valter

Gallery


ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Affiliates
free forum
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

2 posters

Stranica 1/2 1, 2  Next

Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Sat Apr 11, 2020 11:56 pm

http://quantumfuture.net/sr/organskiportali.htm


Čini se da pored hiljada raznoraznih podjela kojima smo kao ljudska bića izloženi na ovoj planeti,u suštini,postoje samo dvije vrste ljudi.

Ljudi sa dušom (poznati i kao:"sin čovječji" ili adamični ljudi),i ljudi – bez duše (organski portali,pre-adamični ljudi ili antropoidi odnosno licemjeri-manipulatori)



ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Novinovac1


Da bi se objasnio pojam - "sin božji,"pre-adamični čovjek ili organski portal,potrebno je proučiti pojam psihopatije,s obzirom,da je jedan psihopata "karikatura" jednog organskog portala.


http://www.galaksija.com/dijagram1.htm


http://www.galaksija.com/dijagram2.htm


(Znamo da karikatura samo naglašava određene karakterne crte orginala.)

Psihopatija je samo jedan primjer kako mentalni sklop antropoida može izgledati u svojoj krajnosti.

Međutim,da bi se razumjeo antropoid,moraćemo zaviriti u mentalni profil klasičnog psihopate.


Mnogi ljudi pod pojmom psihopate automatski zamisle nekog napasnika ili serijskog ubicu,dok u stvarnosti većina psihopata rijetko kad dolazi u sukob sa zakonom,čak bi se moglo reći da ih mnogi od njih i pišu.

Jedna od zajedničkih crta im je – opsesija za nametanjem svojih stavova/mišljenja/iluzija drugima,kako bi ih kontrolisali.

Istovremeno i – zauzimanje neprijateljskog stava prema svim onima koji se ne slažu s njima.

U svakom slučaju,oni koji razumiju o čemu se radi,shvatiće i to da su podjele ljudi na:

Srbe,Hrvate,Bosance,Slovence,Crnogorce,Njemce,Amerikance,Australce,Kineze,Arape,Vojvođane,Šumadince,Kosovare,katolike,protestante,pravoslavce,muslimane,šiate,sunite,prezbiterijance,mormone,jehovine svjedoke,raelance,teozofiste,vjernike,nevjernike,zvjezdaše,partizanovce, bijele,žute,crne,crvene,vojnike,građane,seljake,pismene,nepismene,republikance,komuniste,demokrate,radikalce,fundamentaliste,anarhiste,konzervativce,one koji su gore,one koji su dole,bogate,siromašne,one koju su za…,one koji su protiv… itd.itd.itd. – samo jedne vještačke mentalne tvorevine,često dio jednog mentalnog programa,uz pomoć koga se odvlači pažnja od jedne i jedine,stvarne razlike izmedu ljudskih bića.


U suštini,jedina razlika između ljudi je ta,što - jedni imaju dušu,- a drugi je nemaju.

Stvar je prilično – jednostavna.


I ne samo da se odvlači pažnja,nego se na osnovu vještački induciranih "razlika" postavlja pozornica i uslovi za forsiranje jedog neprekidnog konflikta izmedu različito programiranih grupa i pojedinaca,tj. onih koji se po "nečemu razlikuju".


Tragikomičnost ove situacije je u tome što cijelo to vrijeme,organski portali kopiraju duhovne "komponente" adamičnih ljudi,dok adamični ljudi prihvataju kao svoje sve one društvene norme,mjerila uspjeha,kao i "životne ciljeve" dizajnirane u skladu sa prirodnim nagonima organskih portala,te pokušavaju da kopiraju organske portale u smislu beskompromisnog ispunjavanja tih "ciljeva/ideala."

Poštujući i prateći nametnuta im "pravila igre,"mentalno kontuzovani adamični ljudi gube dušu u potrazi za "uspjehom.”

To sta je uspjeh i šta nas treba da čini sretnima – naravno,propisuje "kontrolni sistem" matriksa.

Istovremeno,savijest koju organski portali nemaju,igra veliku ulogu kod adamičnih ljudi.

Ona ih "koči" u toj suludoj trci,tako,da
organski portali većinom stižu u jednom većem broju do samog vrha sistema,društva,vojske,politike,nauke,državnih,religioznih i drugih institucija, te odatle nadalje manipulišu adamičnim ljudima.

Blago nama!

Dok prihvatanje njenih pravila i aktivno učešće u cijeloj ovoj igri može skupo da košta adamične ljude,organski portali nemaju šta da izgube.

Tako,mentalno izmanipulisani adamični ljudi služe kao izvor energije za 4D(dimenzionalnom) OPS(okrenutost prema sebi),a ne OPD(okrenutos prema drugima) oblast i entitete koji tamo obitavaju,a da im nije jasno šta se događa.

U neznaju se rađaju,u neznanju žive,u neznanju umiru.


Ili što bi Gurdžijev rekao:

"Većina ljudi cijeli svoj život provede u snu,neki se u tom snu bave i naukom,a neki čak pišu i knjige."

Cijelo to vrijeme,organski portali crpe energiju iz adamičnih ljudskih bića,- i prosljeđuju je "gore".

(Oni te svoje uloge,naravno,nisu svjesni.)

Istovremeno,svako adamično stvorenje je odgovorno za stanje svoje vlastite svijesti u svakoj tački vremena/prostora! (nema:"nisam znala…ja sam mislila…")



http://www.galaksija.com/razlozizarat.htm
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Knjiga!

Komentar  Slaven Sat Apr 11, 2020 11:57 pm

"Godine 1990. svjesno sam se upustio u nevjerojatnu avanturu otkrivanja samoga sebe.
Nisam imao pojma kamo će me to odvesti,ali svejedno sam krenuo.
Bilo mi je svega dosta.


Ovaj "svijet" mi se uvijek činio besmislenim:
ne­pravde,gluposti,način na koji sustav pretvara ljude u ništa više od strojeva koji rade u ciklusu uvijek istih iskustava i ponašanja koje komično nazivaju "život".


Mi ne živimo život - život živi nas.

Izuzeci postoje,i mnogi od njih će pročitati ovu knjigu,ali većini ljudi drugi govore što da misle,kuda da idu,što da rade i kako da to rade.


Mislite da nije tako?
Pa,odakle dobivate vaše "informacije" koje vas navode na zaključke o sebi i svijetu?
Tko odlučuje u koje vrijeme ćete se ustati svakog radnog dana?
Tko odlučuje kamo ćete ići i što ćete raditi kad tamo dođete?
Tko odlučuje kako ćete to raditi?


Ako ste kao golema većina ljudi koji trenutno prebivaju u ovom svijetu snova,te odluke uopće ne donosite vi;njih vam nameće "sustav",paukova mreža kontrole koja diktira svoju volju vašem "životu".
Svoje "informacije" primate od medija glavne struje koji vam prodaju sva­kodnevne laži na temelju kojih odlučujete što ćete misliti i vjerovati.


Morate se probuditi u određeno vrijeme jer se morate pojaviti na poslu i ne smijete kasniti.
Idete tamo gdje vas šalju vaši šefovi i radite ono što vam kažu.
Ako se pobunite dobit ćete otkaz,a ako ne dobivate plaću ne možete si priuštiti dom ili dovoljne količine hrane.
I ne radi se samo o vama.
Što je s vašom obitelji i drugima koji ovise o vama?
Ako ne služite sustavu,kakve će posljedice oni trpjeti?
Kako biste namirili sve te očite potrebe i izvršili svoje odgovornos­ti morate provesti svaki dan udovoljavajući drugima.
Sa svoje strane,šefovi također robovski pokorno slušaju naredbe onih koji kontroliraju njih,i ni oni se ne usuđuju istupiti iz linije.
I šefovi imaju šefove.
Uzmimo za primjer farmera koji hranom opskrbljuje supermarkete;on zapovijeda svojim radnicima na farmi,i ako oni ne rade ono što im kaže,najurit će ih.
Ali i on mora raditi sve što mu naloži supermarket,ili će izgubiti ugovor i može ostati bez posla.
Na sljedećoj razini,oni koji vode supermar­ket moraju odgovarati svojim dioničarima,među kojima su također ljudi koji služe svojim šefovima,i šefovi koji služe svojim šefovima.
I tako se vrti taj krug ovisnosti i nametanja volje.


Nečiji rob nekom je gospodar;nečija ovca nekome je pastir.
Svijet je namjerno tako ustrojen.
Sustav želi da svatko svak­oga kontrolira,i to se postiže na milijardu različitih načina.
Ono što zovemo "slobodnim društvima"u svakom su pogledu gulazi.
Sustav ne služi nama - mi služimo njemu.
Mi smo robovi koji se zavaravamo da smo slobodni,zato što se ne želimo suočiti sa stvarnošću našeg jadnog položaja.


Jedne noći bio sam gost neke američke radijske emisije kad se jedan slušatelj javio s izvrsnim komentarom.
On je čovječanstvo usporedio s mužem koji zna da mu je žena nevjerna, ali očajnički pokušava sebe uvjeriti da to nije istina.
Kad se ona vrati kući pita ju gdje je bila i s kim je bila.
Muž zna istinu,ali se očajnički nada da će njeno objašnjenje zvučati dovoljno uvjerljivo da se može nastaviti zavaravati da je sve u redu. Radije će čuti dobru laž nego pri­hvatiti neugodnu istinu.
Isto tako,većina ljudi ne želi se suočiti sa zavjerama i korumpiranošću vlada ili zapitati zašto zemlje idu u rat protiv golorukih civila,uključujući i njihove građane.
Kada vlade iznose laži i izgovore za svoje groteskne postupke,većina ljudi spremna ih je prihvatiti zato što žele vjero­vati da su te laži istina. Alternativa je suočiti se s činjenicom da vlada nije dobronamjerni sluga naroda - nego obrnuto.
To znači suočiti se sa stvarnošću da su sile koje kontroliraju Sjedinjene Američke Države sposobne organizirati užase od 11. rujna i optužiti nekog drugog,i da mogu besramno doći na spro­vod žrtvama znajući da su ih pomogli ubiti.
Koliko je ljudi dovoljno jako da se suoči s time i s posljedicama toga u njihovim životima?
To je jedan od glavnih razloga zašto službene laži prevladavaju kao prihvaćena istina.
Alternativa je previše nezamisliva,previše nepodnošljiva da bi je mogli uzeti u obzir;zato većina ljudi to i ne čini.
Dodajte mi kantu s pijeskom da gurnem glavu.


Isto vrijedi za kolektivno poricanje u vezi s našim životima:
"Imam veliku kuću i velik auto;zar život nije super?"
Pa,možda kuća i automobil jesu super,ali život?
Koliko ljudi radi ono što stvarno želi raditi?
Koliko ih je istinski sretno,ispunjeno i u miru sa samima sobom?
Iskreno govoreći,takvih gotovo da i nema.
Nije li to samo po sebi duboka osuda ludosti koju zovemo "život"?
Većina ljudi radi ono što misli da mora raditi,a to znači služiti sustavu prema njegovim uvjetima.
Zašto brkamo "život" sa svijetom kakvog trenutno doživljavamo?
Kakve veze ima život s bombardiranjem djece pred njihovim roditeljima i roditelja pred njihovom djecom pod izgovorom "oslobađanja"?


Gdje je život u ustajanju svakog jutra kako biste sjedili usred iste prometne gužve,ili stajali u redu za isti vlak,na putu za isti posao koji vas ostavlja zalu pljenima,frustriranima i neispunjenima,prije nego što ćete se vratiti kroz istu gužvu,ili isti red,kako biste gledali isti noćni TV program koji vas tretira kao debila?
Gdje je život u slanju naše djece u škole i na fakultete organizirane tako da ih ispljunu kao programirane zupčanike sljedeće generacije?
Ali,opet,radi je ćemo sebe uvjeravati da imamo "dobar posao","dobru karijeru","dobar život" i pružati svojoj djeci "dobro školovanje",nego se suočiti s užasom nad užasima da je život zapravo sranje.
Ili sranje u usporedbi s onim što bi mogao biti i što bismo mi htjeli da je. Stvarno,to nije nikakav "život".
To je veo suza prerušen s puno maškare i debelim premazom samozavaravanja.


Svoju "sreću" procjenjujemo prema količini svoje nesreće,a svoja postignuća prema simbolima i drangulijama koje je sustav proglasio mjerilima "uspjeha".


Na dan kad sam ovo pisao vidio sam rezultate jedne studije o mental nom i emocionalnom zdravlju tinejdžera u Britaniji,iako isto vrijedi za cijeli industrijalizirani,kompjutorizirani svijet,pa i šire.
Studija "Vremenski trendovi u mentalnom zdravlju adolescenata",objavljena u časopisu Journal of Child Psychology and Psychiatry,otkrila je da se
broj petnaestogodišnjaka koji pate od tjeskobe i depresije povećao za 70% u manje od 20 godina.
Hej,govorimo o petnaestogodišnjacima!
Studija je zaključila da je glavni uzrok ovog dramatičnog povećanja emocionalnih trauma kod tinejdžera pritisak da budu "uspješni".
Bilo bi preciznije da su napisali kako se radi o pritisku da budu "uspješni" prema kriterijima sustava.
Studija govori da "pritisak da se bude akademski uspješan i perspektiva zaduženosti doprinose raširenoj nesreći".


U Britaniji,zahvaljujući Blairovoj vladi,studenti se suočavaju s brdom dugova kada napuste fakultet,zbog zajmova koje su morali podići kako bi platili svoje obrazovanje (ili ono što se prodaje pod tim nazivom).

Dugovanje znači kontrolu od strane sustava,što je stvarni razlog studentskih zajmova.

Studija je također istaknula neravnotežu između vremena provedenog u školi u usporedbi sa slobodnim vremenom,na što ja već godinama upozoravam.
Djecu drže u školama od jutra do mraka pet dana u tjednu,a kad se vrata zatvora otvore,šalju ih kući sa zadaćama!


Kada da djeca i mladi ljudi stignu raditi ono što žele raditi?
Odgovor:
između potopa akademskih gluposti osmišljenih da proizvode zatupljene umove koji nastavljaju gurati sustav poput nekontroli rane kugle snijega što svakodnevno grabi naše slobode i jedinstvenost.


Još jedna studija:
Anketa o poteškoćama s odrastanjem,o kojoj je u listopadu 2004. izvijestilo Novinsko udruženje Ujedinjenog Kraljevstva,potvrdila je ove trendove jer je tri četvrtine intervjuiranih roditelja izjavilo da su njihova djeca pod mnogo većim pritiskom nego što su oni bili u istoj dobi.
Sličan postotak njih rekao je da pritisak vršnjaka i stres u školi (kao što je bullying i testovi) imaju najveći učinak na emocionalno zdravlje i dobrobit njihove djece.


A čemu testovi,zaboga?
Da bi se utvrdilo do koje mjere sustav nadzire njihove umove i zapažanje.


Prema istraživanju,sedam od deset roditelja reklo je da bi vlada trebala više ulagati u usluge liječenja mentalnih problema djece i mladih ljudi.
O,Bože,ne vjerujem svojim ušima!
Kakvo "tretiranje" problema,kako bi bilo da uklonimo uzrok?
Zašto ne biste promijenili psihičko stanje vaše djece tako što ćete im reći da se opuste i zabavljaju jer su obrazovanje i polaganje tes tova hrpa sranja?


"Obrazovanje" postoji radi programiranja,indoktriniranja i usađivanja kolektivnog vjerovanja u stvarnost koja odgovara vladajućoj strukturi.

Radi se o pokoravanju,ograničavanju i "ja ne mogu","ti ne možeš" mental itetu jer je to ono što sustav želi da svi demonstriraju na svom putu do groba ili krematorija.


Ono što mi zovemo obrazovanje ne otvara umove,ono priteže poklopce. Kako je rekao Albert Einstein:
"Jedina stvar koja smeta mom učenju je moje obrazovanje".
On je također rekao da je obrazovanje "ono što preostane nakon što čovjek zaboravi sve što je naučio u školi".

Zašto roditelje čini ponosnima kada njihova djeca dobivaju svjedodžbe o "uspjehu" za to što sustavu govore ono što on želi čuti?
Ne tvrdim da ljudi ne bi trebali stjecati nova znanja ali,ukoliko ovdje govorimo o slobodi,to bi trebalo činiti prema našim uvjetima,a ne prema uvjetima sustava.


Otrežnjujuće je također primijetiti da su političari,vladini dužnosnici,novinari,znanstvenici,liječnici,pravnici,suci,poslovni lideri i drugi koji oblikuju sustav ili mu služe,bez iznimke,oni isti koji su prošli kroz isti sveučilišni (indoktrinacijski) stroj za pranje mozga.
Žalosno je što se vrlo često misli da su inteligencija i uspjeh na ispitima ista stvar.


Ljudi se većinom zavaravaju da su slobodni na način da nikada ne provjeravaju teoriju u stvarnosti.
Poput muha su uhvaćenih u mrežu,i tako dugo dok se ne pokušavaju pomaknuti mogu sebe uvjeravati da bi to mogle kada bi htjele.
Samo što,znate,one to trenutno ne žele.
Kad bi pokušale,morale bi se suočiti s činjenicom da im je dupe zalijepljeno za tuđi kontrolni sustav koji će uskoro servirati ručak - njih. Nastavljaju činiti ono što im govori vladina diktatura,bez pitanja ili suprotstavljanja,i održavaju iluziju da imaju slobodu izbora ali je nikada ne koriste.
"To što su mi krila zalijepljena za ovu mrežu uopće mi ne smeta,jer sam odlučila da neću letjeti."
Tijekom godina susreo sam velik broj ljudi koji su vjerovali da su slobodni sve dok nisu učinili nešto što je bilo izvan "normalnog".
Uslijedila je brza provjera stvarnosti jer...
- da citiram velikog američkog komičara,Billa Hicksa - ... "Slobodni ste raditi kako vam mi kažemo".


Dok orvelovska globalna država rapidno izranja iz sjene,ovo samozavaravanje o "slobodnom svijetu" postaje sve teže podnošljivo.
Ali umjesto da se suoči sa svojom nevoljom,većina ljudi jednostavno se više trudi gledati na drugu stranu.
Većina ljudi voli se žaliti na ono što se događa u njihovim životima i u širem svijetu,ali kao da su od kamena kada treba poduzeti nešto s tim u vezi.
Puno je bolje,čini se,izbjegavati vlastitu odgovornost okrivljavanjem drugih.
Svijet je takav kakav je zato što smo dopustili nekolicini da ga učini takvim,i samo upirati prstom u tu nekolicinu nije dovoljno.
Svi smo umiješani.


Voltaire je tu temu briljantno opisao riječima:
"Nijedna pahulja u lavini nikad se nije osjećala odgovornom".
Od kad mi je bilo sedam ili osam godina ovaj mi se "svijet" činio ludim,i kad sam počeo uviđati što leži iza iluzije koju zovemo "stvarnost",postao sam otvorena knjiga.
Nije me trebalo gurati;otvarao sam se sam.
Morao je postojati razlog zašto je svijet tako apsurdan i zašto se čini da je tako malo ljudi u stanju to vidjeti,ili barem to sebi priznati.
Moja nevjerojatna iskustva od 1990. pokazala su mi da zaista postoji razlog,sustavnost u ludilu.


Društvo je takvo kakvo je zato što oni koji vladaju žele da bude takvo. To odgovara njihovom planu stvaranja globalne diktature.

Izvanredna priča iza fasade svakodnevnog života otkrivala mi se korak po korak,a ova knjiga predstavlja sljedeći,divovski skok u sferu i stvarnost u koje su malobrojni spremni ući.

U knjizi Priče iz Vremenske omče opisao sam kako je počelo moje put ovanje,ali ukratko:jedna vidovnjakinja rekla mi je da će mi biti dana "duhov na blaga" kako bih,jednom riječju,podigao veo iluzija koji drži čovječanstvo u ropstvu.
Znanje će biti preneseno u moj um,a u drugim prilikama bit ću vođen do njega.


"Jedan čovjek ne može promijeniti svijet,ali jedan čovjek može prenijeti poruku koja će promijeniti svijet",rekla je vidovnjakinja.

Mnogi drugi vidovnjaci ponovili su to isto.
Postojale su tajne koje je trebalo otkriti - ogromne tajne - a ja sam trebao biti odveden do tog znanja i objaviti ga na globalnoj razini.
Netko je rekao:
"Mukotrpno traženje nije nužno.
Put je već zacrtan.
Moraš samo pratiti znakove."
To je tada zvučalo fantastično,ali pokazalo se da je bilo potpuno istinito. Od te točke nadalje, moj život postao je eksplozija sinkroniciteta i "slučajnosti".
Došao sam do znanja preko ljudi,knjiga i osobnog iskustva u više od 40 zemalja,i znakovi su bili tu,ne samo u velikom broju,nego i u pravom rasporedu da ih je bilo moguće usvojiti velikom brzinom.
Bio sam vođen putem koji je počeo uvidom u manipuliranje na ovom "svijetu",u realnosti koju smatramo '"fizičkom",a onda me odveo u druge sfere koje se međusobno isprepliću s ovom - ono što znanstvenici zovu paralelnim svemirima.
U prva dva poglavlja sažeto ću prenijeti tu informaciju prije nego što krenem na sljedeću zadivljujuću fazu u otkrivanju istine o tome tko smo,gdje smo i što ovdje radimo.


Tijekom 1990-ih, zahvaljujući nevidljivom vodstvu i usklađenim "slučajnostima",počeo sam shvaćati i govoriti o globalnoj zavjeri na razini pet osjetila koja ima za cilj kontroliranje ljudi,a koja je koordinirana kroz mrežu tajnih društava i krvno povezanih obitelji poznatih kao Iluminati.
To su obitelji koje nadziru vlade,bankarski sustav,transnacionalne korporacije,naftne i farmaceutske kartele,svjetske medije,obavještajne agencije,policijske snage,pa čak i to što će se predavati u školama i na sveučilištima.
Sve te aspekte društva,ali i mnoge druge,u konačnici kontroliraju iste obitelji Iluminata koje provode isti Plan uspostave globalne tiranije. Njihov je cilj centralizirana fašistička država na čelu sa svjetskom vladom,središnjom bankom,valutom i vojskom koja će držati u ropstvu mikročipirano stanovništvo,povezano i pod kontrolom globalne kompjutorske mreže.


Kad sam prvi put objavio postojanje tog Plana ljudi su se smijali,ali sada se smješkaju još samo neinformirani i najtvrdoglaviji.

Orvelovska "Big Brother" noćna mora ostvaruje se iz dana u dan,posebno nakon 11. rujna.
To više ne iznenađuje nakon što shvatite da je te napade isplanirala ista sila koja ih sada koristi kao izgovor za nametan je fašističkog plana "spašavanja" od terorizma.
U stanju smo jasno uočiti ubrzanu centralizaciju moći i vlasništva na svim područjima našeg života,a koja je postala poznata kao globalizacija.
Tu se ne radi samo o velikim,pohlepnim korporacijama kao što bi nas mnogi iz ljevice htjeli uvjeriti.
Velike korporacije nisu cilj,nego sredstvo za postizanje cilja.
One su dio koordiniranog i dugo pripremanog plana za globalnu kontrolu koji cilja na svaki aspekt ljudskog postojanja.


U politici imamo super-države kao što su Europska unija,i njene kopije koje su u procesu formiranja:
Afrička unija,Azijsko-pacifička ekonomska su radnja (APEC) i planirana američka zona "slobodne trgovine"(FTAA).
Organizirane su na način da podržavaju osnovnu životnu činjenicu za sve koji žele biti diktatori - što više centralizirate proces donošenja odluka,to nekolicina ljudi ima više moći nad mnoštvom.


Raznolikost je najgora noćna mora za diktatora jer on tada ne može nadzirati sve točke donošenja odluka.
Uniformnost i centralizacija nužni su za fašizam ili komunizam,ili koje god ime želite dati svojoj diktaturi.
Zbog toga smo svjedoci da se centralizacija svega uvodi sve bržim tempom.


Svjetska vlada osmišljena je tako da bude vršni kamen na ovoj piramidi političke tiranije,a uloga svjetske vojske je nametnuti njene odluke zemljama koje bi željele same sobom upravljati.
To je razlog zašto su nacionalne vojske sve podređenije grupacijama poput NATO-a i mirovnih operacija Ujedinjenih naroda,te zapravo postaju samo njihov dio.


Primjer je to onoga što ja zovem "totalitarističko šuljanje" u kojem se korak po korak prikradate odavno zacrtanom cilju umjesto da odjednom uvodite kolosalne promjene.
Kad bi koraci bili preveliki mnogi bi ljudi uvidjeli o čemu se radi,a oni to ne žele.
Naše neznanje je njihova sreća.


U Europi,EEZ ili zajedničko tržište "Zone slobodne trgovine",postaje centralizirana fašistička država poznata kao Europska unija zahvaljujući promjenama nametnutim kap po kap,kroz totalitarističko šuljanje,a ista se stvar događa i svugdje drugdje.

Iluminati manipuliraju svojim pijunima na ključnim položajima u politici,a većina ostalih političara je neupućena potrošna roba.
Inteligencija nikada nije bila nužna osobina političara,no često može biti štetna za karijeru.


Kontrola bankarstva i trgovine već se nalazi u rukama malog broja ljudi, a trend se i dalje nastavlja.
Europska valuta - euro - dio je plana Iluminata da za mijene sve valute jedinstvenom svjetskom valutom koju će nadzirati planirana Središnja svjetska banka.
Mayer Amschel Rotschild,utemeljitelj (iluminatske) bankarske dinastije navodno je rekao:
"Dajte mi kontrolu nad državnom valutom i nije me briga tko donosi zakone".
Krenite korak dalje i imate plan za svjetsku diktaturu u kojoj će oni kontrolirati svjetsku valutu i donositi zakone.


Iluminatske obitelji koriste svoju mrežu tajnih društava i povezane pijunske direktore-potrčke za kontroliranje svih većih banaka i transnacionalnih korporacija.
U velikim upravnim odborima naizgled se pojavljuju različita imena,ali svi oni odgovaraju gospodarima koji su ih tamo postavili,i koji diktiraju politiku koju će oni slijediti.
Kao što sam detaljno objasnio u drugim svojim knjigama,svijet je na razini pet osjetila kontroliran strukturom piramida unutar piramida koje su,poput ruskih "babuški",jedna unutar druge.
Na vrhu ovih piramida,posebno one najveće koja obuhvaća sve ostale,nalaze se obitelji Iluminata.
Odatle oni manipuliraju i nameću svoj plan centralizacije globalne moći diljem društva.


Svi oni koji su uključeni u grupe za pritisak što se suprotstavljaju sustavu u brojnim i raznim pitanjima moraju shvatiti da imaju posla s istim obiteljima Iluminata na vrhu piramide.

Kroz svoje transnacionalne korporacije Iluminati nadziru,kraj mnogih drugih stvari,svjetsku opskrbu naftom,plinom,strujom i vodom,proizvod nju lijekova i "medicinu te proizvodnju i distribuciju hrane.
Njihov bankarski sustav kontrolira vlade,trgovinu i ljude posuđivanjem novca koji ne postoji i naplaćivanjem kamata na njega.
Ono što zovemo novcem samo je dug koji se prenosi iz ruke u ruku u obliku čekova,transfera,kredita,pa čak i "gotovine".
Ono što zovemo gotovinom nije novac;to je dug.
Novac se stvara podizan jem kredita - zaduživanjem - i bez obzira u kom se obliku taj kredit kasnije javljao (kao gotovina,ček ili nešto treće),uvijek se radi o recikliranju duga.


Kad biste to napisali kao fikciju rekli bi da je previše nevjerojatno,ali to je stvarnost bankarske prijevare.

Britanske novčanice "obvezuju se da će donositelju na zahtjev isplatiti svotu koja je nazivna vrijednost novčanice.
Kako je to moguće?
Ako sam vam dužan deset funti i dam vam deset funti,dao sam vam što sam bio dužan,zar ne?
Da,kad bi novčanica od deset funti bila novac,onako kako ga mi shvaćamo.
Ali ona to nije.
Ona nije ništa više od zadužnice,obećanja da će se platiti - dug.
Kad mi posudite deset funti posudili ste mi dug,i kad vam vratim deset funti vratio sam vam dug.
Kako možemo bilo kome plaćati novcem kad njega nema?

"Oni malobrojni koji razumiju sustav bit će ili toliko zainteresirani za korist koju mogu izvući,ili toliko ovisni o njegovim prednostima da iz te klase neće biti opozicije;dok s druge strane,velika većina ljudi,mentalno nesposobna uvidjeti strahovite prednosti... nosit će svoj teret bez prigovora,a možda i ne sluteći da je sustav posve štetan za njihove interese."


Cijeli bankarski sustav temelji se na prijevari zapanjujućih dimenzija s ciljem kontroliranja i represije nad narodom.

Nema ništa loše u tome da imate jedinicu valute i nazivate ju novcem.
To nije ono što želim reći.
Stvar je u tome da kada jednom imate privatne banke koje su u vlasništvu istih ljudi koji stvaraju valutu iz ničega,i na to naplaćuju kamate,imate sve što je potrebno za globalnu tiraniju.
To je upravo ono što imamo,a uvedeno je zato što iste obitelji koje kontroliraju banke kontroliraju i političare koji donose zakone o bankarstvu.
Svaki put kada u banku stavite jednu funtu ili jedan dolar,dajete banci pravo da posudi deset funti ili dolara koje nema.


Mnogi ljudi misle da banke posuđuju novac ulagatelja,a one zapravo posuđuju dim,brojke na ekranu.
Kada pratite "novac" od banke do banke u čekovima,transferima itd.,možete vidjeti da oni stvaraju sve više i više "novca" od vašeg izvornog uloga ili kredita,jer svaki put kad se on potroši i završi u drugoj banci,na temelju njega izdaju se novi krediti.
Količina kamata koju banke nagomilaju ovom prijevarom je zapanjujuća. Manipuliranje novcem/bankarskim sustavom jedno je od najdjelotvornijih sredstava diktature iluminatskih obitelji i primjer koji pokazuje do koje nas se mjere organizirano pljačka.


Ljudi rade poslove koje mrze kako bi "otplatili hipoteke".
Ali što je ta hipoteka?
To je dug koji vam banka isplaćuje,s tim da im vi u zamjenu morate isplatiti još veći dug.
Ali - prema zakonu - dug ne smijete otplaćivati dugom!


I onda kažu da sam ja lud!
U drugim mojim knjigama možete naći detaljno objašnjenje nevjerojatne pozadine globalne bankarske prijevare.


Ta iluminatska mreža međusobno povezanih banaka i kompanija koristi svoj utjecaj (kontrolu) u vladi za uništavanje manjih neiluminatskih poduzeća,kako bi preživljavanje svakog čovjeka učinila ovisnim o elitnim obiteljima.

Zašto vlade neprekidno donose zakone koji olakšavaju život i uvećavaju profite velikih korporacija,ali ga otežavaju i čine skupljim malim poduzećima?
Evo vam od govora u obliku jednostavne jednadžbe:
ovisnost = kontrola;raznolikost = sloboda.


U medijima moć nad onim što vidimo i čujemo sada je u rukama smiješno malog broja ljudi.
Možda se uz sve veći broj televizijskih kanala čini da se medijska "raznolikost" povećava,ali broj onih koji te kanale nadziru i ono što oni prikazuju nastavlja se smanjivati.


Britanska vlada pod iluminatskom marionetom Tonyem Blairom provela je to do nečuvenih razmjera,i traži dopuštanje većeg stranog vlasništva nad medijima kako bi globalne korporacije poput Disneya i drugih mogle ući na tržište.
Federalna komisija za komunikaciju Sjedinjenih Država (FCC),na čelu sa sinom Colina Powella,Michaelom,neprekidno vrši pritisak za dodatno uki danje ograničenja nad vlasništvom.


To omogućava da nekoliko iluminatskih korporacija posjeduje enormne udjele nacionalnih i globalnih medija i uništava ono što je preostalo od raznolikosti informacija i gledišta.
Zamisao koja stoji iza toga je da se informacije kontroliraju do te mjere da ljudi vide i čuju samo ono što odgovara iluminatskoj diktaturi.
To je upravo ono što je George Orwell predvidio u svojoj knjizi 1984.


Dobar primjer je medijska grupa pod imenom Clear Channel koja je tijesno povezana s obitelji Bush.
Naime,kupila je velik broj američkih radijskih postaja i diktira emitiranje "vijesti".
Samo u Detroitu posjeduju sedam najpopularnijih radijskih postaja.
Prije i tijekom invazije na Irak 2003.Clear Channel je financirao mitinge s ciljem prikupljanja podrške ratu,dok je istovremeno suzbijao alternativna gledišta u svom eteru.


Velike korporacije poput General Electrica kontroliraju američke televizijske mreže od kojih većina Amerikanaca dobiva svoje "vijesti".

General Electric posjeduje NBC mrežu,CNBC,MSNBC,Bravo,Mun2TV,Sci-Fi channel,Trio,WNBC - New York,KNBC Los Angeles,WMAQ Chicago,WCAU Philadelphia,KNTV San Jose/San Francisco,KXAS - Dallas/Fort Worth, WRC Washington,WTVJ Miami,KNSD San Diego,WVIT Hartford,WNCN Raleigh,WCMH Columbus,WVTM Birmingham,WJAR Providence,KVEA/KWHY Los Angeles,WNJU New York,WSCV Miami,KTMD Houston,WSNS Chica go,KXTX Dallas/Fort Worth,KVDA San Antonio,KSTS San Jose/San Francis co,KDRX Phoenbc,KNSO Fresno,KMAS Denver,NEU Boston/Merrimack,KHRR Tucson i WKAQ Puerto Rico.
Oni također posjeduju Universal Studios,NBC Universal Television Studio i NBC Universal Television Distribution.


Zamislite koliku moć fabriciranja lažne stvarnosti imaju zahvaljujući tome.

Medijski tajkuni poput Ruperta Murdocha vode kompanije koje kontro liraju gomile televizijskih i radijskih postaja i novina diljem svijeta,zajedno s filmskim studijem Twentieth Century Fox,izdavačima knjiga kao što je Harper Collins i Delphi Internet sustava.
Jedan od Murdochovih "posjeda",Fox News,ili Fix News1,da budemo precizniji,najpristraniji je televizijski propagandni kanal koji sam u životu vidio.
Kroz konglomerate poput General Electrica,Murdochovu novinsku korporaciju,Disneya i AOL-Time VVarnera,Iluminati također kontroliraju Hollywood i glazbenu industriju.
Možda vidite etikete "različitih" glazbenih kuća i filmskih studija,ali u osnovi njima dominira ista sila koja odlučuje što će se gledati i slušati,a što neće.

Kada dođemo do glavne teme ove knjige,shvatit ćete koliko je
ova medijska dominacija vitalno važna za plan Iluminata.

Ona ide puno dalje i puno dublje od pukog laganja i skrivanja istine o događajima u svijetu.
Bez ovog određivanja što će ljudi uglavnom gledati i slušati,ostatak kontrolne strukture bi se srušio.

Vidjet ćemo još širu primjenu i promoviranje čipa na bezbrojne načine,jer to je ono što globalnoj državi Iluminata treba za totalnu kontrolu ljudi.


Britanska vlada,na primjer,objavila je planove za uvođenje obaveznih identifikacijskih kartica,ali to je samo prvi korak,totalitarističko šuljanje prema mikročipiranju stanovništva.
Isto se događa u Sjedinjenim Državama.
Jedan CIA-in znanstvenik mi je 1997. rekao da je ovaj čip daleko više od sredstva elektronskog markiranja.
Poruke koje idu iz čipa prema računalu jedna su stvar,ali važnije su poruke koje idu u suprotnom pravcu.
Rekao je da oni mogu komunicirati s usađenim čipovima,bilo s izoliranim pojedincem ili masovno,i slati frekvencije koje mogu izazvati jake bolove ili bolest,manipulirati ljudima mentalno i emocionalno,pa čak i ubiti.


Čip ljude može učiniti poslušnima ih agresivnima,seksualno uzbuđenima ili hladnima,te djelovati na njihove misa one procese tako da ne mogu jasno razmišljati ili tako da na njihove postupke utječe ono što čip prima.
To je prava priča iza mikročipiranja ljudi.


Cilj sustava je da nas drži u modusu preživljavanja,tako da uvijek gledamo prema sutra umjesto da živimo u sadašnjem trenutku.
Kao što je napisao John Lennon:
"Život je ono što vam se događa dok ste zaposleni pravljenjem drugih planova".
Ako su nam glave pognute i usredotočeni smo na preživljavanje ili potragu za "uspjehom",nećemo pogledati gore i ugledati "igru" koja nas porobljava.
Dokument koji je izašao na svjetlo dana 1986. briljantno je opisao tehnike koje se koriste u onom što zovemo "društvo".
Zvao se "Nečujna oružja za tihi rat",a druga verzija se navodno nalazila u rukama obavještajne agencije američke mornarice od 1969.
Ona koju ja imam je,čini se, pronađena u IBM-ovom stroju za fotokopiranje koji je kupljen iz druge ruke u Americi.
Taj dug i detaljan dokument opisuje politiku koja se provodi barem od 1950-ih.


U njemu se tvrdi da je "Tihi rat"... objavila međunarodna elita na sastanku održanom 1954.
"Važna iluminatska organizacija zvana grupa Bilderberg prvi se put sas tala 1954. (pogledati "I istina će vas osloboditi"),a sastoji se od elite iz globalne politike,bankarstva,trgovine,vojske,obavještajnih agencija i tome slično.

Međutim,pozadina je manje važna od sadržaja,jer on ukratko objašnjava tihi rat protiv ljudske psihe:


Iskustvo je dokazalo da je najjednostavnija metoda pribavljanja nečujnog oružja i zadobivanja kontrole nad javnošću ta da ih se s jedne strane drži nedisciplini ranima i neupućenima u osnovne principe sustava,držeći ih zbunjenima,ne organiziranima i s pažnjom usmjerenom na pitanja bez prave važnosti s druge strane.

To se postiže:

1. isključivanjem njihovih umova;sabotiranjem njihovih mentalnih aktivnosti;pružanjem niskokvalitetnog programa javnog obrazovanja u matematici,ustrojstvu sustava i ekonomiji,te suzbijajući tehničku kreativnost.

2. pobuđivanjem njihovih emocija,poticanjem na udovoljavanje vlastitim strastima i prepuštanje emocionalnim i fizičkim aktivnostima kroz:

Neprekidno emocionalno šokiranje i napade (mentalno i emocionalno si lovanje) konstantnom baražom seksa,nasilja i ratova u medijima - poseb no na televiziji i u novinama.
Pružanje onoga što žele - u prekomjernim količinama - "brze hrane za mozak" - i istovremeno uskraćivanje onoga što im stvarno treba.
Prepravljanje povijesti i zakona te izlaganje javnosti devijantnim slika ma,čime se njihovo razmišljanje skreće s osobnih potreba na potpuno izmišljene vanjske prioritete.


Time se onemogućava njihovo zanimanje za nečujna oružja tehnologije društvene automatizacije i njihovo otkrivanje.
Opće pravilo je da se iz zbunjenosti može izvući korist;što je veća zbunjenost,to je veća korist.
Stoga je najbolji pristup stvarati probleme i onda nuditi rješenja.

Ukratko:

Mediji:

Odvraćaju pažnju odrasle javnosti daleko od pravih socijalnih pitanja i skreću je na stvari bez pravog značenja.


Škole:

Mladima uskraćuju znanje o pravoj matematici,pravoj ekonomiji,pravom pravu i pravoj povijesti.

Zabava:

Održava zabavu za javnost ispod razine šestog razreda.

Posao:

Održava javnost zaposlenom,zaposlenom,zaposlenom,bez vremena za razmišljanje;otraga na farmi s ostalim životinjama."

U vezi s "tihim ratom" dokument kaže:

U njemu se ispucavaju situacije, umjesto metaka;pokretane procesiranjem po dataka umjesto zrncima baruta; z kompjutora,umjesto puške;kojima upravlja kompjutorski programer,umjesto strijelca;pod zapovjedništvom bankarskih magnata,umjesto vojnih generala.
Ne stvara primjetnu buku,ne izaziva vidljive tjelesne ozljede i naizgled se ne upliće u ničiji svakodnevni društveni život.


Pa ipak nedvojbeno stvara "buku,nedvojbeno nanosi tjelesne i mentalne štete,i nedvojbeno utječe na svakodnevni društveni život,tj. nedvojbeno za treniranog promatrača,onoga koji zna što je potrebno gledati.

Javnost nije u stanju prepoznati i razumjeti oružje,i zato ne može vjerovati da je napadnuta i pokorena oružjem.

Javnost može instinktivno osjećati da nešto nije u redu,ali zbog tehničke prirode nečujnog oružja oni svoje osjećaje ne mogu izraziti na racionalan način ili inteligentno riješiti problem.
Stoga ne znaju kako zatražiti pomoć,i ne znaju kako bi se povezali s drugima radi zaštite.
Kada se nečujno oružje primjenjuje postupno,javnost se navikava na njegovu prisutnost i uči tolerirati njegovo zadiranje u svoje živote sve dok pritisak (psihološki preko ekonomskog) ne postane prevelik,kada se oni slome.


Zbog toga je nečujno oružje jedna vrsta biološkog ratovanja.
Ono napada vitalnost,opcije i pokretljivost osoba u društvu kroz poznavanje,razumijevanje,manipuliranje i napade na njihove izvore prirodne i društvene energije,i njihove tjelesne,mentalne i emocionalne snage i slabosti.


Prepoznajete to društvo?
Naravno,živimo u njemu.
Razmjeri obmanjivanja su nevjerojatni - sve do vašeg imena.
Jeste li primijetili da kada primite pismo povezano s vladom,zakonom i bilo čime što ima veze s financijama,uključujući i porez,vaše je ime uvijek napisano velikim slovima,kao u DAVID ICKE?
To je zato što vaše ime napisano velikim slovima niste Vi.
Ono je korporacija/trust koji je osnovala vlada kroz Ministarstvo financija prilikom vašeg rođenja.
Svaki put kada se rodi dijete osniva se korporacija/trust koristeći nje govo ime napisano velikim slovima.
Oni to rade zato što su vlade korporacije,a one djeluju prema trgovačkom pravu,ugovornom pravu.
Zakoni koje don ose vlade vrijede samo za korporacije,a ne za žive,suverene,slobodne ljude od krvi i mesa čije se ime piše velikim i malim ili samo malim slovima,kao u David Icke ili david icke.


Živi,suvereni ljudi potpadaju pod običajno pravo,a ne trgovačko pravo koje su uvele vlade kroz zakonodavstvo.

Korištenje trgovačkog prava znatno olakšava uvođenje "izabrane" diktature zato što se,za razliku od stanja u običajnom zakonu,na vas ne odnose preseda ni koji su se nakupili tijekom stoljeća.
Jednostavno morate skupiti većinu kod glasanja za zakon u parlamentu ili kongresu,ili dati američkom predsjedniku da potpiše dokument,i zakon je nametnut.
Također trebate učiniti još jednu stvar - očigledno ne pretešku - a to je držati ljude u neznanju da njihovo ime napisano velikim slovima nisu oni. Tada će vam oni plaćati poreze i biti pod vrgnuti vašoj jurisdikciji i kontroli na svim područjima svog života,kao nesvjesni jamci za korporaciju za koju i ne znaju da postoji.
U Sjedinjenim Državama možete vidjeti da nacionalna zastava uvijek ima zlatan rub kada se izlaže u sudnici ili u federalnim zgradama,a isto možete vidjeti i na uniformama američke vojske.

To je zato što
prema međunarodnom za konu o zastavama zlatni rub označava jurisdikciju trgovačkog prava,također poznatog kao britansko pomorsko pravo i,u SAD-u,uniformni trgovački kodeks ili UCC.

Amerikanci misle da su njihova vlada i pravni sustav na neki način vezani za ustav,ali nije tako.
Sjedinjenim Državama,kao i Britanijom i drugim zemljama,upravlja trgovačko pravo kako bi se zaobišla ograničenja i ravnoteže običajnog prava.
To je još jedna monumentalna prijevara.
Pojedinosti i izvori ovoga što sam ukratko izložio,i još puno toga,mogu se pronaći u mojim drugim knjigama kao što su:"I istina će vas osloboditi","Najveća tajna" i "Priče iz vremenske omče".
Ali samo pogledajte oko sebe i jasno ćete vi djeti što se događa sada kad znate plan i tehnike koje se koriste za njegovo ostvarivanje;svijet postaje otvorena knjiga kada shvatite igru.


Velik dio globalne diktature već je formiran.

Iluminatske obitelji kontroliraju novac (dug) u vašem džepu ili banci;kontroliraju kompanije koje proizvode većinu hrane,pića i energije,uključujući benzin u vašem automobilu;kontroliraju lijekove koje uzimate i liječnike koje posjećujete;oni diktiraju što će se predavati u školama,koledžima i sveučilištima.
Oni ujedno kontroliraju što će istraživati glavna struja 'znanosti' svojim odlukama o financiranju,a nadziru i vlade koje donose zakone koji odgovaraju njihovom planu i potkopavaju ili uništavaju njihovu opoziciju.
Nalaze se na nekoliko godina od dovršenja svoga plana,a čini se da je predviđeni rok 2012.


Kada dovrše formiranje globalne vlade,a posebno masovno mikročipiranje ljudi,njihova fašistička diktatura razotkrit će se u svoj svojoj grozoti i izopačenosti koje danas samo malobrojni mogu zamisliti.
Ali to se ne mora dogoditi.
Naša sudbina može biti u našim rukama,samo moramo za njom posegnuti.


Tajni plan objašnjava beskrajne kontrakcije koje se događaju u našim društvima.
Ljudi se pitaju zašto se stvari rade na određen način kada očigledno postoje i bolje opcije,ali ne shvaćaju da struktura moći nije tu kako bi stvari učinila boljima ili djelotvornijima za stanovništvo;ona je stvorena kako bi služila planu Iluminata za porobljavanje ljudskog roda.
Kao što je rekao pisac Michael Ellner:
"Pogledajte nas.
Sve je izvrnuto,sve je naopako.
Liječnici uništavaju zdravlje,pravnici uništavaju pravdu,sveučilišta uništavaju znanje,vlade uništavaju slobodu,glavni mediji uništavaju informacije,a religije uništavaju duhovnost"
Zašto?
Zato što je to njihov zadatak po nalogu Iluminata"
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Proglas!

Komentar  Slaven Sat Apr 11, 2020 11:58 pm

U Hrvatskoj izlazi ciklus od 5 DVD-ova(prvi je tek izašao) pod nazivom:

"Smrt Jugoslavije"

Iako bi primjereniji naziv bio Rušenje Twisted Evil Jugoslavije

Naručitelj:
Komitet 300,Trilateralna komisija,Bilderberg group,Rotshild cheaf i njihov glavni šef Belzebub Twisted Evil

Izvršitelj(i):izmanipulirani i "mozgom oprani" Shocked narodi

Provizija:ide našim političarima Evil or Very Mad za dobro Twisted Evil obavljen posao

Bonus:"utapanje" Shocked novonastalih državica u EU i NATO također ide političarima Twisted Evil
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Znanstvenici kažu...

Komentar  Slaven Sun Apr 12, 2020 12:02 am

Čovjekovo tijelo se sastoji uglavnom od vode. Surprised

Japanski znanstvenici su ustvrdili da kad kažeš nekome:

"Volim te" Embarassed

Ili mu veliš da ti je simpatičan i nasmiješiš mu se Smile

Voda u čovjeku je mirna jer je on sretan i zadovoljan Cool

A,kad mu kažeš:

"Mrzim te" Mad

Ili mu nečim daješ do znanja da ti ide na živce Twisted Evil

Voda u čovjeku zavrije i u njemu,ali i u tebi. Shocked

Sve loše izrečeno od strane jednog čovjeka prema drugome stvara mjesto vode mulj :? ,a poznato je da mulj ne razbistrava već zagađuje vodu Sad tj.čovjekovo tijelo(a krv je voda Exclamation Idea ),a sve je više bolesti među ljudima upravo zbog tog razloga. Crying or Very sad



"ČOVJEK SE DUHOVNO,TJELESNO,FIZIČKI,ENERGETSKI,MATERIJALNO,
UZDIŽE I NAPREDUJE
KADA ČITA,PRIČA,SLUŠA,RAZMIŠLJA SRCEM,S LJUBAVLJU,
O BOŽIJIM STVARANJIMA,DJELOVANJU I NAMJERAMA SA ČOVJEKOM NA ZEMLJI ."



http://www.duhovnaizgradnja.net/
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Zar ne bi bilo bolje...

Komentar  Slaven Sun Apr 12, 2020 12:05 am

Zar ne bi bilo bolje...

Da svatko kaže što ga tišti Embarassed

A ne da se folira Twisted Evil

Da svatko kaže što misli Rolling Eyes

A ne da glumata Razz

Da svatko kaže što osjeća Embarassed

A ne da se proseraje Razz


Uvjeren sam da bi bilo manje:tuča,ubojstava,silovanja,ratova... Surprised budući da bi te ljudske emocije i reakcije kroz svađe i meni omiljene prepiske Very Happy i još omiljenija prepucavanja Laughing ,a od njih nije nitko stradao Surprised ,bile ispucane i svatko bi od svakoga ponešto naučio i korigirao svoje ponašanje Cool jer,naposljetku,nitko nije skroz u pravu,niti je skroz u krivu Exclamation Idea ,a ovako se samo gomilaju i talože bespotrebno Sad u svakom od nas sve te nepriznate frustracije i kompleksi,a kad puknu Shocked ,eto ti belaja.

A,vi se i dalje onda folirajte,glumite,proserajite... Razz Twisted Evil


"Život je kazalište,a ljudi su glumci u njemu"-William Shakespeare

Ili kako bi reka jedan svećenik:

"Vi ne nosite maske samo za maškare,već tokom cijele godine" Twisted Evil
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Krivična prijava protiv globalne elite

Komentar  Slaven Sun Apr 12, 2020 12:06 am

Pošiljaoc:

Đurić Aljoša
Viška 14
52100 Pula,Croatia

Primaoc:

INTERPOL
General Secretariat
200,quai Charles de Gaulle
69006 Lyon, France

Predmet: Krivična Prijava Protiv Globalne Elite Zbog Zločina Protiv Čovječanstva

Prijava poslana Interpolu - 21:30 08 Mart 2009


Web verzija:


http://forum.cromalternativemoney.org/viewtopic.php?t=393




"Sila koja nas kroz globalni ekonomski i politički sistem,u svoju korist,konstantno i hotimično vodi iz jedne u drugu nesreću,predstavlja kriminalnu organizaciju.

Kao nikada prije u povijesti, ve je postalo tako očigledno;ratovi,legalne pljačke,krivična djela protiv društva,javnog povjerenja i javnog morala se kao neporecive činjenice odvijaju pred očima sviju nas:

- zakoni,policija,vojska,kontrolori i regulatori ovdje

- podmićivanja,ubojice,strahovi,neisplativi vječni dugovi,financijski derivati,porezi,planetarni bankrot tamo

- dokazi kriminalne aktivnosti posvuda


Kako naravno ništa nije moguće bez novca,a naročito podmićivati cijeli svijet koji nešto znači,još je davno ova organizacija dospjela u posjed institucija za izdavanje novca.

Zahvaljujući sistemu u kojem je moguće kreirati neograničene količine novca iz ničega i gdje vrijednost sa naličja novčanice predstavlja čisti profit sa kamatama za izdavaoca a dužničko ropstvo za sve ostale,ova kriminalna organizacija je porobila cijeli svijet.

Oni djeluju u tajnosti i određuju tok svjetske povijesti kroz kontrolu globalne ekonomije.



ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! New_sheeple_dees


ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Privatnik1


ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Newstandard27ig


Prof. Giacinto Auriti je iskazao:

"Ako ne ustanovimo tko je vlasnik novca u trenutku njegovog izdavanja,ne možemo niti znati tko je kreditor,a tko dužnik,što ukazuje na ozbiljnost problema zakona sa nedostatcima,koji više ne može biti toleriran.

Sav je "nominalni novac" izdan od banaka u obliku kredita.

ime je sav novac u opticaju opterećen dugom prema centralnoj banci.

Ako netko hoće novčani dug isplatiti u novcu,to je isto kao platiti dug sa drugim dugom.

o se ne može uraditi.

Centralna banka pozajmljujući novac vani,nameće cijenu od 200% novcu u trenutku njegovog izdavanja:prvih 100% zbog toga što oduzima od društva induciranu vrijednost (samo vlasnik može posuditi novac),i drugih 100% prisiljavajući društvo u dug iste veličine.

Povrh toga,evidentno je da banke i ostale kreditne institucije krišom kreiraju novac.

Očito je da banka može posuditi novac kojega nema,u iznosu od 80% od kredita.


Kao rezultat ovih praksi,ljudima svijeta je oduzet njihov vlastiti novac a natjerani su u dugove bez da išta dobiju zauzvrat.

"Novac dug" je instrumenat kojeg su izrabljivači upotrebljavali kako bi postali lutke-gazde povijesti.

Ljudi su u stvarnosti uistinu postali krave muzare.

Bankarski sistem izvlašćuje društvo i prisiljava ga na zaduživanje,posuđujući ljudima ono što im u stvari pripada".


Zahvaljujući neograničenim količinama novca ova organizacija je razvila savršen sistem pranja mozgova kroz mas medije.

Upotreba trikova kontrole misli im na najjednostavniji način omogućuje kontrolu javnog mijenja i moralnih osjećaja.


Koliko smo obrazovani?

Strašni zločini protiv čovječanstva su iza nas.

Svjetska ekonomija se temelji na ratu i uništenju.

Na nesreću,zahvaljujući našem na dugu baziranom ekonomskom i financijskom sistemu te njegove stalne potrebe za širenjem,ne možemo izbjeći nove strašne zločine.

Odgovor je očigledan naš obrazovni sistem je loš i korumpiran ali nitko to ne želi vidjeti i nitko u to ne želi vjerovati.

Je li to još jedna slučajnost?

Sindikat zove na štrajk,učitelji štrajkaju,aspirin za sve do vječnosti,nitko neće kod zubara.

Zakon treba štititi ljude,ali bez novog duga nema niti plaće za mog prijatelja policajca.

Evo nas konačno na raskršću,ne može se nazad,a ispred nas samo dva pravca:

"Tata,sve je tvoja krivica" nije moj izbor.

Ako smo po zakonu sjebani samo zato što se nitko nije pojavio,onda je stari problem napokon riješen:


Ovo je krivična prijava protiv globalne elite zbog zločina protiv čovječanstva.

Ovime također prijavljujem:svjetske policijske snage su zatvorile oči pred najvećim financijskim zločinom u povijesti.

Ako ne znate odakle početi,pratite novac,otvorite enciklopediju i potražite pojmove resursi,radna snaga bankarstvo frakcijske rezerve,bankrot,dug,ropstvo,prevara,pljačka,parazitizam i profit.


Danas je evidentno da je cijeli svijet bankrotirao,a naročito Sjedinjene Američke Države i Engleska.

Oprostite gospodo,kakav je to gadan smrad koji se širi iz nedavnih ratova u Afganistanu,Iraku i Jugoslaviji,osnivanja Europske Centralne Banke u privatnom vlasništvu izostanka javnih referenduma za priključivanje Europskoj Uniji,izostanka javnih referenduma za Europsku konstituciju,napada 11 Septembra i naravno II Svjetskog Rata - ili kako je privatna centralna banka,Federalne Rezerve zadominirala svijetom kroz mogućnost štampanja novca na štetu života,rada i štednje cjelokupnog svjetskog stanovništva?

Slučaj u kojemu je Sudac za mir u Talijanskom gradu Lecce presudio da je prisvajanje seigniorage-a na izdavanju papirnatog novca zbog vlastitog profita,iilegalna praksa kojom se koristi Talijanska Centralna Banka,je od naročitog značaja.

Na bilo kojoj vrsti mojih novih dokumenata,javno je deklarirano da nisam rođen u Jugoslaviji.

To je zbog toga jer je Jugoslavija mrtva.

Na novčanicama Federalnih Rezervi je javno deklarirano da Bog postoji.

Nema nikakve sumnje da je kao svemoguća i sveprisutna osoba upleten u ovu priču.

Prijavljujem Boga kao nestalu osobu.

Nakon koliko vremena se nestala osoba proglašava mrtvom?

Možemo li ovaj svijet učiniti boljim mjestom za sve nas?

Ako niti ne probamo,odgovor je 100% zagarantiran.

Dakle tko su i gdje su ti kriminalci?

U slučaju da ste već zaboravili za koga radite:

"Ili ste sa nama,ili ste protiv nas u borbi protiv terora".

Oni su ovdje i njihove marionete su svuda oko nas šireći strah laži i teror.

Kobna greška u našem financijskom i ekonomskom sistemu je njegova vječna potreba za širenjem,gdje veća ekspanzija znači i veće dugove.

Uvijek trebamo nove dugove kako bi platili kamate za one stare kredite.

Vječni rast zaduživanja i žrtvovanja za isplatu dugova i kamata imaju svoje limite.

Mi smo dostigli te limite i saznali za prevaru i ludilo centralnog bankarstva.

Više smo kontrolirani i više nemoćni nego ikad.

Nakon 20 stoljeća evolucije i društvenog napretka,današnja financijska,politička i moralna situacija u svijetu je više nego nesumnjiv dokaz da je zakon prevara.

Također,savršeno je jasno da su iz nekog "čudnog" razloga ujedinjenije nego ikad u spašavanjima od dugova novim dugovima,fašističke komunističke,socijalističke i kapitalističke vlade već prezaduženih zemalja svijeta,zato što nitko drugi više nije preostao konačno počele voditi borbu protiv "pravih" terorista i neprijatelja,protiv nas,svih ljudi svijeta.


Kako je Prof. Giacinto Auriti iskazao:

"Sav je novac u opticaju opterećen dugom prema centralnoj banci.

Centralna banka izdaje novac samo na jedan način:posuđujući ga.

U ovom sistemu,što više proizvodimo,to se više zadužujemo i dugove ćemo moći plaćati samo stvarnim dobrima i produktima našeg rada.

Novim generacijama neće preostati druga alternativa nego ona između samoubojstva i očajanja".


Snabdijevanje nas novcem je dug.
Privatni dug je dug.
Javni dug je dug.
Tržište derivatima je sada procijenjeno na preko kvadrilion dolara.
Živjeti na dugovima = živjeti na ratovima.
Sve što proizvodimo je na dugu bazirano "bogatstvo".
Što više radimo i proizvodimo, to se više zadužujemo.
Što više novca stvaramo,to više duga imamo.
Uvjeravanje ljudi da je dug vrijednost,je prevara.
Ova vrsta prevare je kriminalno djelo.
Oko 50% (na dugu baziranog) svjetskog bogatstva je nestalo u zadnjih par mjeseci.
Svjetske Vlade su se ujedinile u frenetičnim naporima kreiranja novog novca (duga).
Evidentno je da nekoliko mjeseci kreiranja novca (duga) teško mogu isplatiti 300 godina stvaranja (na dugu baziranog) "bogatstva".


Upravo je to razlog zbog kojega se,iako danas imamo više novaca nego ikada u povijesti,iako ga je u zadnjih par mjeseci stvoreno više nego ikada u povijesti,nalazimo u najvećoj krizi u povijesti.

Ispred sebe imamo ogroman problem:

decenijama su nas najveći bankari i političari ubjeđivali da živimo i poslujemo na slobodnom tržištu na kojemu vlada zakon natjecanja.

Kako to da ako je nekome gore,drugome nije bolje,zašto "svi" gubimo?

Jer globalna elita upotrebljava novac dug kao financijsko oružje za masovno uništavanje."



ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! One%20trillion%20dollars


ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! One%20billion%20dollars


ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! One%20million%20dollars
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Slabost ili vrlina?

Komentar  Slaven Sun Apr 12, 2020 12:07 am



http://igor-kostelac.com/2012/11/tjela-bez-duse-oko-nas/


http://igor-kostelac.com/2011/12/nemojte-ovo-citati-ili-zasto-je-to-presutio-david-icke/



Smeta vas kako neki ljudi mogu i dalje tupiti po svojem a vide da pate.

Vide da ne moraju tako ali ustraju hodati po trnju

Nerviraju vas tuđa uvjerenja.

Zašto vas nerviraju tuđe patnje i njihova „sreća“ u iluziji?

Tuđe patnje vas nerviraju zbog vaše ljubavi prema njima!

Vi vidite da pate,pokušavate im pokazati da tako ne mora biti ali oni i dalje ustraju u svome hodu po trnju.

Vi za njih želite sve najbolje i kad se ne žele odmaknuti od trnovitog puta,vaša ljubav se pretvara u ljutnju,zbunjenost,tugu!
 
Vama je zlo od ovog svijeta čovjeka licemjera.
To ste upili tako lako iz razloga jer se osjećate kao stranac u ovome svijetu.
Kada ste došli na ovaj svijet,stvari su vam bile čudno i nelogično posložene.
Vaš svijet,iz kojeg ste došli,funkcionirao je puno drugačije.
To sjećanje je ostalo duboko u vama zakopano.
I time vam je bilo logično da je ovaj svijet iluzija.

http://2012-transformacijasvijesti.com/metafizika/poruke-ratnika-svjetlosti-v-sjetite-se-kako-je-to-voljeti-samoga-sebe


Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Korona masonska laž!

Komentar  Slaven Sun Apr 12, 2020 12:09 am

Kao i svaki drugi virus, COVID-19 ima nisku vibraciju sa zatvorenom elektromagnetskom strukturom.

Ima rezonantnu frekvenciju u rasponu od 5.5 Hz-14.5 Hz.

U višim rasponima nije aktivan i od raspona 25.5 Hz ili više virus umire.

Za osobu koja živi u visokim vibracijama, nije opasnije od akutnih dišnih infekcija zbog tijela zdrave osobe "vibrira" u višim rasponima.

Donje vibracije stvaraju se od poremećaja energetske ravnoteže, kao što su umor, emocionalna iscrpljenost, hipotermija, kronične bolesti, nervna napetost itd.

Virus u prirodi; izvan tijela, nije otporan.

Prosječna ukupna frekvencija Zemlje trenutno je 27.4 Hz, stoga virus treba uništiti.

Međutim, postoje mjesta gdje se ova frekvencija smanjuje; odnosno, u geopatskim područjima prirodno ili umjetno stvorena, kao što su bolnice, zatvori, električne linije, metro, javna električna vozila, trgovački centri, uredi, prostorije za piće itd; svi oni budu mjesta gdje vibracije padaju na razine ispod 20 Hz.

Evo nekoliko primjera niskih vibracija koji čine ljude koji žive s njima ranjivim:

Bol - od 0.1 do 2 Hz

Strah - od 0.2 do 2.2 Hz

RESENT-0.6 do 3.3 Hz

IRITACIJA - od 0.9 do 3.8 Hz

Poremećaj-0.6 do 1.9 Hz

VISOKA TEMPERATURA-0.9 Hz;

NAMJERNI POČETAK-0.5 Hz,

RABIJA-1.4 Hz

PONOS-0.8 Hz

PONOS (megalomanija)-3.1 Hz

ABANDONIRANJE-1.5 Hz

SUPERIORITET-1.9 Hz

Umjesto toga, pogledajte frekvencije sljedećih misli zbog kojih vibriramo visoko:

GENEROZITET-95 Hz

ZAHVALNOST (hvala)-45 Hz

SRCE GRATITUDE-140 Hz

OSJEĆAJ JEDINSTVA SA DRUGIM LJUDIMA-144 Hz

KOMPASIJA-150 Hz (iako je "šteta" samo 3 Hz)

Ljubav (kada osoba shvati da je ljubav dobar, vedr i veliki osjećaj snage, ali još uvijek nije naučila voljeti srcem)-50 Hz

Ljubav koju osoba osjeća srcem prema svim ljudima bez izuzetka i svim živim bićima - od 150 Hz

Neuvjetna ljubav - od 205 Hz

Već nekoliko tisućljeća frekvencija našeg planeta je 7.6 Hz.

Fizičari je zovu Schumannova rezonancija i to je zbog moždanog udara stvorena munjom u prostoru između Zemlje i ionosfere, koja služi kao vodič i rezonator.

Čovjek se osjećao ugodno u ovim uvjetima, jer je vibracijska frekvencija njegovog energetskog polja imala iste parametre: 7.6-7.8 Hz.

Međutim, Schumannova frekvencija je počela brzo rasti. Pratimo dinamiku:

Januar 1995-7.80 Hz, 2000-9.30 januar Hz, januar 2007-9.80 Hz, 2012-11.10 januar 74 Hz, 2014-14. 86 hz...

Iako situaciju smatramo sa znanstvenog gledišta, postaje očito da će osoba koja ne povećava svoje vibracije uskoro napustiti zemljište na ovaj ili onaj način, a neće mu pomoći ni visoke društvene sfere, ni akumulirani kapital.

Dakle, ne smijemo se bojati!

Vibracije možete povećati radeći sa sobom i stimulirati ponašanje jedinstva i svjesne ljubavi.

P.S. Svaka negativna emocija zatvara pristup svijesti.

Nastavimo vibrirati visoko.

Mi smo svjetlost u svjetlu.

Nastavimo slati ljubav Pachamama i svim bićima.

- Anonimno -
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Tue May 19, 2020 2:51 am

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Sat Jul 25, 2020 10:18 pm

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Zavist10
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Mon Aug 10, 2020 3:16 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Valter Wed Aug 19, 2020 5:22 pm

Slaven (citat):



A cija merioneta je Britanska Kruna?


Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Odgovor

Komentar  Slaven Thu Aug 20, 2020 12:13 pm

Valter (citat):A cija merioneta je Britanska Kruna?



Moguće Vatikana "đavolje stolice" Twisted Evil ili/ i židovskih rabina(svećenika),a svi skupa đavla ili reptila vanzemaljaca vladara ove planete.


Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Valter Sat Aug 22, 2020 12:33 pm

Postavlja se pitanje, dali je ljudsko bice uopste spremno da cuje istinu? Pravu istinu.
" Ovcama" je uvek najbitnije bilo da je dovoljno sena za zvakanje. Ostalo nema veze.


Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Sat Aug 22, 2020 3:20 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Sun Aug 23, 2020 6:14 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Sun Aug 23, 2020 6:19 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Sun Aug 23, 2020 6:21 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Odgovor

Komentar  Slaven Sun Aug 23, 2020 6:23 pm

Valter (citat):Postavlja se pitanje,dali je ljudsko bice uopste spremno da cuje istinu?

Pravu istinu.

" Ovcama" je uvek najbitnije bilo da je dovoljno sena za zvakanje.

Ostalo nema veze.


Uskoro neće biti niti "sjena za žvakanje","sistem noja" će doći uskoro na naplatu. Twisted Evil Shocked
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Thu Sep 03, 2020 7:27 pm

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Nasa10
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Tue Sep 15, 2020 5:12 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Valter Wed Sep 16, 2020 5:13 pm

Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Sun Oct 18, 2020 12:11 am

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Sun Nov 01, 2020 5:10 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Slaven Sat Apr 17, 2021 10:00 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI! Empty Re: ISTINA ĆE VAS OSLOBODITI!

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 1/2 1, 2  Next

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu