SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".
SFRJ4EVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Similar topics
Latest topics
» MUZIKA KOJA POGAĐA U DUŠU...
PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA EmptySun Mar 17, 2024 1:07 am by Valter

» DOKAZI, CEGA ....
PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA EmptySat Jan 20, 2024 10:57 pm by Valter

» "KUD PLOVI OVAJ BROD?"
PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA EmptyMon Jan 15, 2024 12:48 am by Valter

» DALI ZNATE ZA OVO?
PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA EmptySat Jan 06, 2024 1:01 am by Valter

» TKO SNOSI NAJVEĆU ODGOVORNOST?
PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA EmptyMon Dec 25, 2023 11:43 pm by Valter

» KRIVI SMO MI!
PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA EmptyMon Dec 25, 2023 12:38 am by Valter

» ISTORIJA JUGOSLAVIJE
PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA EmptyTue Nov 28, 2023 11:15 pm by Valter

» GOVORI DRUGA TITA
PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA EmptyTue Nov 28, 2023 10:48 pm by Valter

» TEžINA LANACA(BORIS MALAGURSKI)
PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA EmptyTue Nov 28, 2023 10:40 pm by Valter

Gallery


PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Affiliates
free forum
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

2 posters

Stranica 1/2 1, 2  Next

Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Slaven Sun Sep 14, 2008 5:47 am

valter (citat):U sustini se u tom momentu postavlja pitanje,ko je ovde lud,a kome"smrde noge" ? Suspect Rolling Eyes

Meni se cini da smo mi vec odavno u paklu ili u "pretumbanom" svetu, sve je naopako,pa mislim da je i konstatacija ispravna. Surprised

Ono,cime se covek,pre,dicio,se danas stidi.

Ono sto je bila sramota pre ciniti,je danas dika??


Dali je kapitalisticki sistem sve ovo postavio na glavu,kako bi "Ovce" Razz mogle da "pasu" zelenu travu i da se ne bune sto ih kapitalisticki sistem sve cesce lisava "vune ".

Blago "ovcama" ni brige Razz ni pameti. Razz

Tesko je opstati kao pravedan covek u nepravednom svetu.


Sto me majko,nerodi kao "Ovcu" Razz pa da mirno mogu spavati,dok sve vise "sisaju" sa svih strana? Suspect

Nemam moci,namam podrske,oci me bole od suza,dusa mi jeca od bola, niko da cuje,niko da mrdne.

Ovo,nemoze dobro zavrsiti,ne može. Shocked


Promatrajući cjelokupnu ljudsku povijest,vidjet ćemo,nažalost Crying or Very sad da je ona prožeta nasiljem Shocked u kojoj je vladao onaj koji je bio jači,jer jači tlači/tabači Twisted Evil bilo da se je radilo o pojedincima,bilo o narodima. Suspect

Oni pojedinci i narodi koji nisu takvi bili su,ugrubo rečeno Embarassed ,(po)pušili. Shocked

Najtragičnije Shocked i najogavnije Evil or Very Mad istovremeno od svega nisu ni nasilnici ni njihovo nasilje Twisted Evil ,već podložnost Evil or Very Mad i pasivnost Mad onih koji nisu takvi,te koji svojom šutnjom Evil or Very Mad Mad samo još više potiču nasilnike na još veće nasilje(kao i lopove na još veće lopovluke danas Exclamation Idea )budući da isti uočavaju da prolaze nekažnjeno Evil or Very Mad te da mogu nastaviti raditi što ih je volja jer više nema Twisted Evil komunističke diktature da ih sprečava u ostvarivanje "američkog sna"-american dream(ŠTO VIŠE J.....,I ŠTO VIŠE IMATI,A TO NIKAD NE PRIZNATI) Twisted Evil

Inače,vrlo je simptomatično Idea da ti nasilnici imaju najljepše i najzgodnije ženske(jer oni pristojni i skromni Surprised ,su dosadni i nezanimljivi Suspect te bez para za financiranje današnjih žena i njihova rastrošna života Twisted Evil ),koje je dobro okarakterizirao jedan moj znanac kao emancipirane kučke Evil or Very Mad ,što isto tako mnogo govori o današnjem "nježnijem" Twisted Evil spolu i njihovim preferencijama i interesima Twisted Evil

Također,isti imaju respekt i od onih koji nisu nasilnici i koji ih se plaše(premda su brojniji Exclamation Evil or Very Mad ) i koji im zavide na svemu što su "oni postigli" nadajući se da će i oni(ili barem njihova djeca) jednog dana biti kao oni. Twisted Evil

Paradoksalno je da se nasilnici i pokvarenjaci daleko više trude da što veći luksuz imaju i više se drže zajedno,nego što se radnici i i intelektualci bore za svoju egzistenciju i manje se drže zajedno Evil or Very Mad Exclamation

I ova konstatacija,također objašnjava činjenicu zašto je veći dio povijesti ljudskog roda obilježen negativnostima,umjesto pozitivnostima. Idea Sad

Sve ono što je u SFRJ(SFRJ je u tom smislu iznimka Cool ,budući da u većem broju država kroz povijest nije bilo tako Exclamation Idea ) bilo normalno Rolling Eyes (poštenje,pravednost/pravda,obzirnost prema svakomu,pomaganje slabijem,poštivanje autoriteta,respekt prema:starijima,profesorima i roditeljima,skromnost,duhovnost,duševnost...) danas je za "Holivuđane"("djecu kapitalizma" Twisted Evil predmet sprdnje i poruge. Suspect Arrow

A,kako i ne bi kad se osobe koje se tako danas ponašaju su na dnu društvene ljestvice bez posla,bez stana,bez cure/momka,bez novca,bez egzistencije, bez budućnosti...(takve muške,čak i današne ženske zovu pičkice Embarassed Twisted Evil )

A,kad smo već kod "pičkica" Twisted Evil Rolling Eyes ,mnogi Hrvati i Srbi takvim zovu i smatraju mnoge:Slovake,Čehe i Poljake pogotovo nakon što im p..... Embarassed Laughing žene na odmoru na lijepom plavom Jadranu. Cool

Njihovo skromno i nemametljivo ponašaju proglašavaju ženskastim Rolling Eyes i ismijavaju ga. Twisted Evil Arrow

Da,samo te iste "pičkice" Rolling Eyes Surprised spomenuti Česi i Slovaci su se mirno i kulturno te nadasve civilizirano Cool međusobno razišli Sad ,dok su se Hrvati i Srbi razišli kao zadnje životinje. Shocked Evil or Very Mad Arrow

Normalno,kad Balkanci nisu pičkice Razz Twisted Evil kao Poljaci npr.,a da o Česima i Slovacima ne govorimo. Rolling Eyes

A,to što su oni sada nama "Zapad" i ispred nas ekonomski(a prije je bilo obratno),nije važno Razz ,glavno jer da mi nismo ispali pičkice. Razz

Uostalom,biti takav za "nintendo generacije" Twisted Evil nije cool(kul) Razz i seksi Embarassed te je dosadno i nezanimljivo Evil or Very Mad ,a u prilog im ide i čitava ljudska povijest,u kojoj su ljudi orgijali i tjelesno i fizički. Twisted Evil

Kad bi se ljudi jedan prema drugome odnosili s poštovanjem Cool i ljubavlju Embarassed te pomagali jedni druge Smile(TZV:HORIZONTALNI-BOŽJI ODNOSI MEĐU LJUDIMA Cool,A NE VERTIKALNI-SOTONSKI Twisted Evil ) ,bili bi manje nervozni i jedni i drugi Rolling Eyes ,više zadovoljniji Very Happy ,a naposljetku bi porastao kvalitet i kvantitet Laughing života jer bi stres i mržnja kao takvi nestali. Laughing

Biti pristojan i poštivati sve ljude i ponašati se skromno Cool ,očito je većini ljudi kroz povijest bilo nezanimljivo i dosadno Suspect ,te se to promatra(lo)kao odraz slabosti i nedostatka muškosti i inicijativnosti Suspect

Treba nekoga namlatit Twisted Evil ,napraviti neki incident Twisted Evil ,projuriti bijesnim autom na cesti gdje je brzina ograničena Twisted Evil ,šepuriti se kao paun sa svojom novom i skupom garderobom ispred sirotinje Twisted Evil ...e,onda si faca i cijenjen i onda za tobom sline današnje "žene"(nisam slučajno stavio zagrade Twisted Evil ) i zavide ti iskompleksirani muškarci Razz

Čovjek je kao biće,željno izazova Rolling Eyes ,a da budem ciničan Cool u svom stilu Wink ,to mu može pružiti kapitalizam Twisted Evil u kojem je sve neizvjesno,dok je u socijalizmu sve izvjesno,pa samim tim i "dosadno" Rolling Eyes

Ovdje svakako ne smijem izostavit ni Boga koji je tako "pravedan" Razz Evil or Very Mad ,da je dobre i poštene Laughing ljude "obdario" Twisted Evil njihovom i umnom i fizičkom inferiornošću naspram pokvarenih i zlih Evil or Very Mad ljudi i njihove superiornosti u izgledu i intelektu.


A,to je nepravedno Evil or Very Mad da je netko rođen lijep i pametan,a drugi glup i ružan. Surprised Arrow

Uvijek,a pogotovo danas su oni lijepi i pametni živjeli na grbači Twisted Evil onih ružnih i glupih,kako na pojedinačnoj razini,tako i na razini cijelih naroda. Surprised

Ova tema je inače dobra za neku psihološku analizu čovjeka kao takvog Surprised ,iako ona meni osobno ne treba Rolling Eyes ,jer sam uvidio da su ljudi govna Evil or Very Mad ,ne zato što smrde,već zato što tvrde da mirišu(drugim riječima,tvrde da nisu:pokvareni,materijalistični,nezahvalni,licemjerni Twisted Evil ,a da su:pošteni,pravedni,vjerni,solidarni... Twisted Evil kako da ne... Razz -kamo sreće da je to istina Laughing )

Već sam više puta isticao da je glavni problem svijeta oduvijek bio taj što ga čine većina glupana Razz i manjina pokvarenjaka Twisted Evil ,a njihova najveća koncentracija(još kad tome pribrojimo i divljake Mad ) je na Balkanu i to u Hrvatskoj Exclamation Idea

No,bilo kako bilo,to je kruta Suspect činjenica pa kome se svidjela,kome ne. Rolling Eyes

No,sva sreća da je "Majka priroda" Cool "umiješala prste Very Happy " pa je i jedne i druge odnosno i nasilnike Twisted Evil i kukavice Evil or Very Mad "nagradila" Very Happy smrću. Laughing


Slaven: komentar modifikovan dana: Mon Mar 16, 2009 9:41 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Teško je s nama...

Komentar  Slaven Mon Feb 02, 2009 10:36 pm

Ali,nismo mi ratovali zbog razlika u brđansko-morsko-nizinskom karakteru,nego smo razovali po nacionalnom ključu,iako su npr.Vojvođanin Srbin i Hrvat Slavonac kudikamo sličniji jedni drugima nego Hrvat i Srbin iz Hercegovine. Surprised

Postoje i druge zemlje ko šta je bila Jugoslavija po zemljopisnim obilježjima(Francuska,Španjolska,Njemačka,Italija,Španjolska),ali oni su svoju umjetnu naciju stvorili stapanjem više plemena u jedno(tako je bilo isplativije po sve!) pod utjecajem kraljeva prve dvije puno ranije,a ove puno kasnije(zato su i iniciral i dva svjetska rata jer su zakasnile u kolonijama),a mi još kasnije.


Razlog našem međusobnom ratovanju leži u činjenici što smo stoljećima bili okupirani od različitih okupatora koji su nam ostavili u genima različite karakteristike tako da su npr.tzv.zapadni južni Slaveni uštogljeni previše,a istočni temperamentni također previše što se može pripisati utjecaju kod prvih Austro-Ugara,a kod drugih Turaka.

Svojedobno je jedan Englez rekao da Vi Balkanci imate vatre u sebi i ne bi se želio naći na mjestu kad ona uzavrije.

Imajući u vidu različitu miješanu krv južnih Slavena,nije ni čudno kako se odvijalo u 90-im.

Zato smo takomeđusobno opsjednuti i iskompleksirani jedni drugima da je dobro jedan stranac rekao da ne možemo zajedno,a ne možemo ni jedni bez drugih.


Rolling Eyes


Slaven: komentar modifikovan dana: Wed Feb 04, 2009 7:14 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Odgovor

Komentar  Valter Wed Feb 04, 2009 10:49 am

Zvuci kao los brak.

Nemogu sa tobom,nemogu bez tebe.


Kada nasi narodi,a posebno piliticari budu poceli da misle na svoj narod i interes okruzenja,ce shvatiti da je drug Tito bio u pravu.

Nasa zemlja (Jugoslavija) ima sve preduslove za uspesan napredak.

Potrebna je odredjena visina svesti svih subjekata u nasim drzavam da bi se shvatila sustina interesa i potreba drustva u celini.

Kada politicari u svim nasim zemljama budu "sazreli" ce shvatiti znacaj recenice "Samo zajedno smo jaci" tada i samo tada cemo moci da postigneo onaj nivo celokupnog drustva, na kom zasluzujemo biti.

Tolerancija,razumevanje i zelja za stavrnim napredkom celokupnog drustva,je jedini ispravan put za sve nas.

Valter
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Završni komentar...

Komentar  Slaven Fri Feb 06, 2009 10:20 pm

Više je razloga i uzroka čovjekovih frustracija i kompleksa koji su rezultat ne samo naslijeđene genetike nego i povijesno-društvenih okolnosti. Surprised

U današnjem visoko razvijenom i sve više otuđenom Sad tehnološkom društvu,upravo ta tehnologija,koja olakšava svakodnevni život čovjeka,kad istodobno i udaljava od drugih ljudi,pa možemo reći istovremeno zatupljujući i opterečujući ga jer se razvija puno brže nego što čovjek može ju apsorbirati pa postoji opravdana bojazan da ga i ne zarobi u budućnosti kad bude svjesna sebe o čemu govore mnogi filmovi Shocked

Osobno,mislim da je najveća frustracija ta kad vidiš da si malen i nemoćan u ovoj globalizirajućoj nepravdi i nadasve hipokriziji Twisted Evil nepoštenih "autoriteta" kojima se svi klanjaju čineći i sebi i njima "medvjeđu uslugu" budući da se "nedodirljivi" sve više bahate jer nema (samo)kritike,a "otpisani" se sve više povinavaju. Evil or Very Mad


Možemo se samo nadati da će čovjek smoći snage prevladati te suprotnosti u njemu i izvan njega jer je to u uvjetima sve veće erozije ne samo ekonomskih i društveno-političkih,već i moralnih te ekološko prirodnih vrijednosti prijeteći samom opstanku ove civilizacije i čovječanstva kao takvoga. Surprised

Sve je u životu relativno kako je dobro primijetio Einstein. Rolling Eyes Arrow

Nekima su važnije duševne vrijednosti(idealisti Cool ) nekima materijalne vrijednosti(materijalisti )Twisted Evil

"O ukusima se ne raspravlja,kako se kaže" Surprised Arrow

Važno je da i jedni i drugi shvate da se moraju odreći jednog svog dijela karaktera i prihvatiti drugi dio Cool

U protivnom,beskonačna konfrontacija obiju skupina će na kraju biti pogubna i za jedne i za druge. Sad
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Ko se boji kladionice još?

Komentar  Slaven Mon Feb 22, 2010 9:43 pm

milan cvijanovic (citat):Mesić je pravi izazov za psihologe koji bi se,u traženju objašnjenja njegove nepostojanosti i kontroverze,sigurno pozabavili jednim događajem iz Stipinog ranog detinjstva,krštenjem, i to u pravoslavnoj crkvi.

Da li je moguće da neko u samo jednom životu (isključujem teoriju reinkarnacije) bude fašista i antifašista,internacionalista i žestoki nacionalista,pobornik totalitarizma ali i demokratije,rigidni partokrata i liberal,borac protiv prava manjina pa kasnije borac za prava istih tih manjina…

Zdrav razum kaže da to nije moguće,ili je moguće pod uslovom da čovek ima psihičke a iz toga i sve ostale probleme.

Takve osobe su na marginama društva,socijalno izolovane,predmet ismejavanja ili žaljenja.

Stjepan Stipe Mesić je živi dokaz da je navedena postavka ipak oboriva,odnosno,da gore opisani ljudi mogu da budu ne samo društveno uvaženi već da njihov uspon,u ovom slučaju politički,može da ide do samog vrha;do mesta predsednika države.

U ovom slučaju hrvatske države.....*


KONTROVERZNA LIČNOST Javnost u Srbiji zna najvažnije podatke iz biografije doskorašnjeg predsednika Hrvatske ali ne zna,siguran sam,neke detalje koji pomažu da se život i delo Stjepana Stipe Mesića razume na način koji objašnjava jednu složenu i svakako kontroverznu ličnost.

Nema sumnje da Stjepan Mesić potiče iz porodičnog okvira koji je,u političkom smislu,nabijen antifašizmom,komunističkim i socijalističkim idejama,partizanštinom… ali ništa od toga nije moglo da spreči Stjepana da krajem osamdesetih i početkom devedesetih brani stavove koji se mogu okarakterisati jedino kao propaganda fašizma i nacizma.

I još gore,ali o tome nešto kasnije.


Sličan "trnovit" osim Stipe Mesića,"klonirana putnika kroz vrijeme" koji tvrdi da je Hrvatska dva puta pobijedila u 2 svjetskom ratu :? put od "komunista" prije 1990-e,do "nacionalista" 1990-ih,pa to EU-NATO propagatora iza 2000-e su imali i Vuk Drašković i Milo Đukakanović i mnogi drugi (ne)znani "junaci"("heroji")"dika naša" Twisted Evil

Slobodan Milošević,Franjo Tuđman i Vojislav Šešelj su zaostali u tom "razvoju",prvoga je spriječila bahatost,drugoga smrt,a trećega inat u dolasku kod "treće faze"-što će biti četvrta,ponavljanje prve ili nešto novo,vrijeme će pokazat,bitno je ostati "dosljedan i na liniji" Twisted Evil

Zašto ih narod,pardon pučina Twisted Evil i dalje bira takve "likove"?

Zato što imaju "krmelje u očima",ili zato što vole kladionice ko i njihovi idoli,pa gdje je veći koeficijent,tu ćeš uložiti pare na taj tim,a ko zna šta će sutra biti ponuđeno možda vanzemaljci Very Happy ako imaju šanse biti će i njihovi zagovaratelji samo da je guza u fotelji Twisted Evil,pa makar ti se on/i ne sviđao/li,bitno je da se živi i zarađuje bez motike pardon mješalice Rolling Eyes jer ko ne evoluira devalvira Twisted Evil
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Nekada Emil Zola,danas Vedrana Rudan...

Komentar  Slaven Fri May 21, 2010 8:59 pm

*Papa koji u svojoj osamdeset i nekoj godini nosi crvene *prada* cipele salje jasnu poruku.

Prvo da je bogat,bahat i da ga briga za sirotinju koju zastupa,a drugo,da je u najmanju ruku cudan muskarac jer nosi crvene cipele.*

*Zasto bi neko sada napadao Mesica ?

Ko je on uopste danas ?

Mesic je sada samo bivsa lutka na koncu i mozda godi njegovoj sujeti da neko zeli da napadne starca od 100 godina,kao sto bi meni,koja imam60 godina,godilo da mi neko na ulici zvizdi,ali ne zvizdi jer sam aut,kao sto je i Mesic aut,ali na *fejsbuku* se moze svakome pretiti.

Tako i Tadicu svako preti,ali i Mesic,Josipovic i Tadic treba da se boje svojih.

Ali to preko *Fejsbuka* s njima ne komuniciraju....*


* Dim iz Ausvica je vecan,a dim iz Gaze iznad Gaze je pickin dim* je recenica zbog koje ste dobili otkaz na TV Nova..*...*

To je najbolja recenica koju sam u zivotu napisala.

Pojedini Jevreji misle da im holokaust moze biti alibi za sve zlocine koje vrse trenutno nad Palestincima.

Mislim da ne postoji vecna zrtva sa velikim *z*, kao sto ne postoji ni vecni zlocinac sa velikim *z*.

Ja bi trebalo,kao nekakva Hrvatica,biti dovijeka ustasa koja cim vidi Jevreja na 100 kilometara treba da se pokloni i kaze *oprosti*.

Ne pada mi na pamet,jer takozvano klanjanje smatram farsom.*...

Mene uzasava cinjenica da mogu na ulici reci slobodno da su Svajcarci govna i svi ce za mene reci da sam prostakusa,ali ako kazem *Jevreji su govna* svi ce za mene reci da sam ucinila zlocin, jer je njih holokaust trajno definisao kao svece i zrtvu.

Ali sta je sa Ciganima koji su se u istim tim logorima pretvorili u dim,pepeo sapun ili deo necije lampe u sobi?

Gde su filmovi o Ciganima ?

Gde su ljubavni filmovi o Ciganki u Logoru ?

Kako to da neznamo nijedno cigansko ime koje je nastradalo u logoru?

Meni to smeta.

Jevreju su trajna zrtva zato jer imaju novca da plate taj status./.......*


*Svi znamo da je Berluskoni kriminalac i to je manje vise okej ali kad krese curicu od 18 godina onda je to problem.

Medjutim, to definitivno nikad nije bio problem jer je kresanje curice od 18,ako ti imas 60 postalo normalno.

Berluskoni se predstavlja kao je**c,a manje kao kriminalac,i ako je on sigurno samo kriminalac,jer veliki je**c definitivno nije.

Ipak je tu priroda ucinila svoje.

To su sve igre i neverujem da je Sarkozi neki veliki je**c,jer biti politicar je posao od 24 sata,a ako imas 50 godina i 24 sata radis,mislim da tu nema trenutka kad ti se moze dignuti.

Obaveze su ti vece od seksualne snage....*


Vedrana bez Zemlje:

Zašto su četnici u Hrvatskom saboru izglasali Zakon o golfu?

Što ćemo jednoga dana reći djeci?

Reći ćemo:

"Djeco,ne sudite nam.

Bilo je teško,jako teško,bilo je nemoguće prihvatiti istinu,Hrvat je Hrvatu najveći četnik"

Moj djed po majci pred sto je godina nastradao u američkom rudniku.

Baka je od Amera dobila brdo love.

Kupila je nekoliko tisuća kvadrata zemlje.

Obrađivala je zemlju,živjela je teško,bojala se i Talijana i Nijemaca,a onda su došli Tito i partizani i moju baku oslobodili od njene zemlje.

Moj djed po ocu pred devedeset je godina bio kapetan broda.

Godinama je plovio,plovio i plovio,kupio je kuću i sedamdeset tisuća kvadrata zemlje u okolici Mošćeničke Drage.

Jednu su mu kćer ubili Talijani,drugu Nijemci.

Došli su Tito i partizani.

Moga su djeda odmah po dolasku oslobodili od sedamdeset tisuća kvadrata zemlje.

Nije se bunio jer nije bio jedini oslobođen.

Svi koji su nešto imali ostali su bez svega.

Kuća,stanova,tvornica,zemlje...Tito i partizani oslobođenje su shvaćali ozbiljno.

A onda je došao Titov general Tuđman i demokrati.

Mome su ocu vratili oslobođenu zemlju.

Ja,moja djeca i od moje djece djeca,očev brat,njegova djeca i od njegove djece djeca,svi smo odahnuli.

Aleluja,aleluja,vratilo nam ukradeno.

A onda su došli četnici.

Pa u Hrvatskom saboru izglasali Zakon o golfu.

Ja,moja djeca i od moje djece djeca,očev brat,njegova djeca i od njegove djece djeca,svi ćemo ostati bez djedovine.

Zakon je jasan,ako neki belosvetski razbojnik na našoj zemlji odluči igrati golf naša će zemlja postati njegova.

Zašto su četnici u Hrvatskome saboru izglasali Zakon o golfu?

Zato jer im njihovi djedovi ništa ostavili nisu.

Sve što četnici koji sjede u Hrvatskome saboru imaju stekli su od devedesete do danas.

Krađom,laganjem,varanjem donošenjem Zakona o golfu.

Njima nitko ništa oteti neće.

A meni hoće.

Zato jer sam civilizirana,mirna osoba poput moga djeda?

Zato jer vjerujem u pravdu?

Ili ipak zato jer me paralizira jeza?

Mi prevareni,mi bespomoćni užasnuto gledamo što se događa nama i našoj zemlji.

Jednoga će nas dana djeca pitati zašto smo samo gledali,zašto nismo učinili nešto?

Što ćemo jednoga dana reći djeci?

Reći ćemo:

"Djeco,ne sudite nam.

Bilo je teško,jako teško,bilo je nemoguće prihvatiti istinu,Hrvat je Hrvatu najveći četnik".
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Ljudi ovce su mentalno zdravi

Komentar  Valter Fri Jan 30, 2015 11:41 am

http://matrixworldhr.com/2015/01/28/ljudi-ovce-su-mentalno-zdravi-a-oni-koji-sumnjaju-u-stavove-vladajucih-su-mentalno-bolesni/


Ljudi ovce su mentalno zdravi,a oni koji sumnjaju u stavove vladajućih su mentalno bolesni?
By Juba on 28/01/2015

Autor: Ljubica Šaran

Matrix World


Godinama slušamo kako su teoretičari zavjera mentalno bolesni ili labilni ljudi koji imaju problema nizom poremećaja, pa ipak ti „bolesni ljudi“ su uspjeli otkriti brojne činjenice koje su psihopati na vlasti pokušavali skriti ili barem ublažiti uz pomoć dobro obrađene i dugotrajne propagande. Kao da to nije bilo dovoljno, patokracija je učinila još jedan korak u pravcu potpune dominacije nad našim umovima, proglasila je sve osobe koje propitkuju odluke vladajućih – ludima.

Ljudi ovce

Ne tako davne 1984. (kako prikladno) znameniti Wall Street Journal je prvi iskoristio slengovski naziv Sheeple – ljudi ovce, kako bi opisao osobe koje slijepo vjeruju svakoj informaciji koja dolazi od naoko važnih izvora, čak i ako je poznato da ti izvori nisu vjerodostojni te da su u velikom broju slučajeva iznosili neistine.

Ovaj termin se s vremenom pretvorio u oznaku za lakovjernu, inertnu i poslušnu osobu kojoj je otvoren um i kritičko razmišljanje u potpunosti strano.
Shheple - ljudi ovce - tako nas vidi patokracija i tako se prema nama odnose.

Shheple – ljudi ovce – tako nas vidi patokracija i tako se prema nama odnose.

Kolumnist Waalter E. Williams je svoje sunarodnjake ovako opisao:

„Amerikanci su zaista postali ljudi ovce jer su bez ikakvog prigovora prihvatili brojne gluposti koje nam je nametnula TSA (Agencija za sigurnost prometa). U ime sigurnosti, mi smo dozvolili da nam se na ulazu u zrakoplov uzimaju grickalice za nokte, razne vrste vadičepa i vojnici igračkice, bez obzira što to nikome ne predstavlja prijetnju.“

U mnogo čemu bi se ljudi iz razorenih i opljačkanih zemalja nastalih na pepelu Jugoslavije mogli nazvati ljudi ovce, zapitajmo se koliko su nas puta „ošišali“ do gole kože, a da mi na to nismo mrdnuli niti jednim „papkom“, pardon prstom?

Što nam to rade vrli znanstvenici i humanisti?

Krajem 2013. godine na svjetlo dana je izašla nova verzija „glasovitog“ DSM-a (American Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders) koji se globalno koristi kao obvezatna literatura u dijagnosticiranju mentalnih bolesti i sindroma. U tom izdanju je po prvi put opisan poremećaj koji se stručno naziva „oppositional defiant disorder“ ili poremećaj prkosne opozicije – ODD koji u relativno neinteresantnom imenu krije opasnost po svaku slobodnu ljudsku misao.

PO DSM-u, ODD je mentalna bolest ljudi koji imaju slijedeće simptome:

   stoički su neposlušni
   sumnjaju u namjere vlasti
   ne slažu se s potezima vlasti
   postavljaju pitanja glede planova vladajućih
   neprijateljski su nastrojeni prema organima vlasti
   imaju negativne stavove prema društvu
   lako se naljute
   teže raspravi

Uzmemo li u obzir gore navedene simptome svi urednici i većina čitatelja MW-a bi trebali biti dijagnosticirani s ODD-jem. Dodamo li k tome nedavnu klasifikaciju konsenzualnog seksa i tugovanja za voljenom preminulom osobom kao mentalnih poremećaja, tada smo svi mi po, američkim klasifikacijama, stopostotno ludi.

Natural News, jedan od najpoznatijih neovisnih portala na svijetu je na ovu temu zaključio:

„Samo su ljudi ovce mentalno zdravi.“

Ako još uvijek ne sumnjate u svoje mentalno zdravlje, nemojte se sekirati DSM stalno otkriva nove boljke i poremećaje, te se od esencijalnih sedam mentalnih bolesti u zadnjih 100 godina „izmislilo“ još 570 poremećaja, a samo je tijekom posljednjih godinu dana u SAD-u spiskano nekoliko milijardi dolara na navodno istraživanje lijekova protiv 77 najnovijih poremećaja, „otkrivenih“ u proteklih sedam godina.

No nije sve tako crno, postoje osobe koje se bore protiv fenomena ili bolje rečeno pandemije prekomjerne dijagnostike, poput dr. Paule Caplan koja smatra kako je problem zapravo u novcu, točnije velikoj zaradi koja se ostvaruje smišljanjem novih mentalnih poremećaja i sindroma, te ekspresnim stvaranjem čarobnih lijekova, koje naravno mi moramo platiti iz vlastita džepa ili Roberta Whitakera koji je otkrio svo zlo moderne farmaceutske industrije povezane s psihijatrijskim i psihološkim organizacijama.

Kada je Robert Whitaker izašao u javnost s vrijednim materijalom koji objašnjava da psihijatrijski lijekovi izazivaju epidemiju mentalnih bolesti izazvao je bijesnu reakciju najvećih farmaceutskih kompanija, no ovom se novinaru istražitelji ništa nije moglo osporiti jer je podatke skupljao godinama, a sve je odlično uobličio u knjizi pod nazivom: Mad in America: Bad Science, Bad Medicine, and the Enduring Mistreatement of the Mentally Ill.“
Knjiga koju preporučamo svim našim čitateljima.

On je razotkrio kako golema industrija psihijatrijskih lijekova ugrožava američku javnost prikrivajući nebrojene slučajeve patnje najčešće prepisivanim antidepresivima i antipsihoticima.

Whitaker otkriva laži i zataškavanja te korumpiranom procesu ispitivanja lijekova koje provodi Uprava za hranu i lijekove (FDA), no također otkriva navodno neovisna istraživanja s ciljem dotjerivanja rezultata ispitivanja lijekova te prikrivanja opasnih pa čak i pogubnih nuspojava poznatih lijekova kao što su Prozac, Zoloft, Paxil i Zyprexa.

Priča postaje još strašnija kad otkrijemo agresivne taktike kojima su te divovske farmaceutske tvrtke ušutkavale ugledne kritičare, ocrnjujući ih u medijima te kako su pomoću svog novca i moći postizale da ugledni znanstvenici i istaknuti medicinski istraživači budu otpušteni jer su se usudili govoriti o opasnostima i rizicima od samoubojstva i prijevremene smrti prouzročene tim lijekovima.

Whitakerovo istraživanje otkriva kako su najpoznatiji brandovi lijekova korištenih u liječenju mentalnih poremećaja i depresije jedva nešto djelotvorniji od placebo pripravka, unatoč silnim hvalospjevima u glavnim konvencionalnim medijima.

On je javnost zaprepastio podacima koji su pokazali da ti novi psihijatrijski lijekovi izravno pridonose zabrinjavajućoj novoj epidemiji mentalnih bolesti prouzročenih samim lijekovima. Lijekovi koje liječnici prepisuju za stabiliziranje mentalnih poremećaja zapravo izazivaju patološke promjene kemijskih procesa u mozgu te uzrokuju suicidnost, manično psihotične epizode, konvulzije, dijabetes, nasilje, zatajene gušterače, metaboličke bolesti i prijevremenu smrt. Unatoč strahovitim nus-pojavama isti proizvodi donose stotine milijardi dolara njihovim tvorcima i stvarateljima DSM-a koji direktno profitiraju izmišljajući nove mentalne boleštine.

Antidepresivi, antipsihotici i psihički stimulansi svake godine donesu 76 milijardi dolara zarade u svijetu. Danas postoji oko 54 milijuna ljudi kojima su preopisani antidepresivi i koji uredno uzimaju svoje lijekove. U SAD-u je 2010. godine 20% žena svakodnevno gutalo raznorazne lijekove jer su im dijagnosticirani raznorazni mentalni poremećaji. Smatra se da je danas, taj broj puno veći, te da on raste s ekonomskom nestabilnošću i financijskim problemima.

Na žalost poznato je kako je 20 milijuna djece diljem svijeta osuđeno na uzimanje lijekova zbog dijagnosticiranja mentalnih poremećaja, bolesti i sindroma, te da većina djece zapravo ima depresiju ili je hiperaktivna. 2002. godine od 100 recepata izdanih od strane psihijatara, 50% je spadalo na antidepresive, što je donijelo čistu zaradu od 19,5 milijardi dolara.

U Francuskoj je 2010. godine 1,8 milijuna ljudi bilo na lijekovima zbog nekakvog mentalnog poremećaja, dok je 50% zaposlenih u nekom dijelu svog radnog vijeka koristilo antipsihotike i antidepresive.

U svijetu je zarada samo od antispihotika i andtidepresiva od 1986. do 2004. skočila sa pola milijarde dolara na 20 milijardi.

Teoretičari zavjere nisu luđaci

Unatoč konstantnom pritisku patokracije da počnemo sumnjati u našu zdravu pamet, da odustanemo od otvorenog i kritičkog razmišljanja, sve češće do javnosti dolaze prava nezavisna istraživanja koja su uspjela izbjeći cenzorsku i sponzorsku politiku najvećih svjetskih medija.

U znanstvenoj studiji koju  su objavili 2013. godine psiholozi Michael J. Wood i Karen M. Douglas sa Sveučilišta Kent je otkriveno kako su navodni „teoretičari zavjere“ smireniji, racionalniji i psihološki stabilniji od onih koji vjeruju zvaničnim pričama poput one o padu Blizanaca u New Yorku. Najstrašnije je što su ljudi ovce puno agresivniji te teže personaliziranim uvredama za sve one koji ne razmišljaju poput njih, s druge strane navodni teoretičari zavjera pokušavaju umiriti takve tonove te raspravu dovesti na intelektualnu razinu i argumentiranje.

Oni su svoje istraživanje sproveli na 2174 osobe koje su pismeno komentirale o događajima iz 2001., od toga je 1459 osoba spadalo u grupu teoretičara zavjere, dok je 715 spadalo u grupu koju su znanstvenici nazvali konvencionalisti. U zaključku studije stoji kako su konvencionalisti pokazali puno manju stopu mentalnog zdravlja, a još manju stopu tolerancije i uljudbene komunikacije.

Konvencionalisti su se najviše ljutili kada bi im „protivnička“ strana postavila pitanje na koje oni nisu mogli odgovoriti ili bi trebali odgovoriti na način koji ruši zvaničnu priču. S druge strane „teoretičari zavjere“ nisu pokazivali znakove nervoze kada ne bi znali odgovor niti su se pravili kao da znaju sve odgovore.
Možemo li početi razmišljati vlastitom glavom?

Možemo li početi razmišljati vlastitom glavom?

Ovo istraživanje ima iznimnu važnost zbog činjenice kako se stereotip teroetičara zavjere veže za negativne ljudske osobine poput; neprijateljskog fanatizma, isključivosti, neuljudnosti i iskrivljavanja istine kako bi isti podržali svoje uvrnute teorije. Pa ipak Wood i Douglas su te negativne osobine uglavnom otkrivali kod onih koji vjeruju vladinim pričama o napadu na Blizance.

Uzmemo li u obzir ogromnu količinu svih mogućih šarenih „pilula“ na tržištu te „poplavu“ novootkrivenih mentalnih bolesti i poremećaja, uzmemo li u obzir način na koji konvencionalisti komuniciraju s onima koji ne vjeruju u bajke vladajućih, u vodu padaju „teorije“ i bezobzirna propaganda o tome kako je navodno „tiha većina“ zdrava dok su „bukači“ kritična uma luđaci opasnih namjera i još opasnijih pitanja.

Po tko zna koji put ponavljamo kako nikome ne treba vjerovati, pa tako niti nama, svakog bi čitatelja zamolili da sami istraže podatke koje smo im ponudili, da otvorena i kritična uma uspoređuju informacije, da se sami informiraju i istražuju te da na koncu neovisno od nas i bilo koga drugoga donesu svoj vlastiti zaključak.

Na nama je hoćemo li biti i ostati ljudi ovce, (u zadnje vrijeme popularan naziv za sheeple je Charlie) ili ćemo se „naoružati“ znanjem i spoznajom.

Izvor:

It’s Official: If You Question Authority, You Are Mentally Ill

Scientific study reveals conspiracy theorists the most sane of all

Psihijatrijski lijekovi izazivaju epidemiju mentalnih bolesti

Kronologija smrtno stradalih poznatih osoba zbog proizvoda farmaceutskih kompanija

Antidepresivi su beskorisni i nepotrebni!

Sheeple – Wikipedia
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Zaključak

Komentar  Valter Fri Jan 30, 2015 11:50 am

Zato,prestanite biti "Ovca".

Informirajte se sami i donesite svoj zakljucak sami.

Tada i sami  snosite posledice svojih shvatanja i odluka.

Nije lako nebiti "Ovca" ali je dostojanstveno.

"Samo oni ljudi koji drugacije misle menjaju svet".

Ukljucite se i vi u to menjanje sveta.

Potrebno je "samo" ukljuciti svoj mozak i preuzeti odgovornost za njega.

Nezaboravite,niste sami.

Na sve sto vam nije jasno se moze negde naci odgovor.

Samo ga treba potraziti.

Ako ljudi pre nisu imali tu mogucnost informiranja,vi je danas imate.

Koristite je i vec ste prestali biti "Ovca".


Valter

bounce
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty KUDA IDEMO?

Komentar  Valter Fri Jul 31, 2015 6:37 pm

http://matrixworldhr.com/2015/02/04/sto-roditelji-trebaju-znati-o-monsantu-do-2025-svako-drugo-dijete-bit-ce-autisticno/


Što roditelji trebaju znati o Monsantu: do 2025. svako drugo dijete bit će autistično

Autor: Igor Okreša

Matrix World


Djeca su danas bolesnija nego ikad. Razni tumori, autizam, urođene mane, astma te ostale dječje bolesti i poremećaji su u stalnom porastu. Rezultati najnovijih znanstvenih istraživanja ostavljaju vrlo malo prostora za sumnju da su pesticidi jedan od ključnih pokretača ovoga trenda.

Davne 1975. godine je otkriveno kako je jedno od 5000 djece bilo autistično, 1985. jedno od 2500 djece, 1995. jedno od 500 djece, 2005. jedno od 166 djece, a danas će jedno od svakih 68-ero djece razviti autizam.

Istraživanja pokazuju da autizam nije genetska bolest, nego da je uzrok u okolišu (pesticidi, cjepiva, itd.) i na to se trebaju usredotočiti istraživanja koko bi se spriječio ovaj eksponencijalni rast stope autizma.

” Kako bismo zaustavili povećanje stope autizma u svijetu vrijeme je da krivca počnemo tražiti u našem okolišu.”  – Irva Hertz-Picciotto, profesorica epidemiologije na Kalifornijskom sveučilištu.

Dovoljna količina dokaza sada ukazuje da poljoprivredni pesticidi (među raznim drugim toksinima) igraju veliku ulogu u brzom porastu stope autizma u posljednjih nekoliko desetljeća. Viša istraživačica s MIT-a dr. Stephanie Seneff radi na podizanju svijesti o ovim činjenicama koje se još uvijek ne uspijevaju probiti od mainstream medicine i medija.
Tipičan radni dan na Monsantovim poljima. Zbog čega istraživači nose zaštitna odjela, ako su Monsatove biljke sasvim zdrave za ljudsku upotrebu?

Tipičan radni dan na Monsantovim poljima. Zbog čega istraživači nose zaštitna odjela, ako su Monsatove biljke sasvim zdrave za ljudsku upotrebu?

Dr. Stephanie Seneff tvrdi: ”Ovim tempom rasta stope do 2025. svako drugo dijete bit će autistično.”

Sneff je prezentirala podatke koji potvrđuju korelaciju između porasta upotrebe Monsantovog herbicida Roundup (s aktivnim sastojkom glifosatom) na usjevima i rasta stope autizma. Ovo svakako daje istraživačima puno materijala za razmišljanje s obzirom na drugo istraživanje dr. Sneff koje pokazuje da su simptomi autizma jednaki simptomima trovanja glifosfatom.

Iako istraživanja pokazuju korelaciju ona ne dokazuju da je glifosat direktni krivac za porast autizma. S druge strane imamo dovoljno informacija i istraživanja koja pokazuju da bi glifosat mogao biti jedan faktor (od mnogih) a dr. Sneff tvrdi da jest. Pesticidi su povezni s brojnim poremećajima i bolestima od Parkinsove i Alzheimerove bolesti do raznih tumora i autizma.

Dr. Sneff također smatra da su cjepiva koja sadrže živu također jedan od krivaca za autizam.

Dr. Sneff  ukazuje na činjenicu da Monsanto tvrdi da glifosat nije otrovan (unatoč brojnim istraživanjima koja pokazuju da jest), jer naše stanice ne obavljaju tzv. ”šikamat” sintezu. Ono što je važno napomenuti da naša crijeva doista obavljaju tu sintezu a ona je ključna za opskrbu našeg organizma esencijalnim aminokiselinama (između ostaloga). Zdravlje probavnoga sustava je od ključne važnosti za zdravlje cijelog tijela, tako da su ove stvari vrlo uznemirujuće.

Dr. Sneff također ukazuje na činjenicu da unutar glifosata postoje i drugi sastojci koji imaju toksično djelovanje.

Da se čovjek zapita, zar ne? Kako korporacije poput Monsanta mogu tvrditi da je glifosat siguran, unatoč svim dokazima koji upućuju na suprotni?
Jedan od najtoksičnijih preparata na tržištu je Mondantov Roundup.

Jedan od najtoksičnijih pesticida i herbicida na tržištu je Monsantov Roundup.

Uvriježeno je mišljenje da je Roundup jedan od najsigurnijih pesticida. Unatoč svojoj reputaciji Roundup je daleko najotrovniji od svih pesticida i herbicida testiranih u laboratoriju. Ova nedosljednost između znanstvenih činjenica i industrijskih zahtjeva može se pripisati velikim ekonomskim interesima zbog kojih se krivotvore rezultati procjena rizika za zdravlje ljudi u korist profita.

Imajte na umu da je upotreba glifosata porasla za 1500 % od 1995. do 2005., te da se 12 milijuna litara koristi svake godine na više od milijardu hektara. Čak je pronađen i u uzorcima majčinog mlijeka i urina u ljudima širom Europe.

Glavni toksični učinci glifosata koje je utvrdila dr. Sneff su slijedeći:

   Ubija korisne crijevne bakterije i potiče rast patogena
   Ometa funkciju citokroma P450 (CYP enzimi)
   Uklanja vrlo važne minerale iz tijela (željezo, mangan, kobalt
   Ometa sintezu aromatskih aminokiselina i metionina što dovodi do manjka kritičnih neurotransmitera i folata
   Narušava sintezu i distribuciju sulfata

Pesticidi koji se prodaju i koriste su i do 1000 puta otrovniji od onoga što tvrde regulatori. Roundup je zapravo najotrovniji od svih herbicida i pesticida koji se koriste. Postoji ogromna količina dokaza koji upućuju na loše i krivotvorene sigurnosne procjene.
Monsatno na godišnjoj razini plaća na milijune dolara kako bi potkupljivao najvažnije američke političare.

Monsatno na godišnjoj razini plaća na milijune dolara kako bi potkupljivao najvažnije američke političare. 2008. i 2009. godine senatori i kongresmeni u SAD-u su dobili gotovo deset milijuna Monsantovih dolara kako bi ova kompanija ostala nedodirljiva.

Postoji mnogi poznati bio-markeri autizma. To su: niske vrijednosti sulfata, poremećaji crijevnih bakterija, upale crijeva, nedostatak serotonina i melatonina, mitohondrijski poremećaj, nedostatak cinka i željeza itd. Dr. Sneff ukazuje da su svi ovi poremećaji jednaki učincima koje glifosat ima na biološke sustave.

Promjene u poljoprivredi donijele su promjene u profilima bolesti. Pretvorili smo se iz vrlo zdravog društva u društvo s viskom stopama tumora, urođenih mana te vrlo rijetkih pa čak i nekih nepoznatih bolesti. Duhanska industrija demantirala je vezu između raka i pušenja, trebala su proći desetljeća da bi se došlo do istine. Biotehnološke korporacije iste su kao i duhanske, važan im je samo profit dok im posljedice koje njihovi proizvodi imaju na zdravlje ljudi nisu važne.

Postoji velik broj istraživanja koja se trenutno provode kako bi se utvrdila veza toksina iz okoliša (tu spadaju i poljoprivredni pesticidi) i autizma i drugih bolesti i poremećaja.

Na primjer istraživanjem koje je napravljeno na kalifornijskom sveučilištu utvrđeno je da kod trudnica koja žive blizu polja  ili farme gdje se koriste ili su se koristili pesticidi postoji 70% veći rizik od rađanja djeteta s autizmom ili nekim drugim poremećajem.

Ovo istraživanje potvrđuje ranija istraživanja koja pokazuju da postoji veza između rađanja djeteta s autizmom i prenatalnog izlaganja poljoprivrednim kemikalijama u Kaliforniji. Iako još uvijek treba utvrditi da li su određene podskupine osjetljivije na kemijske spojeve od drugih poruka je vrlo jasna: žene koje su trudne trebale bi voditi posebnu brigu da izbjegavaju kontakt s poljoprivrednim kemikalijama.

Novo istraživanje koju su napravili istraživači sa Sveučilišta u Chicagu pokazuje da su autizam i drugi poremećaji povezani s izlaganjem štetnim čimbenicima iz okoliša tijekom vrlo rane faze života djeteta.

U drugom slučaju skupina znanstvenika napravila je sveobuhvatni pregled podataka koji pokazuju kako su europski regulatori znali da Monsantov glifosat uzrokuje niz prirođenih mana i malformacija mozga još od 2002. godine. Regulatori su obmanuli javnost o sigurnosti glifosata, te je njemački savezni ured za zaštitu potrošača i sigurnosti hrane rekao europskoj komisiji da ne postoje dokazi koji ukazuju da glifosat uzrokuje urođene mane. Zapravo postoji mnogo istraživanja koja potvrđuje da majke koje su izložene široko korištenim ”sigurnim” pesticidima rađaju djecu s nižim koeficijentom inteligencije, strukturnim abnormalnostima u mozgu, poremećajima u ponašanju, smanjenim motoričkim sposobnostima, većom stopom tumora na mozgu i malom veličinom glave.

Ono što je užasno jest da smo upoznati s tim opasnostima a nismo učinili gotovo ništa po tom pitanju. Prije gotovo 20 godina znanstvenici američkog nacionalnog istraživačkog vijeća pozvali su na brzu akciju kako bi se zaštitila mlada i rastuća tijela od pesticida, ipak i danas su djeca na mjestima gdje se igraju, uče i žive izložena pesticidima za koje se zna da su štetni.

Izvori:

What parents need to know about Monsanto: “By 2025 one in two children will be autistic”

What Parents Need To Know About Monsanto


Sad vi procitajte jos jednom.

Razmislite o svemu i donesite svoj zakljucak.

A moglo je biti drugacije.



Valter


silent
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty MI KRATKOVIDI NISMO!

Komentar  Valter Tue Feb 23, 2016 10:23 pm

Evolucija je dug proces.

Neki su u mogucnosti to da shvate dok drugima treba neko drugi da pokaze put.

Taj put nije nikada isti kao onaj koji sam izaberes i ides.

Ceo svet ga je postovao.

Samo nasi ljudi su ga izdali.

Mi necemo.



Valter


bounce
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Psihopati i sociopati su oko nas...

Komentar  Slaven Tue Apr 04, 2017 6:41 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Odgovor

Komentar  Valter Wed Apr 05, 2017 12:25 pm




Nije tesko doneti ovaj zakljucak.

Teze je pronaci izlaz i ove situacije,u koju su nas uvalili nacioanlisti.

Najvise nas uvalise "OVCE",koje izgleda ni dana danasnjeg ne shvataju u sta su nas sve uvalili verujuci u "Bajke" koje su im sevirali nacionalisti.

Koliko je to opasno se pozna i po tome sto se ta "situacija" siri po celome svetu kao kuga.

"JUNACINE" nidje nema.

Pokupise lovu,i sada ih zabole.

Samo velika istina nikoga nece zaobici.

Tako da ce kad ta (nazalost uvek prvo nevine) i oni biti pogodjeni njome.

"Lipsi magarče,do zelene trave".



Valter

Razz
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty ?

Komentar  Valter Wed Aug 23, 2017 10:31 am

www.express.hr/life/ovako-su-ustase-djeci-ispirale-mozak-11786

Ovako su ustaše djeci ispirale mozak
Piše Raif Okić


Časopisi namijenjeni djeci mlađoj od 11 godina bili su prepuni ustaške simbolike i pokušaja indoktrinacije

Uspostavom Nezavisne države Hrvatske uspostavljen je čitav novi društveni ustroj i sve je bilo podređeno preodgoju svekolikog stanovništva. Tako je donesen i poseban pravilnik o načinu organizacije djece i mladeži u NDH.

Kako to opisuje Petar Macut:

"Prve naznake rješavanja problema ustroja mladeži u Ustaškom pokretu nalazimo već u svibnju osnivanjem zapovjedništva za vojnu prednaobrazbu kao i radnu službu mladosti. Krajem lipnja Poglavnik donosi Odredbu o sastavu Ustaškog pokreta koji se dijeli na tri grane: političko-organizacijsku, Ustašku vojnicu te Ustašku nadzornu službu. Briga o mladeži pripala je grani političke organizacije pokreta. "Posebno polje rada jest organiziranje i odgoj ustaškog Podmladka unutar Ustaškog pokreta, koji će biti svrstan u postrojbe." Iz ovako nedefinirane odredbe jasno se vidi da konačna odluka o načinu ustroja mladeži još nije donesena. Taj problem riješen je Zakonskom odredbom o osnivanju Ustaške mladeži od 12. srpnja 1941. godine. Cjelokupna mladež svrstana je u četiri dobne skupine podijeljene po spolovima. Ustaška uzdanica okupljala je djecu od 7 do 11 godina. Ustaški junaci su bili djeca od 11 do 15 godina. Ustaška Starčevićanska mladež obuhvaćala je mladež od 15 do 18 godina. Mladež na fakultetima su sačinjavali svi sveučilištarci i sveučilištarke, koji su već ranije organizirani u posebnom stožeru."
Dinko i Nada Šakić
Veliki feljton Top News
Ovaj dokument spasio je tisuće ustaških zločinaca

Najmlađem dijelu ustaške mladeži bio je posvećen i istoimeni časopis, Ustaška uzdanica. Izlazio je taj časopis od 1. listopada 1941. do 1945. godine. Na prvi pogled može se činiti kao sasvim obična tiskovina za djecu zato što su naslovnicu krasile šarolike ilustracije, često prikazujući zaigranu djecu pod budnim okom ustaša, ali riječ je bilo o indoktrinaciji. Bio je toga potpuno svjestan i Julije Makanac, tadašnji šef ustaške mladeži koji je najviše vremena posvetio ispravnom tumačenju "poviesti". Kako to Macut tvrdi, svojim intelektualnim radom Makanac je kao autor niza brošura političko-propagandne provenijencije znatno je utjecao na formiranje svjetonazora članova Ustaške mladeži.

Ustaška uzdanica - časopis za djecu

Macut pak napominje da je tijekom 1942. godine časopis Dužnostnik zamijenio pojedine časopise namijenjene različitm dobnim kategorijama ustaške mladeži.

1942. godine je Makanac izdao čak i smjernice za rad upravitelja za duhovni odgoj:

"Dok je zadaća odjelnih upravitelja za promičbu, da se pobrinu, da se izdanja Ustaške mladeži kao i knjige i brošure preporučene po Zapovjedničtvu što više među pripadnicima Ustačke mladeži šire, zadaća je odjelnih upravitelja za duhovni odgoj, da se pobrinu da svi oni duševni i idejni sadržaji, što se u tim izdanjima nalaze, zaista prodru u dušu i misao onih, kojima su namijenjeni."


Ko iskrivljuje istinu je pitanje sad?

Zato je neophodno da se svako od nas pravilno informira.

Samo citanjem i "jedne" i "druge" strane.

Ponekad pomaze citanje i "trece" strane.

Jedino na taj nacin se moze doci (pod uslovom da je mozak zdrav) i do pravilnog zakljucka.

Pa u interesu vase buducnosti,citajt,citajte i citajte.

Unapredjujte svoje znanje.



Valter

pirat
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty NIVO INTELIGENCIJE....

Komentar  Valter Mon Mar 19, 2018 9:42 am

DRUGI VIDE ONO STO KRATKOVIDI KOD NAS NECE




Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty ŽIVI I PUSTI DA ŽIVE!

Komentar  Slaven Tue Dec 24, 2019 6:22 pm

ŽIVI I PUSTI DA ŽIVE:
Vojnici protiv zapovjednika - Priča o spontanim božićnim primirjima u Prvom svjetskom ratu je priča o ljudskosti koja se ne predaje

PIŠE: Marko K. |

Tijekom prve godine Prvog svjetskog rata, na Badnjak 1914., uzduž zapadnog fronta dogodilo se nešto uistinu fascinantno - niz tzv. "božićnih primirja", neslužbenih prekida vatre. Oružje je utihnulo, a međusobno suprotstavljeni vojnici prišli su jedni drugima, igrali nogomet na "ničijoj zemlji", zajedno sudjelovali u sprovodima za poginule, razmjenjivali hranu, cigarete, suvenire...

Bio je to snažan simbol ljudskosti u inače krajnje neljudskom stanju, tada najvećem ratu u ljudskoj povijesti.

Dakako, bila je to još rana faza strašnog rata, tek 5. od ukupno 51 mjesec koliko će Prvi svjetski rat potrajati. Zapovjednici generalno nisu podržavali ovakvo ponašanje, no na nekim mjestima su "okrenuli glavu" pošto je i njima dobro došao predah da naprave reviziju daljnje strategije - naime u to vrijeme već je na snagu stupio veliki zastoj i s jedne i s druge strane po pitanju "utrke prema moru". Položaji su se ukopavali, najkrvaviji rat tek je slijedio...


Vojnici, međusobni "neprijatelji", igraju nogomet za Božić 1914.
Ipak, na nekim mjestima zapovjednici su strogo zabranili bilo kakav prekid vatre te se vojnike tjeralo, očigledno protiv njihove volje, da nastave sukob. Negdje im je pak dopušteno tek da razmjene tijela ubijenih s neprijateljem.

Iduće godine vojnici su ponovno pokušali uspostaviti božićna primirja, ali nikada više kao 1914. - visoko zapovjedništvo s jedne i druge strane odlučilo je stati tome na kraj pod svaku cijenu uvodeći oštre kazne za takvo ponašanje, a od 1916. vojnicima je zabranjeno organiziranje bilo kakvog prekida vatre. Nažalost, do te 1916. rat je postao toliko strašan da je već ubio onu ljudskost koja je postojala 1914. - beskonačni niz mrtvih, uporaba kemijskog otrova, strašna stradanja u bitkama za Somme i Verdun, sve to je dovelo do toga da ni mnogim vojnicima više nije bilo do primirja, do nogometa, do razmjene cigareta... ubijena je ideja da se s druge strane fronte, rova, nalazi čovjek poput njih.

Koncept "živi i pusti da žive" sistematski je eliminiran iz redova vojske. Zapovjedni kadar zaključio je da humanosti nema mjesta na bojišnici, da se vojnika mora pretvoriti samo u stroj za ubijanja, u običnog pijuna koji će se pomicati na krvavoj šahovskoj ploči.

U to se vojnike sistematski pretvara i danas, to je sastavni dio "obuke". U narednim ratovima vidjet ćemo do koje mjere će dehumanizacija na površinu svijetu donijeti najstrašnije ratne zločine, želju za istrebljenjem, pomanjkanje bilo kakvog osjećaja međusobne povezanosti.

Ali Božić 1914. na zapadnoj fronti se dogodio, i ne smije pasti u zaborav. I prije Božića vojnici su već počeli stupati u međusobni kontakt. Još početkom prosinca 1914. kada je u večernjim satima trajao prekid vatre od pola sata kako bi se pokupila tijela ubijenih, vojnici bi se susretali, porazgovarali, razmjenjivali bi novine... 1. prosinca 1914. jedan britanski vojnik zapisao je u svoj dnevnik srdačan posjet njemačkog vodnika koji je tog jutra navratio da pita "kako su".

Božić 1914. bio je jedan od najunikatnijih dana u ljudskoj povijesti

Isto kako u dnevnicima vojnika sve tri vojske (britanske, francuske i njemačke) možemo pronaći priče o ovakvim gotovo prijateljskim susretima, tako nalazimo i razmišljanja zapovjednika koji su od početka bili krajnje negativno nastrojeni prema ovim kontaktima. Mladi Charles de Gaulle, koji će kasnije postati istaknuti vojskovođa u Drugom svjetskom ratu te francuski predsjednik, zapisao je 7. prosinca 1914: "Jadno je vidjeti francusku pješadiju kako je u stanju ne napadati neprijatelja". Zapovjednik pak francuske 10. armije, Victor d'Urbal, istaknuo je: "Doći će do ozbiljnih posljedica ukoliko dozvolimo da se vojnici dobro upoznaju sa svojim neprijateljima iz susjedstva".

Kako su uopće "uspostavljana" ova prva neformalna primirja (prije onog masovnog na Božić 1914.)? Jednostavno je - vojnici su bili u rovovima, blizu jedni drugima, tako da su mogli si dovikivati. Činjenica je da su brojni njemački vojnici pred rat radili u Engleskoj te su dobro poznavali engleski jezik, ali i kulturu, što je omogućilo da se lakše zbliže s britanskim vojnicima.


Vojnik nosi darove u "susjedni" rov
Neki Nijemci su čak imali djevojke u Engleskoj te su im preko britanskih vojnika slali ljubavna pisma. Drugi su pak voljeli razgovarati o rezultatima engleske nogometne lige.

Odnos između njemačkih i francuskih vojnika bio je nešto manje prisan, no brojna primirja su također zabilježena. Činjenica jest da su mnogi vojnici poznavali jezik ovog drugog što je svakako pomoglo u uspostavljanju kontakta.

Iako su ovi slučajevi najčešće zabilježeni na zapadnom frontu, slične priče događale su se i drugdje - spontani prekidi vatre i druženje vojnika događalo se i na istočnom frontu, između ruskih i austrougarskih vojnika.

Jezik je važan, no koji je "univerzalni jezik" koji spaja ljude cijelog svijeta? Glazba, dakako. Glazba je odigrala vrlo važnu ulogu u stvaranju prijateljstva među službenim neprijateljima. U večernjim satima znala se izmjenjivati pjesma - jedan rov bi otpjevao svoju, da bi se zatim iz drugog rova začula i njihova pjesma. Britanski časnik Edward Hulse u svom dnevniku čak piše kako se planira "božićna zabava" ne bi li se vojnici mogli naći i zajedno pjevati pjesme koje su već naučili jedni od drugih, a vrlo popularne su bile i "'Auld lang syne" i "Deutschland Über Alles"!

Zapravo sve je i počelo s pjesmom, spontano... Nijemci su za Badnjak "okitili" svoje rovove. Stavili su dekoraciju na borove, zapalili svijeće i počeli pjevati božićne pjesme. Čuvši to britanski vojnici počeli su pjevati i svoje. Uskoro su jedni i drugi pjevali sve glasnije, znajući da ih ovi "preko puta" čuju. Kako je padala noć i približavao se Božić neki vojnici su samoinicijativno izašli iz rovova i zakoračili na ničiju zemlju. Rat je očekivao da budu odmah ubijeni po izlasku iz rova, ali vatre s druge strane nije bilo. Krenuli su naprijed, hodajući preko artiljerijom već izbušene zemlje, prema "neprijateljskom" rovu, noseći poklone. Razne stvari su se nosile kao pokloni, ono što su imali na raspolaganju u datim okolnostima... hranu, cigarete, suvenire, alkohol, pa čak i gumbe i šešire.

Artiljerija je utihnula. Na Badnju noć 1914. zavladala je tišina oružja i zvuk pjesme. Umjesto eksplozija noć su obasjavale svijeće. Prvi koji je prešao na drugu stranu i uskliknuo "Sretan Božić!" zaslužuje svu zahvalnost ovog svijeta, jer u njemu je bilo ono što ljude čini ljudima čak i kada im je naređeno da moraju postati zvijeri. Ne znamo njegovo ime, ali znamo da je postojao. Njegovo srce ispunila je pjesma, prognala svu mržnju i više nije bilo puta natrag.

Uskoro je krenula lančana reakcija. Nakon više mjeseci ljudi izlaze iz rovova. Prelaze na drugu stranu, s pjesmom, spremni zagrliti onog koji je bačen u ovaj pakao da pogine na identičan način...

Procjenjuje se kako je više od 100,000 vojnika sudjelovalo u ovome. Rat je stao, na trenutak. Ali i svi oni koji su te noći imali priliku sudjelovati u nečem jedinstvenom sa strahom su čekali novi dan kada će ponovno morati biti smrtni neprijatelji... Na mnogim mjestima prekid vatre potrajao je tijekom Božića i sukobi su se nastavili već 26. prosinca. Na nekim pak mjestima je primirje potrajalo sve do Nove godine.

Mogli bismo pisati o tome što je slijedilo nakon, o milijunima koji će izginuti tijekom Prvog svjetskog rata, ali nemojmo, o tim strahotama znamo i previše. Umjesto toga završimo ovaj tekst s pismom 19-godišnjeg engleskog vojnika Henrya Williamsona koji je u jutro nakon Božića 1914. pisao svojoj majci u London:

"Draga majko. Pišem ti ovo pismo iz rovova. Ovdje je 11 sati ujutro. Pored mene je vatra naložena koksom. Preko puta mene je rupa ispunjena sa slamom. Tlo je blatnjavo ovdje, no zaleđeno je na drugim mjestima. U mojim ustima je lula. U luli se nalazi duhan. Dakako, kažeš, ali čekaj! U luli je njemački duhan! Haha, misliš si sada da je to od nekakvog zarobljenika ili da je duhan pronađen u zarobljenom rovu. Ali ne! To je duhan od njemačkog vojnika. Da majko, živućeg njemačkog vojnika iz njegovog rova. Jučer su britanski i njemački vojnici izašli iz svojih rovova, rukovali se na zemlji između rovova, razmjenjivali darove, suvenire... Da, tijekom cijelog Božića i upravo dok ti ovo pišem. Zar nije to prekrasno?".



https://www.advance.hr/tekst/zivi-i-pusti-da-zive-vojnici-protiv-zapovjednika-prica-o-spontanim-bozicnim-primirjima-u-prvom-svjetskom-ratu-je-prica-o-ljudskosti-koja-se-ne-predaje/


Slaven: komentar modifikovan dana: Thu Apr 09, 2020 9:42 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Što se u životu događa naivcima...

Komentar  Slaven Thu Dec 26, 2019 9:59 pm

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA No10


Slaven: komentar modifikovan dana: Thu Apr 09, 2020 9:43 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Slaven Tue Mar 31, 2020 2:03 pm

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Slaven Mon Jan 04, 2021 2:44 am

Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Valter Wed Feb 10, 2021 12:39 am

Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Slaven Wed Feb 10, 2021 1:23 am

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Martin10


PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Distan12
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Slaven Tue Apr 20, 2021 5:27 am

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Istina18
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Slaven Wed Apr 28, 2021 11:21 am

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Branko10


PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Rat17
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Slaven Sun May 02, 2021 2:10 pm

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Istina20
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Slaven Tue May 04, 2021 6:46 am

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Cb10


PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Svet10
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Slaven Sat May 08, 2021 9:37 pm

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empath10


https://matrixworldhr.com/2016/01/21/jeste-li-apat-ili-empat/


https://matrixworldhr.com/2016/02/04/mikroekspresija-znate-li-prepoznati-lazova/


S obzirom na patokraciju – vladavinu psihopata,koja se nametnula u svim oblicima političkih i socijalnih organiziranja,od demokracije do nepotizma, jasno nam je da živimo u društvu u kojem vladaju vampiri.

Treba li se onda uopće i čuditi da živimo u društvu koje boluje od mamurluka izazvanog sve većim brojem ugriza krvopija?

U slijedećem dijelu ćemo se posebno pozabaviti „krvopijama“ koje isisavaju cijele države,koje stvaraju democide,uništavaju globalne resurse i prirodu i koje od nas stvaraju lovinu.



https://matrixworldhr.com/2013/07/01/drustveni-mamurluk-kako-nas-devastiraju-emocionalni-i-energetski-vampiri/
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA Empty Re: PSIHOLOGIJA I EVOLUCIJA ČOVJEKA

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 1/2 1, 2  Next

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu