SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".
SFRJ4EVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» MUZIKA KOJA POGAĐA U DUŠU...
TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA EmptySun Mar 17, 2024 1:07 am by Valter

» DOKAZI, CEGA ....
TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA EmptySat Jan 20, 2024 10:57 pm by Valter

» "KUD PLOVI OVAJ BROD?"
TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA EmptyMon Jan 15, 2024 12:48 am by Valter

» DALI ZNATE ZA OVO?
TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA EmptySat Jan 06, 2024 1:01 am by Valter

» TKO SNOSI NAJVEĆU ODGOVORNOST?
TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA EmptyMon Dec 25, 2023 11:43 pm by Valter

» KRIVI SMO MI!
TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA EmptyMon Dec 25, 2023 12:38 am by Valter

» ISTORIJA JUGOSLAVIJE
TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA EmptyTue Nov 28, 2023 11:15 pm by Valter

» GOVORI DRUGA TITA
TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA EmptyTue Nov 28, 2023 10:48 pm by Valter

» TEžINA LANACA(BORIS MALAGURSKI)
TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA EmptyTue Nov 28, 2023 10:40 pm by Valter

Gallery


TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA Empty
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Affiliates
free forum
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA

3 posters

Go down

TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA Empty Jedan komentar

Komentar  Lune Tue Jul 16, 2013 3:02 pm

Poslao : TNT
Datum : 29.10.2004.

Volio sam ga, volim ga, i voljet cu ga. Zasto?Jednostavno,kad smo ga imali, imali smo SVE. I slobode, i para, i
najjaci pasos, i bezbrizno djetinjstvo, i lijepu mladost.Boli me sto to nasa djeca nikad nece imati.Ko od nas ima na
zidu sliku SVOG predsjedika? Kojeg? Ja ga imam. Da me sjeca.Jer niko mi ne moze izbrisati moja bezbrizna ljetovanja na moru bez kinte, moj dusevni mir (koji sam mislio da MORA biti tako), a on je tome bio zasluzan. Mozda ove mladje generacije ne misle tako, ali uz duzno postovanje, tako je bilo. Nije nama bilo bitno u Cajevcu, KAB-u, basti doma jnaitd. i td. kako se ko zove, ko mu je otac, mati iz kojeg su kraja, bili smo RAJA. Kad su dosli njegovi robijasi na vlast, sve se usralo. Zasto nasa djeca nisu imali to sto mi,zasto ne kontove kod parkica, kod kina Palas, Kozare? Zivot tece dalje, sve se promijenilo i mijenja. Pricajte djeci o nasoj lijepoj mladosti. A mi? Samar na ledja, i vozi dalje.Sve kao neki neodsanjani san i teska mora. Nemojte se zavaravati. Nije nama dobro. Dobro JE BILO.


Sad Sad Sad
Lune
Lune

Broj postova : 430
Location : Beograd
Registration date : 2013-05-17

Na vrh Go down

TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA Empty Sarajevo..

Komentar  Lune Sat Aug 09, 2014 1:05 pm

A drugi, meni nepoznat, dodao je: “Nek je vlast i u rukama crnog vraga samo da nije u rukama komunista“. Pamtim i da sam, kad sam odlazio kući, pred zgradom Skupštine vidio čovjeka koji je nosio veliku Titinu sliku. Meni je Tito ubio oca informbirovca, ali nisam zaboravio da sam ga od tog trenutka počeo malo drukčije gledati. Docnije, nije se jednom dešavalo, kad vidim šta radi demokratska ološ koja Titu naziva diktatorom, da javno kažem: “Đe si, diktaturo, stope ti ljubim!“  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Cool
Lune
Lune

Broj postova : 430
Location : Beograd
Registration date : 2013-05-17

Na vrh Go down

TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA Empty Odgovor

Komentar  Valter Mon Aug 11, 2014 5:13 pm

Lune (citat):Poslao : TNT
Datum : 29.10.2004.

Volio sam ga,volim ga,i voljet cu ga.Zasto?Jednostavno,kad smo ga imali, imali smo SVE. I slobode, i para, i
najjaci pasos, i bezbrizno djetinjstvo, i lijepu mladost.Boli me sto to nasa djeca nikad nece imati.Ko od nas ima na
zidu sliku SVOG predsjedika? Kojeg? Ja ga imam. Da me sjeca.Jer niko mi ne moze izbrisati moja bezbrizna ljetovanja na moru bez kinte, moj dusevni mir (koji sam mislio da MORA biti tako), a on je tome bio zasluzan. Mozda ove mladje generacije ne misle tako, ali uz duzno postovanje, tako je bilo. Nije nama bilo bitno u Cajevcu, KAB-u, basti doma jnaitd. i td. kako se ko zove, ko mu je otac, mati iz kojeg su kraja, bili smo RAJA. Kad su dosli njegovi robijasi na vlast, sve se usralo. Zasto nasa djeca nisu imali to sto mi,zasto ne kontove kod parkica, kod kina Palas, Kozare? Zivot tece dalje, sve se promijenilo i mijenja. Pricajte djeci o nasoj lijepoj mladosti. A mi? Samar na ledja, i vozi dalje.Sve kao neki neodsanjani san i teska mora. Nemojte se zavaravati. Nije nama dobro. Dobro JE BILO.


Sad Sad Sad

Druze Lune,
razumem te.

I to je bas ono sto je najtuznije u celoj nasoj tragediji.

Toliko je "Jugoslovena" koji su postali " "Ovce" i to velike.

Ćute i trpe "demokraciju".

Naravno i sve ono sto sa njom ide.

Kada bi samo pogledali one izjave druga Tita (na YOU TUB) bi videli (u stvari svi i znaju ) da nije bila njegova "politika" ta koja nas je u sve ovo uvalila.

Nedavno sam cuo,da je Tito napravio ugovor sa amerima da nasa juga traje 50 god i zatim .....?

To je izjavila jedna osoba koja je iz pedeset i neke.

I sa takvima je trebalo izgradjivati radnicko samoupravljanje. Rolling Eyes 

Ma (sto rece jedan moj prijatelj ) :"Ma nema sanse".

I tako i jeste.

Ocito je da diploma Fakulteta nije merilo nivoa inteligencije. Surprised 

Ako nema urodjene,prirodne inteligencije i patriotizma u coveku je sve uzalud. cyclops 

Zato se sve u " ovom" pravcu i krece.

Ako ni sada nije jasno u kom pravcu,ukljuci (citaoce) tv

Pogledaj vesti i samo ce ti se kazati


( sto rece Djoka B).

Valter

 Suspect
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA Empty STVARNO JE....

Komentar  Valter Thu Jan 05, 2017 11:43 pm




Ocitii dokaz "totalitaranog" sistema  koji smo imali.

Slusaj i sve ce ti biti jasno.

Ko je ovde lud,a kome "smrde noge" ???







Valter


tongue
Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA Empty Jugosloveni

Komentar  Lune Fri Jan 06, 2017 2:48 am

Jugosloveni, kako genetski, tako i drugi postoje, ali,dobro osmisljena invazija, podrzana od domacih izdajnika,je okupirala medije,bilo mitom,bilo korupcijom,"donacijom".. tako da Jugosloveni nisu u situaciji,da se obracaju javnosti, niti komuniiraju medju sobom na "javnoj sceni".Opravdan je i strah,od aveti proslosti, cetnika,ustasa,jer, to nisu normalni ljudi, zato i reklamiraju svoje "monstrum pretke", strah je veoma vazan kod njih, za kontrolu sirokih narodnih masa, uspavanih u miru. Ali, ostaje pravilo, priznato ili ne, da "JUGOSLOVEN, GDE GOD KROCI NOGOM JE TLE JUGOSLAVIJE" privremeno,posredno sa izdajnicima okupirano. Twisted Evil
Lune
Lune

Broj postova : 430
Location : Beograd
Registration date : 2013-05-17

Na vrh Go down

TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA Empty Re: TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA

Komentar  Valter Thu Nov 28, 2019 11:25 pm

Valter
Valter
Admin

Broj postova : 9623
Age : 71
Location : schweiz
Registration date : 2008-01-11

https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Na vrh Go down

TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA Empty Re: TITOVA JUGOSLAVIJA U SRCIMA BOSANACA I HERCEGOVACA

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu