SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

SFRJ4EVER
"SAMO ZAJEDNO SMO JACI"

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".
SFRJ4EVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» MUZIKA KOJA POGAĐA U DUŠU...
SPORTSKA PROSTITUCIJA EmptySun Mar 17, 2024 1:07 am by Valter

» DOKAZI, CEGA ....
SPORTSKA PROSTITUCIJA EmptySat Jan 20, 2024 10:57 pm by Valter

» "KUD PLOVI OVAJ BROD?"
SPORTSKA PROSTITUCIJA EmptyMon Jan 15, 2024 12:48 am by Valter

» DALI ZNATE ZA OVO?
SPORTSKA PROSTITUCIJA EmptySat Jan 06, 2024 1:01 am by Valter

» TKO SNOSI NAJVEĆU ODGOVORNOST?
SPORTSKA PROSTITUCIJA EmptyMon Dec 25, 2023 11:43 pm by Valter

» KRIVI SMO MI!
SPORTSKA PROSTITUCIJA EmptyMon Dec 25, 2023 12:38 am by Valter

» ISTORIJA JUGOSLAVIJE
SPORTSKA PROSTITUCIJA EmptyTue Nov 28, 2023 11:15 pm by Valter

» GOVORI DRUGA TITA
SPORTSKA PROSTITUCIJA EmptyTue Nov 28, 2023 10:48 pm by Valter

» TEžINA LANACA(BORIS MALAGURSKI)
SPORTSKA PROSTITUCIJA EmptyTue Nov 28, 2023 10:40 pm by Valter

Gallery


SPORTSKA PROSTITUCIJA Empty
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Affiliates
free forum
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

SPORTSKA PROSTITUCIJA

2 posters

Go down

SPORTSKA PROSTITUCIJA Empty SPORTSKA PROSTITUCIJA

Komentar  Slaven Wed Sep 10, 2008 5:27 am

"ODE DUJE DRAGANJA U KATAR"


"Duje je i službeno postao al-Draganja,a u budućnosti mu se smiješi i do pet milijuna dolara.


Igra pokvarenog telefona između Hrvatskog plivačkog saveza i Croatia osiguranja samo je svemu odmogla.


'Duje ostaje, Duje odlazi' - mjesecima je najbolji hrvatski plivač punio stupce hrvatskih novina,nagađalo se što mu se mota po glavi,svi su nastojali prejudicirati njegovu odluku,koristeći se,naravno,'pouzdanim izvorima'.

A svjetski doprvak iz Montreala cijelo je to vrijeme mudro šutio.

I kada je igra 'pokvarenog telefona' na relaciji između HPS-a i Croatia osiguranja dosegla razinu 'teatra apsurda',Duje je,čini se,prelomio u sebi i hrvatskoj javnosti priopćio -

'Odlazim!'.


Prihvatio je ponudu Katara i u nastavku karijere nastupat će pod zastavom te zemlje.

Milijunska dolarska ponuda očito se nije mogla odbiti,a vjerojatno su ga i Katarani požurivali jer sljedeće su godine domaćini Sveazijskih igara na kojima žele osvojiti što više medalja.


U izjavi koju je poslao hrvatskim medijima,Duje se zahvalio svima koji su činili napore da on ipak ostane u Hrvatskoj i među ostalim istaknuo:

"Ponudu Plivačkog saveza Katara sam prihvatio i od sljedeće godine oni će biti moji sponzori.

Moja putovnica je već bila izvađena početkom kolovoza,ali i dalje u srcu sam se nadao da će se situacija promijeniti,ali ta moja nada je opet,kao i u prijašnjim situacijama, uništena.

Pokušaji da u Hrvatskoj nađem sponzora koji bi mi pomogli,nisu uspjeli.

Osobno sam kontaktirao najveće hrvatske firme,ali odgovor je uvijek bio negativan.

Katar s druge strane otvara nove izazove
.

Uz jedinstvenu financijsku podršku,tu je još uzbudljivije okupljanje nekoliko plivača iz svjetskog vrha s ciljem da se suprotstavimo velikim plivačkim izazovima,a i samom statusu plivačkog sporta.

Biti sudionikom toga novog 'vala',u mom sportu do sada nezabilježenog, za mene osobno je veliki motiv i čast.

Hrvatske putovnice se ne odričem,kao ni domovine,kao ni svoje vjere.

Nitko od mene to nije tražio,niti je to moguće učiniti.

Veliko hvala mom klubu Primorje Erste banci,čiji član ostajem i za koji ću i dalje nastupati.

I na kraju bih se samo želio ispričati hrvatskom narodu koji je bio svjedok ove gorke sapunice",napisao je Draganja u svom priopćenju.


Oni koji bolje poznaju prilike u obitelji Draganja kažu da je otac Pero više od sina naginjao da se bogata katarska ponuda prihvati jer bi u sljedećih nekoliko godina mogao zaraditi i do pet milijuna dolara.

"Jako mi je žao.

Znao sam da dolazi odluka,ali nadao sam se da će biti drukčija.

Mi smo sa svoje strane pokušali sve da ostane.

Želim mu puno sreće i hvala mu na svemu što je napravio za naše plivanje.

Potrudit ćemo se raditi tako da u finalu OI u Pekingu 2008. opet imamo nekog plivača",priznao je poraz u 'akciji spašavanja Draganje' glavni tajnik HPS-a

Tomislav Karlo

Njega sada, zajedno s predsjednikom HPS-a Mihovilom Dorčićem,čekaju pregovori s plivačkim savezom Katara oko odštete za Dujine usluge.

Ukoliko Katarani žele Draganju već na Azijskim igrama,morat će za to platiti odgovarajuću svotu HPS-u.

"Plivački savez Katara do sada nije kontaktirao s nama,a ako žele da Duje Draganja pliva za njih na Azijskim igrama,trebali bi još ove godine od nas dobiti suglasnost,koju ćemo im dati uz odgovarajuću odštetu", izjavio je predsjednik Hrvatskog plivačkog saveza Mihovil Dorčić.

Po njegovim riječima,kod određivanje visina odštete trebalo bi voditi računa o svotama koje se spominju kod transfera,smatra Dorčić, napominjući da je odluka o nastupu na Olimpijskim igrama u Pekingu u isključivoj nadležnosti Međunarodnog olimpijskog odbora i da će se o tome trebati dogovoriti olimpijski odbori Katara i Hrvatske."
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

SPORTSKA PROSTITUCIJA Empty "SPORTAŠI SE PRODAJU KAO ROBA"

Komentar  Slaven Wed Sep 10, 2008 5:28 am

ŽESTOKA OSUDA PREDSJEDNIKA MEĐUNARODNOG OLIMPIJSKOG ODBORA JACQUESA ROGGEA

"SPORTAŠI SE PRODAJU KAO ROBA"


"Predsjednik Međunarodnog Olimpijskog Odbora Jacques Rogge žestoko je osudio sve sportaše koji mijenjaju državljanstvo zbog novca.

Nedopustivo je da sportaši sebe tretiraju kao plaćenike i prodaju se kao roba!

Oni mijenjaju državljanstvo smo zbog sportske karijere,te predstavljau zemljus kojom nemaju nikakve veze,niti znaju jezik ni kulturu.


Postoje,naravno,i posve prirodni razlozi zamjene državljanstva poput ženidbe,trajnog preseljenja i slično...

Ali,tu se ne radi o "privremenom radu",koji će potrajati šest mjeseci,godinu dvije ili četiri,pa se onda opet vratiti kući.

Upravo ove riječi je izrekao čelnik MOO-a za "Olimpijski magazin" Eurosporta,upitan za slučaj austrijskog skijaša Josefa Strobla,koji je najavio da će na Olimpijadi na Torinu 2006.nastupiti kao reprezentant-Slovenije.

Navodno je Strobl dobio zeleno svjetlo za promjenu državljanstva,jer je negdje "iskopano" da su mu pradjedovi porijeklom iz "dežele".


Najpoznatiji recentni slučaj "trgovine s državljanstvom" pak potječe baš iz Katara koji je kupio kenijskog atletičara Stephena Cherona koji se sad zove Shaheen Saif Saaed."


Kako li onu viču navijači na stadionima u HR:

"U boj,u boj,za narod svoj" Razz

Primjerenije bi bilo:

"U boj,u boj,za džep svoj". Twisted Evil
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

SPORTSKA PROSTITUCIJA Empty Moj komentar

Komentar  Slaven Wed Sep 10, 2008 5:28 am

Kad bi svaka osoba u ovoj dolini suza imala što za jesti i što za piti te krov nad glavom ne bi se Slaven nikad javljao sa ovakvim porukama Exclamation  Idea

A,budući da tomu nije tako,da gladuje gotovo pola čovječanstva,zato se javljam i zato prezirem ovaj kapitalistički sistem koji to producira. Twisted Evil


Pri tome ne osuđujem niti Duju Draganju,niti bilo koju osobu na kugli zemaljskoj,jer bi većina ljudi u njegovoj situaciji postupila kao on,teško je odoliti izazovima moći i novca Twisted Evil ,čak je i jedan Isus,koji je bio pola čovjek pola Bog,jedva se oduprijeo naletima Sotone i njegovim vrbovanjima nudeći mu sva bogatstva ovoga svijeta,ako mu se pokloni. Twisted Evil

No,da ne bi kvario idilu Arkadije(mitološke zemlje sreće pojedinim forumašima ovdje Rolling Eyes ),(probudite se drugovi,nije ovo 1945.kad su ljudi u SFRJ međusobno bili humani i solidarni Cool ,već 2008. kad su oni egoistični i licemjerni Twisted Evil ,bilo bi poželjno,u duhu njihanja suncokreta kao ovdje Razz    Rolling Eyes ,da kažem s visoka:

"Pa,tko je kriv Afrikancima,što ne apeliraju na aligatore i krokodile što ne štrajkaju glađu,da bi ovi vježbali plivanje za Olimpijadu" Razz Rolling Eyes Laughing

Nisu toliko krivi sportaši,koliko građani koji sline Razz(tako im "daju krila" Twisted Evil) za njima i njihovim "privatnim hobijima" koje mi plaćamo!


Slaven: komentar modifikovan dana: Mon Apr 20, 2020 6:27 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Slaven
Slaven

Broj postova : 6432
Location : Arkadija(mitološka zemlja sreće iz grčke mitologije)
Registration date : 2008-08-23

https://sfrj4ever.forumieren.de/profile.forum

Na vrh Go down

SPORTSKA PROSTITUCIJA Empty Re: SPORTSKA PROSTITUCIJA

Komentar  Lune Sun Sep 14, 2014 4:40 pm

Plasman košarkaša Srbije u finale Svetskog prvenstva u petak uveče slavio se u svim državama nekadašnje Jugoslavije!

Koliko je veliko interesovanje vladalo za trijumf košarkaša Srbije govori podatak da je više od dva miliona ljudi pročitalo tekst "SLAVI CELA JUGOSLAVIJA: Košarkaši Srbije digli na noge Hrvatsku, CG, Sloveniju, Makedoniju i BiH!"

Svoje emocije i radost čitaoci Kurira od Vardara do Triglava ostavili su na stranicama našeg portala. Svi su čestitali uspeh košarkaša Srbije, ali su čitaoci iz Srbije zahvalili na gotovo svakom komentaru. Najviše komentara podrške stiglo je iz Hrvatske i Crne Gore, što je naišlo na odziv čitalaca komentara iz Srbije koji su zahvalili na podršci.

Izdvajamo neke od stotina komentara.
brana

Dok citam ove komentare sva sam se najezila od pozitivnih komentara.Hvala Hrvojima,Drezenima i svim ostalima pametnim mladicima i devojkama posebno iz Hrvatske koji veoma emotivno komentarisu nase divne momke,koji su kako je neko od vas rekao vec sampioni,bez obzira na ishod.Konacno da nema u redovima mrznje,vec postovanja.Takodje mnogo nas iz Srbije je bilo uz Cilica i drago nam je sto je pobedio. Uvek ce nam biti blizi od bilo koga iz strane zemlje.Mi smo svi isti narod od krvi i mesa.Samo tako.Nemojmo da nas vodi mrznja, zloba,vec postovanje jedni prema drugima.B R A V O M O M C I !!!
Stjepan Lučić

Prije svega moje čestitke na izvanrednoj igri srbijanske reprezentacije! Svim vašim reprezentativcima.... skidam kapu do poda! . YU kao država jednostavno kao više ne postoji (ne želim otvarati nepotrebne rasprave zašto je to tako) i ovo je uspjeh Srbije , a ne neke "fiktivne " YU"!. To što danas živimo u raznim državama druga je "priča", ali zaista ne vidim razloga zašto ne bismo jedni prema drugima imali "pozitivan naboj". Kad ne igra hrvatska "repka" ja uvijek navijam za one iz bivše YU jer ste mi svi vi bliži po svemu nego neki Njemci, Ameri Englezi ili ne znam ...bilo tko drugi....koji su mi "ni rod ni pomoz Bog". Dakle, samo hrabro....nisu ni ti Ameri nepobjedivi! U finalu ću od sveg srca navijati za Srbiju
darko markovic jugosloven

citam ove komentare i nemogu da verujem suze same krecu sta nam uradise zlikovci zarad svojih interesa pozdrav svim dobrim ljudima iz bivse juge.p.s.nadam se da cemo skinuti granice i ponovo biti kao pre.zamislite kad smo ovoliko dobri kakvi bi tek bili da su u timu jos makar po jedan slovenac,hrvat,bosanac,crnogorac i makedonac bili bi nepobedivi.
Lune
Lune

Broj postova : 430
Location : Beograd
Registration date : 2013-05-17

Na vrh Go down

SPORTSKA PROSTITUCIJA Empty Re: SPORTSKA PROSTITUCIJA

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu